Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie wiem ile oni tego tam naladowali ale efekt byl jaki byl nie trudno sobie wyobrazic :) najlepsze w calym temacie bylo to ze wszystko o czym mój mózg pozwalal mi myslec to sex normalnie sex widzialem wszedzie dookola :D i chyba pierwszy raz w zyciu tak sie czulem ze nie chcialem o tym myslec ale nie mialem na to totalnie zadnego wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikalem kobiet jak moglem takze kolerzanki nie widzialy albo udawaly ze nie widza jedno z dwóch :] przynajmniej koledzy mieli ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha michaszkoo
kurwa, naucz sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Michaszkoo widzę wczoraj dzień mocnych wrażeń miałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu pomarańczka może jest tak nie lubiana w życiu jak tu i nie posiada koleżanek ale zawsze możemy nauczyć ją trochę ogłady :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie doszłam do wniosku że zamiast auta kupie sobie rolki- szybciej się zdecyduje :-P ZU mogłaś jej ręczniczek pod piersi podłożyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU dzieki za troske :] narazie dolne partie ok ale wystarczy ze pomysle sobie i jak na zawolanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzyć wierze - chociaż czasami miałam takie chwile w których twierdziłam że jeżeli istnieje to dlaczego tyle rzeczy w życiu ludzi spotyka - moja wiara nie jest aż tak mocna zawsze znajduje jakieś ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×