Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

porozmawiamy jak będziesz po nocnym dyżurze :-P - to prawie tak samo wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z ta noga to jest skaplikowane, 3 postrzaly jeden w udo, a dwa w okolicy lydki i kolana mialem zabiegi (niestety facet je wykonywal) ale to bylo lata temu i nic mi nie bylo az do zeszlego roku wtedy ból powrócil to mi kazali kupic lampe i ta lampa tez pomagala ale teraz to nawet ketonal 100 mi nie pomaga kolano mnie boli i puchnie przy duzym wysilku fizycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiście - i tonę gipsu , wyglądam jak nowo narodzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo radzę tobie załatwić sobie te masaże o których ZU wspominała - nie zaszkodzą a może pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ketonalu nie bierzesz mam nadzieje stale...paskudny dla zoladka jest no i bierz jakas oslone zoladka bo jeszcze to Ci dojdzie tak jak mowie, jak bedziesz chcial to pogadamy o tym w sierpniu i wszystko Ci wytlumacze jak najlepiej potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno po 30-stce życie się zaczyna ;-) ZU no ładnie , ładnie- przyznaj się co tam jeszcze produkujesz gdy szefa nie ma :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj zawod to moja pasja wiec faktycznie nie narzekam :) ale przyznam po cichu ze kiedys chcialam byc weterynarzem bo zwierzaki kocham i czesto sa wdzieczniejsze od ludzi, ludzie potrafia tak przyfasolic ze nie wiadomo gdzie sie schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sierpnia to mi kolano eksploduje :D nie no zartuje jakos dotrwam :) niewiem czy bede chcial w sierpniu o tym gadac bo znajac zycie to bedziecie chcialy blizny ogladac i ja sie bede wstydzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu ale co ?? próbujesz nam wmówic ze nigdy nie sprobowalas jakiejs miksturki sporzadzic?? nie koniecznie jakies narkotyki ale tak o dla zabawy Ja bym sprobowal tak z czystej ciekawosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Michaszko, ja nigdy nie bylam wyskokowa i nie, nie robilam zadnych miksturek :) ale wiem czym sie truja, a uwierz mi ze coraz ciekawsze pomysly maja ;) kojarzycie Tantum Rosa? Taki proszek do robienia roztworu do higieny intymnej dla kobiet - to jest ostatni hicior :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie próby pływania zostały uwiecznione - bo rzadko to się zdarza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jednoczeciowy :) a kolezanka Dobrze umie - zuh kobieta :) no to jak sie bedziesz topic to wtedy sie rozbiore zeby Cie uratowac w innym przypadku to chyba mi sie to nie zdarzy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×