Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

europejkaaa czasami wolę się ugryźć w język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Co do blendof to powiem Wam, rze jenzyk polski i jego pisofnia sa hyba najtrudniejszymi na sfiecie. sama tesz mam s tym problemy, dlatego co slowo zaglondam do slofnika ;) ale i tak mnie lubicie, prafda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germanotta nie jest mi ciebie żal jest mi ciebie szkoda bo skoro lubisz nawtykać komuś to znaczy że tym właśnie sama siebie próbujesz podbudować i dlatego jest mi Ciebie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Sebus, jak Ty groznie brzmisz!! z reszta... jaki pan taki kram :D dobrze, Ty moglabys ugryzc kogos w ucho np. Mysle ze bylby bardzo zadowolony ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eurpejka i jak cię tutaj nie lubić a ja z tym słownictwem to na poważnie, ustawiłam sobie "sprawdzacz pisowni" mam dysortografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germanotta hahaha dobre skoro tak myślisz to jest twoj problem :P i sama musisz go rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś :-P europejka w uszko gryzę tylko przy jednej okazji- ale nie w tej chwili, obowiązuje mnie post:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
germanotta, pozwol, ze na dobranoc wystapie w roli adwokata diabla. Jak mozesz kogos oceniac znajac go tak niewiele? Sama, kiedys wtracilam sie w rozmowe i napisalam cos tak bez namyslu , bo wydawalo mi sie, ze kazdy tutaj jest taki jak ja, czyli malo przejmujacy sie tym, co mowia o nim inni, na luzie. Mysle, ze jednak bywaja tu ludzi wrazliwi, ktorych mozna urazic w sposob jaki sie wypowiadamy. Dobrej nocy wszystkim 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
a gryzcie sie Wy wszyscy gdzie popadnie :D byle bylo milo! pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germanotta ja z swoich obserwacji widzę że ty masz wiecznie jakiś problem- może przydałaby się tobie nauka normalnego kontaktowania się z innymi osobami bo niektóre twoje wypowiedzi jak dla mnie są nie smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Dzieki Michaszkooo, Tobie fajnej imprezy i milej podrozy :) teraz to juz na 100% dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawdę myślisz że zajmujesz w moim mózgu tak dużo miejsca żebym miała problem z tego powodu .. za chwilę nie bedę o tym pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka kolorowych, wymarzonych życzę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) ZU zamiast siedzieć w pracy to zapraszam do siebie ....będziemy wylegiwać się na słoneczku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja dziś nie wpracy...tzn nie w tej zawodowej bawię się w kurę domową :P mam za sobą większą połowę, jakoś strasznie mnie dziś przyszpiliło na porządki ale weszłam tu na chwilkę zobaczyć co w trawie piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
🖐️ dobrze, Zadne sny wymarzone. Obudzilam sie z koszmarnym bolem glowy, wzielam tebletke i zabralam sie za remont kuchni. Wygladam jakbym miala 100 kg lakieru na glowie :D ale zostalo mi tylko malowanie :classic_cool: rece mam do ziemi, a slonca to dzis w ogole nie zauwazylam :) ZU w trawie nic nie piszczy ;) skonczylas porzadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU no to ładnie, pomogłabym ....ale jestem zmarnowana :-P- jak porządki ?? europa na lakierze zaoszczędzisz- jak idzie malowanie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczynki chyba za wiele pracy macie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
Czesc Michale Chcialabym z Toba porozmawiac mozesz sie do mnie odezwac ???? To bardzo dla mnie wane a rozmawialismy juz kiedys i wiem ze moglbys mi pomoc nie chcem pisac na forum o co chodzi bede sprawdzala ten temat mam nadzieje ze dasz znac pozdrawiam Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×