Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Michaszkoo żartowałeś czy już mamy płakać:(?? ZU a więc oświadczam że w wtorek odbieram prawko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, widzę że jak wspomniałam o polewaniu to Cię wcięło :P no nie wykupuj całego monopolowego, my tu kulturalnie tylko pijemy, po pół litra na twarz więc wiesz :classic_cool: weź po drodze kurę z rożna jak możesz :P na zagrychę jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana moje prawko już jest przepite strasznie - zagrycha też była :-P a z Michaszkiem co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaFiranka
hej a gdzie jest Michal?????? Michaszkoo wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co sie zaczelo dziac na tym temacie to jest jakies nieporozumienie :/ zal mi wszystkich pomaranczowych co próbuja tutaj odwalic wioche i sie im nie udalo i jak pragnalbym podkreslic temat jest zamkniety dla osob spoza kregu zainteresowanych co tyczy sie jakoby wszystkich pomaranczowych posty obrazliwe zglosilem do usuniecia i mam nadzieje ze za pare dni juz ich tutaj nie bedzie :/ szkoda ze oranze potrafia tak spierdzielic fajna dyskusje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 za bardzo się Michaszkoo przejmujesz tymi pomarańczkami ;-) co u was?:) pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU \myślałam że nikt nie wejdzie - ja już po urlopie , zawsze ....to co dobre szybko się kończy :-P a co z tobą i co z Michaszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//wenus..//
Jaki jesteś dla kobiety, którą kochasz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..//wenus..// kilka postów wyzej napisalem ze zamykam temat ale twoje pytanie jest normalne to odpowiem :] Dla kobiety która kocham staram sie byc wyrozumialy i szczery, a jak ja traktuje no tak jakby byla jedyna kobieta na swiecie :] czyli wszystko tak jak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki288 nie ocenie twojej figury i nie interesuje mnie to wogóle :P:P idz laska na forum gdzie ludzie sie wymieniaja fotkami i sie oceniaja wzajemnie ja tego nie bede robil bo po pierwsze nie jestem specjalista od fitnessu a po drugie nie mam 20 lat zeby sie rzucac na zdjecie kazdej kobiety ktora takowe mi podrzuci i szczerze dziewczyno nie rozumiem serio nie rozumiem po co ci ocena innych na temat twojej figury ??? jezeli ty uwazasz ze wygladasz dobrze to co cie obchodza inni??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje Michaszkoo - ;-) ZU chyba o ciebie chodziło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×