Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

to nic - ja czasami się tak w tym wszystkim zakręcę że nie wiem jak to powinno wyglądać i co ja tu robię ;-)- to chyba gorsze :) uraczę was paroma opowiastkami z mojej pracy- a bywają ciekawe sytuacje :D ZU a ty nadal oszczysz zęby na szefa;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez czasem bywa smieszni9e a czasem bywa tak ze chcem to wszystko zucic w pizdu i wyjechac jak najdalej od tej pracy i tych ludzi :D ale to chyba norma dzieki temu wiem ze jeszcze nie zwariowalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzysz **** przepraszam hnmm co do rabatu to nie do mnie, musiałabyś zmienić prace;-) śmiej się śmiej ale ja mam podobne często problemy z wymową słów jak i Michaszkoo tylko w innym sensie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na trochę uciekam z kafe ale obiecuję później wejść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labrador umaszczenie czarne wczoraj bylem ogladac pieski i ten jeden taki malutki czarniutki mi przypadl do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutenkataka
zakochales sie w psie :D:D a myslalam ze kobiety szukasz :/ jak bedziesz sie pocieszal zwierzaczkami to skonczysz jak Viletta Villas otoczona psami kotami i innym zwierzyncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to trudno to bed meska Viletta Villas :D:D:D jakos mnie to nie przekonuje a pies przynajmniej jest wierny :P:P Zu tylko sie zastanawiam czy tak szybko mi paszport wyrobia zebym w sierpniu mogl go ze soba zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miejmy nadzieje ze zdazysz :) a wlasnie mialam pytac czy dasz rade go tu przewiezc, bo pies sie przeciez przywiazuje do czlowieka, nie do miejsca :) w przeciwienstwie do kotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej tak co mi zlamane serce uleczy jak sie posmaruje, :D:D:D ale tak serio to kiedys mialem wypadek 3 kule mi z nogi wyciagneli i teraz na zmiane pogody szcególnie mnie noga boli czasem tak ze nie jestem w stanie jezdzic autem a najgorsze jest to ze ten bol od jakiegos czasu jest coraz silniejszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyglada na zmiany kostne, co jest szczerze mowiac leczone tylko objawowo, jakies srodki przeciwbolowe doraznie albo masci warto tez sprobowac masazu a najlepiej miec osobe ktora by sie tym stale zajmowala, rozluznienie miesni w tym miejscu moze przyniesc spora ulge. Szukaj dziewczyny ktora lubi sie w masaze bawic :) a masc na serducho...oj gdybym znala przepis to juz bym taka wykonala i uzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ile ja bym dal zeby miec dziewczyne wogole juz nie mowie o jakis masazach czy innych takich :D:D:D ale tak serio to oprócz tych masazy to nic innego ?? :/ mam taka lampe specjalna kazali mi naswietlac i wczesniej pomagalo ale teraz to chyba juz nie dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te masaze podpowiadam bo to rozwiazanie bez obciazania watroby lekami przeciwbolowymi lampa tez jest fajna, pewnie masz bioptron albo cos takiego, mozesz tez postarac sie o skierowanie na rehabilitacje w Polsce i miec codziennie zabiegi, to tez na jakis czas by Ci pomoglo pogadamy w sierpniu, opowiesz dokladniej gdzie te bole, jakie to miejsce itd. Moze cos jeszcze mi wpadnie do glowy jak poznam ta historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem ;-) hmm co do nogi - to może Michaszkoo jakaś seria zabiegów w szpitalu z masażami może by się tobie przydała- ZU- orientujesz się jak to jest teraz z tymi zabiegami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpijcie teraz wy- już wystarczy że mi oczęta wchodzą ...w nos :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo zebys mial skierowanie od ortopedy na jakas wieksza ilosc zabiegow, standard to dwa tygodnie czyli 10 zabiegow nie wiem jak w Warszawie z kolejkami, ale zawsze kiedys bys sie zalapal na te zabiegi a czesto wykonuja je mlode dziewczyny to same widoki juz Cie na nogi postawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×