Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

zawsze uśmiechnięta ja slyszalem ze hitem to sa jakies tabletki na gardlo czy cos i ze gówniarze zra to na potege ale o proszku do mycia dla pan to nie slyszalem i niby co oni z tym proszkiem robia?? pija to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha -ZU- to ja będę udawała że nie umiem wcale :D oj co do tych specyfików - to słyszałam też o polopirynie o ile się nie mylę - jak nie mają co wtykać do nosa to tym się zadowalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszek to podobno wciagaja i maja jakies fajne mroczki :classic_cool: ale szczegolow nie powiem bo nie wiem :P a te tabletki o ktorych piszesz to o Tussipect chodzilo i od dawna juz jest na recepte, bo faktycznie szlo tonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że tak się wtrącę ale znowu pomyślałam że to ostatni dzień hmmmmm pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee maja mlodzi pomysly :D:D w sumie nie glupie po co ci amfetamina jak mozna proszek do higieny intymnej sobie kupic za 5 zeta :D:D:D:D faza ta sama a jaka oszczednosc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macabree rutal
Michaszkoo mam pytanie: Jak zachowuje sie facet który jest zakochany? chodzi tu o faceta który jest mniej więcej w Twoim wieku :) (gesty, spojrzenie) a drugie moje pytanie brzmi: czy facetów w Twoim wieku pocągają dużo młodsze dziewczyny? z góry dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu pomyślę , mam na to trzy tygodnie - rozłożę sobie jakiś mini basenik przed blokiem :-P- myślisz że ktoś zauważy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w hooj defektów czy pamiatek (jak kto woli) z czasow sluzby w sumie wiekszosc zakrylem tatuazem ale ciagle sporo pozostalo, takze nawet jak nikt nie patrzy na mnie na plazy czy gdzies to i tak mi sie wydaje ze sie ludzie na mnie lampia po prostu :o taki syndrom chyba przesladowczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak ponetnie bedziesz wychodzila :P i pamietaj, intensywnie i seksownie machaj wlosami przy tym :D tylko nie tak jak wtedy kiedy sie pogo tanczy:D seksownie ma byc, erotycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być i lamoia ;-) na takie rzeczy Michszkoo nie zwraca się uwagi- jeżeli by się nie podobało to by nie patrzeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jak dojdę do 10000 tyś wpisów na kafe to chyba będzie oznaka że powinnam mniej czasu tu spędzać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macabree rutal Jak zachowuje sie facet który jest zakochany? Jezeli chodzi o goscia w moim wieku to nie oczekuj ze bedzie serenady Ci wyspiewywal pod balkonem, raczej spojrzenia, komplementy, jakas romantyczna kolacja, adorowanie kobiety na kadym kroku (zaznaczam ze duzo zalezy od kobiety co nie :D) A duo mlodsze to przykladowo ile mlodsze ?? Mnie siksy nie pociagaja ( przedzial miedzy 16-20) kobietki tez nie (przedzial 20-25) ale moje zdanie nie jest pewnikiem dla kazdego faceta sam mam kolegów co lubia mlode babki jedyne co moge Ci podpowiedziec to to ze zaden z nich takich mlodych dziewczyn nie traktuje powaznie, tylko ot tak dla zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie poczulem podbudowany :D:D:D to mówicie ze jeszcze nie jest ze mna az tak zle :D:D:D fajnie :) dzieki za komplementy :D jakbym mogl to bym sie zaczerwienil ale nie mam po co bo nikt nie zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU- to mam ćwiczyć wchodzenie czy wychodzenie??:(- bo dwóch rzeczy się tak nie da :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×