Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie noo kawę piję - a oczy są straszne, za wiele pracy a mało odpoczynku bez dnia wolnego;-) a ty jak tam po rozmowie ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...ja sama nie wiem co mam myslec bo oczywiscie 1/4 pensji nam obcieli, a reszta to teraz bedzie premia no i tak jak myslalam, plany sa piekne i wielkie, ale zeby wyrobic jakies fajniejsze pieniadze to chyba bede musiala fartuszki przerobic na takie z duzym dekoltem i trzepac rzesami do kazdego faceta :D No moze jakos pchne te wieksze obroty, ale to tez dojakiejs granicy dobrze jest o tyle, ze nie ma wstecznych aneksow, to juz cos a pierwsza wyplate platna wg nowych zasad dostane w sierpniu i wtedy sie przekonam tak naprawde jak to wyglada w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz musiała poczekać do sierpnia i zobaczyć jak wyjdziesz na tych nowych warunkach ale 1/4 pensji to moim zdaniem ładnie przesadzili ;-) hmm co do fartuszka mogę tobie pożyczyć swoją kieckę z balu farmera- w tym furorę zrobisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale wiesz, mnie pewne standardy obowiazuja takze kiecka chyba jest zbyt wystrzalowa :D nawet ostatnio mielismy taka zewnetrzna kontrole i okazalo sie ze to na mnie padlo bo ja wtedy bylam sama na zmianie no i oceniane bylo wszystko, nawet ilosc bizuterii :D ale najlepsze bylo to, jak ocenili moj usmiech :classic_cool: w rubryce wpisano mi: "szczery i naturalny" :P myślałam że skonam ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też miałam takie kontrole - za każdym razem facet chciał mnie brzydko mówiąc udup....;-) oj to chociaż makijaż skopiuj - z ząbkiem włącznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka, makijazu akurat nie naduzywam :) a szczerze mowiac to mi zwyczajnie brakuje czasu na nakladanie poranne tapety :P ograniczam sie do podkladu i delikatnego cienia na oczy, nawet tusz do rzes odpuszczam :P piur natiur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja ...czy mam czas czy nie - chyba że naprawdę się gdzieś wybieram ;-)- lub mam takie gałki jak teraz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpuscilam jak mi cera doszla do normy kiedys to mialam tak, ze jak wieczorem zjadlam fryty, to od razu moglam sie zastanawiac, gdzie rano przywitam pryszcza :D to nawet nie byla kwestai "czy bedzie" tylko "gdzie bedzie" dżordż :P urocze czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Michaszkoo jest jak zawsze punktualny :D- tylko coś cicho mówi albo ja zapomniałam aparatu do ucha wsadzić ;-) hmmm ja z cerą jeszcze czasami miewam problemy ze względu na zmianę klimatu- wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piątku - to zacznę się kąpać w tym mleku :D - chcecie później mnie poczuć ;-)?? kochani w czwartek już od godz 12 będę nieobecna mam nadzieję że tęsknić nie będziecie :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek wieczorem wejdę - jak już dotrę w swoje cztery ściany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie kochana wieczorami was raz po raz odwiedzę :-P- jakże bym mogła ;-) hmmmm aż tak cię zdenerwowałam :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to czekałabym na rozwój wydarzeń - może zrobimy próbę od piątku :classic_cool: ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah nie noo ja sama wejdę jako pomarańczka ::D- tak więc będziesz w bezpiecznych rączkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ze względu na to że mam zabronione jedzenie warzyw - zostaje tylko chleb z smalcem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co powiesz na kanapkę z musztardą z dodatkiem ketchupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×