Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

muszę uciekać- wieczorkiem może wejdę o ile będziecie - życzę spokojnego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze cos tam jest jakas opatrznosc czy Bog jak zwal tak zwal, w kosciele jestem tylko wtedy jak ktos ze znajomych bierze slub smaku komunii nie pamietam bo ostatni raz uczestniczylem w komunii jak mialem 10 lat :] z dala od kleru bo z ludzkiej wiary zrobili maszyne do zarabiania pieniedzy pod przykrywka dzialania na rzecz ludzi kler urósl do rozmiarow poteznego kolosa wpieprzajacego sie w zycie panstwa w funkcjonowanie spoleczenstwa, staraja sie przejac nad ludzmi kontrole i kreowac system myslenia dlatego Bóg tak kosciól jak najbardziej NIE nie chcem uczestniczyc w tej szopce, zachowalem trzezwe myslenie i dlatego ludzi jak ja nazywa sie ateistami (choc tak nie jest) i krzywe spojrzenia starszych pan co mysla ze ksiadz jest swiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee ale widze ze sie zmartwilas o niego :] nie martw sie jest w dobrych rekach a ja sie szykuje do kupna psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem :/ maiem kiedys papuzke taka ladna i wydaje mi sie ze byla taka sama jak bardzo ladni ludzie co by czlowiek nie zrobil strzelala focha ale jak podeszlo sie do klatki i zaczynalo ja chwalic to sie prezyla i rozprostowywala skrzydelka zeby sie w pelnek krasie pokazac a niewdziecznica straszna z niej byla jak jej cos nie podpasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala kiedys papuge, tez taka duza kolorowa i ladna w sumie to byl pan papug :D no i wszystko bylo ok dopoki w domu nie pojawil sie jej facet jak zaczal przychodzic do niej do mieszkania to papug okazal sie zazdrosny :classic_cool: latal tak nisko nad glowami, specjalnie zeby czupryne facetowi przeczesac :D walczyl o serce swej damy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie rob tego, dzis mnie jeszcze trzyma to moja granica wytrzymalosci jest baaaaaaaaaaaaardzo cienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×