Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

parała*** miało być :-O ja lubię gotować, takie zajmowanie się codziennymi rzeczami mnie relaksuję tym bardziej że nie zawsze mam czas na takie czynności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do orania - to mogę też orać ale pola nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa popatrz jak podchwyciła ;-)--- w ramach relaksu u ciebie tylko popatrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU w swoim domku bo rzadko w nim bywam :-P - no chyba że chcesz mnie zaadoptować i przyjąć pod swój dach ...hmmm to pomyśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam stówę dorzucić ale ze względu na kota dam jeszcze 10 zł :-P - starczy czy to za wiele :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n wiec walne prosto z mostu mam problemy z tą mała siksą co u mnie mieszka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało Michaszko ? dlaczego problem ? w jakim sensie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodze w czwartek do domu na totalnym wkurwie bo był dzień matki więc oczywiste że ten dzień nie jest dla mnie dniem zbytnio wesołym szczegolnie że nie jestem w Polsce to nie moge zanieść kwiatów i znicza zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znalazlem zamkniętą w łazience pukam i nic nie słysze lejącej się wody to pukam drugi raz i nic po 30 minutach otworzyłem zamek z drugiej strony i wszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta się kąpała z mp3 na uszach i nie słyszała dodatkowo dostałem manto za to że jak to określiła wtargnąłem do łazienki pomimo zamkniętych drzwi i nie pomogło moje tłumaczenie że myślałem że zasłabła w wannie bo przecież pukałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem ta ciśnienowany że wyszedłem z własnego mieszkania zatrzaskując drzwi :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo wyolbrzymiła problem , sama powinna przeprosić bo miałeś prawo się zmartwić a nie jeszcze wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam po godzinie a ta pakuje ciuchy i mówi że chce wracać do Polski bo ja (i tutaj jest najlepsze) jestem niestabilny umysłowo najpierw wszystko jest ok a teraz jej do łazienki wchodze że teraz to ona sie bedzie bała spać u mnie w domu bo kiedyś mnie w łóżku u siebie zastanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na to że nie jestem pedofilem i z siksami takimi jak ona nie sypiam i że jak mam wybierać to szczerze wole swoją rękę od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU mogła się speszyć to zrozumiałe ;-)- ale mogła porozmawiać, przecież jego wtargnięcie do łazienki było uzasadnione , sama bym weszła jeżeliby ktoś przez 30 min nie odpowiadał na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina 1 w nocy a ona do mnie mówi żebym ją zawiózł na lotnisko to ja mówie żeby wzieła taxi albo czekała do rana bo ja ide spać i mam wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×