Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

teraz myślimy o czymś takim ale do łazienki, zrobić taką szafkę pod umywalkę z cegły i jeszcze taki niby regał między prysznicem a muszlą na kwiaty i takie pierdółki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nowy bruk na allegro, to nie taki, jaki nam się podoba! tak, że cieszymy się z tego, co udało nam się nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, można i tak :) ja już też wiem jak będzie wyglądał nasz salon, mimo że na razie jest to nasza sypialnia i pokój gościnny, jak tylko się dobudujemy, w tym pokoju będzie salon i wiem nawet gdzie będzie jaki obraz wisiał :) wiadomo że wszysko się może zmienić, ale lubie tak popatrzec na ściane i powiedzieć, tu będzie to i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia49
U mnie dzisiaj DUŻY obiad na 15 osób-dzieci i wnuki.Będzie tradycyjnie swojski rosół,duszona karkówka z pieczarkami,buraczki z jabłkiem i cebulką oraz z korzystam z przepisu jednej z pań na kotleciki drobiowe z czosnkowym majonezem.Piekę jeszcze placek bo już zjedli.Kuchnie mam dużą, na dodatek w ubiegłym roku synowie zburzyli ścianę dzielącą ją z jadalnią, na jej miejsce postawili wyspę z płytą gazową i piekarnikiem.Mam dużo miejsca ,nie muszę się nachodzić i na dodatek wszystko widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu, to masz dzisiaj super dzień :) całą rodzinka w komplecie :) i tyle pysznego jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, no niestety, ale ten bruk jest mi potrzebny na taras . Potrzebuję raczej nowy, tak jak ten. Ma się zestarzeć ze mną. A ten jogurt to nie żarty, spróbuj na kawałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że na jogurcie się łatwo mech rozplenia, to wiem :) ale nie chciałabym mieć omszałej drogi, tylko wyglądającą "nie nowo" - się zużyje :) jak chcesz taki równiutki klinkier na taras, to bez obaw - dostępny jest i będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, wystarczy dać dzieciom kilka zabawek i powiedziec gdzie trzeba postarzyc płytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię równiutkiego, ale te kolory sa piękne. I jest trochę połupany :) Pewnie że kupię, jakiś zawsze się znajdzie. Myślałam też o cegle klinkierowej rozbiórkowej poniemieckiej, ale chyba transport by nas zażarł :) Babciu, aż zapachniało z Twojej kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, teraz zauważyłam siatke Twoją :) ale super masz i nawet rondo dla dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia49
Wszystkich nas jest 21 a że jeszcze są/oprócz mnie z mężem/ na etapie rozwoju to za kilka lat to ho-ho.Tak duża rodzina to i duże wyzwania,kłopoty ale jeszcze wielksza radość.Najważniejsze aby była zgoda i wzajemna pomoc .Na szczęście to wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, no to jest co kłaść na okrągło :) A ziemnej piwniczki zazdroszczę. Pięknie, mamy do dyspozycji nowoczesność i tradycję. A to można połączyć tylko w domu, w bloku się nie da. Chociaż nie każdy tego pragnie. Ale gdy pragnie, to może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annorl, właśnie tosia odrabia lekcje, pisze na temat: "od ziarenka do bochenka", dziecko było bardzo zdziwione, gdy pokazałam jej Twój piec chlebowy! :D myślała, że takie, to tylko w skansenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak się do Ciebie zwrócić, bo Twój nick jest dość hmmm, dziwny :) uczono mnie i o kulturze, i kultury! owszem, bywam złośliwa, a czasem bardzo :p tak się złożyło, że moje dziecko, które ma lat 9 niewiele jeszcze w życiu widziało! ja byłam typowym miejskim dzieckiem i piec chlebowy po raz pierwszy widziałam, mając lat 15! był w domu, w którym urodził się mój ojciec :) sama marzę o takim piecu, nie rozumiem, jak mogłaś się doszukać złośliwości, akurat w tamtym poście! może masz zły dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre :) pomarańcze mnie bronią przez złośliwością której nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od babulki.Poszłam ja nakarmić i zapalić w "kozie" - jak to pisała Anulka,bo u nas straszny ziąb panuje i co chwile pada deszcz.Ale nie o tym chciałam.Babulek ma okrutnego smaka na kołduny w rosole.Nie znam tej potrawy:( .Czytałam trochę o niej w necie,ale do jej przyrządzenia potrzebna jest jagnięcina,a u nas w sklepach jej nie uświadczysz.Mam zatem pytanie,czy któraś z Was gotowała coś takiego i jakim mięsem zastąpić jagnięcinę.Ma ten mój babulek zachcianki:) .Dziś poprosiła o zalewajkę z opieńkami,ale starszym ludziom się nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolko, myślę, że wołowina będzie ok! moja mama robiła kołduny z wołowiny i tylko takich smak znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Misiu-żeby nie zapomnieć to piszę na początku .Poszukaj firmy Kamstar .Specjalizują się w robieniu płytek ze starych dachowek i cegły .Wiem ,że Ty już kupiłas ale warto obejrzeć ich galerię :-).Z coraz większą obawą zaglądam tu na topik.Te ataki na nas a szczególnie na Margolkę są okropne .Margolko ,myslę ,że trafiłaś na wyjątkowo podłego ,zazdrosnego i leniwego nieudacznika życiowego a Ty jesteś jej przeciwieństwem i stąd ta agresja.Ta wojna bardzo przypomina mi zachowanie jednego z polityków -to taka dygresja w związku z dzisiejszymi wyborami .Mam propozycję do tych atakujących pomarańczek -załóżcie swój własny topik i tam wyładowujcie swoje frustracje.A wszystkim życzliwym życzę miłej niedzieli i trafnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, jadłam raz w życiu, robiła koleżanka. Pamiętam, że potrzebny jest łój wołowy. A gdzie się takowy kupuje ? Czy to jest taki żółty tłuszcz przy antrykocie ? Pojęcia nie mam, ale zadanie masz niecodzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Pomarańczko-jesli ktoś podaje tu przepis na placek czy sposób na pozbycie się kataru to nie widzę w tym żadnej dwulicowości.Wymieniamy się przepisami ,radami .Opowiadamy o swoim życiu tyle ile chcemy .Gdybyśmy się znały w realu wtedy opinia byłaby wiarygodna .Jesteśmy dla siebie życzliwe i miłe i na potrzeby topiku to w zupełności wystarczy .Mieszają nam tylko pomarańczki siejąc jakiś niezrozumiały ferment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Anula -jak zawsze na allegro :-) i w większych sklepach spożywczych -Tesco ,Real ,Intermarche .Na allegro jest największy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×