Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

🌻🌻 Jak tam ??? Ja umieram w pracy :(( natlok roboty niestety :] co u was ps. to kafe to spada na dno powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) ja się zastanawiam czy z pracy też się można urwać na wagary:-P co do kafe to faktycznie za wiele małolatów siedzi i się mądrzy - ale cóż wakacje trwają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś parę lat temu - i po co się człowiek śpieszył do tej dorosłości:-P- takie małe narzekanie kobiety Michaszkoo;-) co u ciebie?? gdzie teraz siedzisz - bo coś kontakt się urwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w uk nadal :P niestety hehe ostatnio sie pochorowalem i teraz zalegla prace musze nadrobic czyli od czasow szkoly to akurat nie uleglo zmianie - nadrabianie zaleglosci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU widzę że i ty nie masz szans na wagary dzisiaj :-P dla kogo kawa bo właśnie zrobiłam :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie nie zrozumiałam - ale u mnie to normalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na obydwie odpowiedzi a wlasciwie na pytanie od Marzeny i na odpowiedz od Ani tak Dobrze zawsze chetnie sie napije kawki i tak Anno to zawsze chodzilo o Ciebioe :] no to skoro rozwialismy watpliwosci to co z ta kawa??? BO padam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się że się zebraliście na topiku - bo już myślałam że na zawsze porzucę kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla was najlepiej czarną żebyście mi tam nie zasnęli ;-) co wy robicie w nocy że teraz tak szybko padacie :-P - przyznać mi się tu szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU to moze nie pij tej kawy jak ma Ci serce stanac bo z dobrze bedziemy sie czuc wspolwinni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgwhtr
Michaszkoo gdzie w Uk jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio nie miałam weny twórczej do pisania Michaszko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kumpel a wlasciwie 3 kumpli wrzucili mi pokruszona viagre do kawy w pracy :D:D:D:D smioesznie bylo nie powiem ze nie tylko szkoda ze nie dla mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×