Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

oj zdradzę tobie moją tajemnice na żywo jak się spotkamy :D- jeszcze by Michaszkoo zaczął też próbować i by się biedak poparzył:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo 🌼 dobranoc ciebie nie pytam bo aż się boję co byś robiła po jeszcze jednaj dawce kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po piątej ??:D pytam w razie czego jakbyś chciała jeszcze jedną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha oj to piątej nie będzie:classic_cool: jakbyś powiedziała frytki;-) to jeszcze bym się zastanowiła :D i jak smakuje? dobrze dosłodzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lampa się jeszcze trzyma sufitu ??- mam nadzieje że wytrzymała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojutrze będę wam śpiewała :D " jeszcze jeden dzień, jeszcze jedna noc ...aż """ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ja waze tylko 47 kg wiec gdyby lampa odpadla to mozna by zglosic reklamacje na elektryka :classic_cool: poza tym nie macham sie mocno, zeby od sufitu sie odbijac, tylko tak troszke lzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pani szefowo :D- jeszcze jakieś rozkazy :classic_cool:?? romantyczka hmmm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewulki mnie zaczynaja dreczyc, wiec to chyba pora spac jutro tu oczywiscie bede, ale pewnie dopiero kolo 20 bo wczesniej w pracy ie wiem czy bede mogla ale bede na pewno Dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Witaj Michaszku, Poczytalam z ciekawosci wiele postow. Jestes ciekawa osoba, intrygujaca, zdradzone lwiatko ktore wie czego chce. I nie wybacza. A teraz pytanie do ciebie z ciekawosci: 1. czy jestes zaborczy? I drugie 2. czy ty ( lub mezczyzna w ogole) potrafi zaufac jescze kobiecie po wielu zdradach? czy juz nigdy do konca nie zaufa kobiecie? Jestem w swiezym zwiazku z mezczyzna ktory cierpial w zyciu przez kobiety i on poprostu boi sie mi zaufac. Z tego rodza sie juz nieporozumienia na samym pocztaku. Kiedy tlumacze cos jemu on odpowiada ze wszystkie tak mowimy. a wiec jescze jedno pytanko: 3 Jak do takiego mezczyzny najlpeiej podejsc. Co zrobic by uwierzyl ze nie wszytkie kobiety sa takie same.? Serdecznie dziekuje za odpowiedz na ktora bede czekala. Ps. fajny topik i milo sie czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 ZU- mam nadzieje że szczękę zabrałaś w razie gdybyś musiała kogoś pogryźć;-)- a tak powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na koniec pracy powiedziec ze bede po 20-stej dzis i wtedy napisze do was i nowej kolerzance odpisz 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaa25
Ja też mam pytanie . WAŻNE DLA MNIE Co zrobić aby facet znów był taki jak na początku .. ? Starał się , zabierał do kina częściej niż raz na 3 miesiące , kupił kwiatki , powiedział komplement ? Dlaczego Panowie gdy już mają upragnioną kobietę i wiedzą , że ona przy nich będzie stają się jakby żyli z kobietą 20 lat ? :( Dziękuje z góry i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale oczy odmawiają mi dzisiaj posłuszeństwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
Michaszko, dziekuje i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×