Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ale doszlam do wniosku ze nie ma sie co denerwowac, podpisze ten swistek i poszukam czegos innego a w zasadzie to ja czekam na odpowiedz z innego miejsca pracy, tylko ze odpowiedz dostane w okolicach jesieni, ale propozycja bardzo fajna moze w prezencie na moje urodzinki sie mi uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie masz wyjścia a to nowe miejsce to jaka praca? gdzieś u Ciebie czy bedziesz musiała gdzieś jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nowe miejsce to oczywiscie apteka i to w moim miescie, wiec bez dojazdow dojazdy mam teraz i powiem szczerze ze przez jakis czas to nawet bylo mi to na reke ze wzgledow osobistych, ale juz bym chetnie z tego zrezygnowala a opcja trzecia jest taka, ze jesli decyzja bedzie odmowna w tym potencjalnym nowym miejscu, to moze pomysle o tym do czego zawsze mnie ciagnelo, czyli wyjazd do pewnego duzego miasta i rozpoczecie wszystkiego od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, to zalezy od wielu rzeczy i to na pewno powazna decyzja ale moze w zyciu czasem trzeba postawic wszystko na glowie i sprobowac czegos, czego w sumie sie troszke boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze jest czasem być zupełnie samemu :] ja mam to za sobą i nie żałuję żadnej decyzji jaką podjąłem wiec uważam że warto to pozwala człowiekowi spojrzeć na wszystko z troche innej perspektywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×