Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ZU właśnie o to samo chciałam zapytać ;-) to może ja poprzestanę na wchodzeniu - bo przy wychodzeniu nie zamiotę już tak grzywą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D kochanie wezmę suszarkę - może nam Michaszkoo użyczy trochę prądu i przedłużacza - tak więc przed wyjściem na szybko wysuszysz:-P włosy na głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o tych małych w nosie ;-)- ale widzę że też depilujesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo chcesz kawę - bo widzę że przysypiasz;-) Zu ciebie też zapytam tak z grzeczności - boję się tych ząbków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mowie rozne rzeczy ciezko wymyslic cos na poczekaniu dajcie przyklad kobiety do ktorej komplement mialby byc kierowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idę, jeszcze mam co nieco w kubeczku - kawy żebyś sobie nie pomyślała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo tak na równo podziel żebym nie tylko ja płakała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie wyrywajcie sie tak :D:D:D dobra eby nikt sie nie poczul urazony to opowiem sytuacje za ktora dostalem od laski w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU- dobra duszyczko dziękuję bardzo :-P nie dziw się jak ja czasami muszę sobie przypomnieć że prąd to prąd a ogrzewanie to nie heizung :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna byla zgrabna no i mowie do niej tak : ale masz fajny tylek chetnie bym zobaczyl jak nim ruszasz cicho wiem ze glupie :( ale czlowiek gada bezskladnie po paru glebszych to raz a dwa to to ze mi nie chodzilo o to co ona sobie pomyslala tylko o pujscie na parkiet potanczyc i tak o mialem pare takich sytuacji ze wypalilem z jakims debilnym tekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×