Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ja na twoim miejscu już dzisiaj bym chwyciła za telefon i przeprowadziła rozmowę z jej bratem - pomoc pomocą ale tego się nie wykorzystuje , jeszcze wszystko tak ładnie uknuła biedny dzieciaczek :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem w dupie jednym słwem bo tak nie chcem zostawić dziewczyny na lodzie samą ze wszystkim ona nie chce wracać do Polski a znając kumpla to jak sie dowie to po nią przyleci żeby mi nie robić problemów ona łatwiej miałaby tutaj niż w Polsce z uwagi na opiekę socjalną w UK, a ta jest bardzo korzystana dla samotnych matek i wiem że tutaj dałaby rade ułożyć sobie życie niedawno laska podpisala umowę o pracę więc jak sie przyzna szefowi że jest w ciązy to bedą jej płacili to macierzyńskie przez 9mc-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nieiwem :/ dalem jej czas do niedzieli niech sie zastanowi co chce zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, ale zauwaz ze ona podjela decyzje za Ciebie i wymaga zebys to Ty sie dostosowal ma byc tak jak ona chce, a co bedzie dalej to ona nie wie...no paranoja :O a do kumpla powinienes zadzwonic, bo moze miec pozniej do Ciebie zal ze tego nie zrobiles. No przeciez jej nie zje, w koncu to dorosla dziewczyna i ciaza to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele porozmawiaj z nią jeszcze raz i radzę poinformować jej rodzinę - sam wiesz jakie mogą być konsekwencje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że powinienem mimo wszystko jednak wolałbym żeby on to usłyszał od niej to raz a dwa nie chcem diałać za jej plecami bo to trochę hamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie pomimo mojego wieku gdzie już czasmi myślałem że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć to widze że jednak wszystko jeszcze przedemną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mowiac, czujesz sie gotowy i chetny na to aby tak bezterminowo uzyczac jej swoje mieszkanie, swoja przestrzen? Pozniej jak bedzie dziecko to chcesz w tym uczestniczyc? Bo przeciez nie uda Ci sie calkowicie odciac. A jak poznasz kobiete na ktorej Ci zacznie zalezec to co wtedy? Kazda dziewczyna jak to uslyszy to nie uwierzy ze to tak z sympatii do kumpla.. No ja bym sie mimo wszystko nie dala uprosic o siedzenie cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam i wejdę później🌼 powiem wam że chyba coś za bardzo wrażliwa się robię na temat dzieci ostatnio to do później o ile będziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy będziecie wieczorkiem ??? Michaszkoo musisz się zastanowić poważnie nad tą sprawą, rozumiem że chcesz pomóc i takie osoby jak ty się ceni ale nie kosztem ukrywania wszystkiego , twoja przyjaźń poprzez takie coś też może wisieć na włosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zu nieiwem może to podświadomy instynkt ojcowski u mnie działa bo co do mieszkania i pieniędzy to w tym nie widze problemu Ale zagięłaś mnie z tym że jak kogoś poznam i że ta osoba w to wszystko nie uwierzy :/ tutaj jest to problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic tam czekam do niedzieli mam nadzieje ze moja kolerzanka jej przemówi do rozumu jak nie to mam w dupie sam zadzwonie najpierw do kumpla a potem do jej matki jeśli bedę musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wiek widocznie zresztą mam ostanio wrażenie że teraz ludzie puźniej dojrzewają w sensie emocjonalnym no nic ja też już lece czeka mnie jeszcze wizyta w szpitalu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie że nie uwierzy ale ja na twoim miejscu zastanowiłabym się również nad tym instynktem ojcowskim - bo przez to możesz być wykorzystany miałam podobną sytuację , dziewczyna potrzebowała pomocy , nie miała nikogo - rodzinę tak ale rodzina nie mogła jej pomóc, ja ze względu na małego pomagałam jej w wielu rzeczach - praktycznie we wszystkim - urodziła, polepszyło jej się w życiu i obrosła w piórka zauważyłam , mały "słodziak" jest moim chrześniakiem i tylko ze względu na niego utrzymuję teraz z nią kontakt bo po obserwacji wszystkiego - zauważyłam że ONA zwraca się do mnie gdy ma tylko problemy - a w najważniejszym i najgorszym momencie życia nie potrafiła nawet słowem mnie wesprzeć - poczułam się wykorzystana i oszukana ale cóż życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mae racje wiem dzieki za słowa otuchy ja lecę bedę też gdzies tak o 20-stej 🖐️ 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na mnie tak nie działa ale tobie z chęcią zrobię tylko obiecaj że nie będziesz trajkotała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×