Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FallenDemon

Nie kocha ale chce być ze mną

Polecane posty

Gość FallenDemon

Hej kochani. Jestem Karolina :) ( 19 lat) i mam problem, który polega na tym, że jestem z moim chłopakiem juz ponad 2 lata, a on mi ostatnio powiedział, w sumie sam się przyznał, że nie czuje już do mnie tego co wcześniej i nie potrafi mnie kochać tak jak kiedyś. Powiedział również, że mimo tego, że to powiedział, chce ze mną być. Ja go bardzo kocham i bardzo mi na nim zależy, ale nie wiem co mam zrobić, nie wiem co o tym myśleć :( Poradzicie coś sensownego i konkretnego ? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien koleśśś
ja dzisiaj straciłem dziewczyne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FallenDemon
może się jeszcze pogodzicie :) mój związek już nie raz się rozpadał, czy wisiał na włosku, ale zawsze z czasem było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki nie znajdzie twojej nastę
pczyni to nadal będzie bzykał ciebie bez miłości:) Nieźle to sobie wykombinował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turn me on
może chce związku na siłę bo wie,że cięzko mu będzie znaleźć jakąś inną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien koleśśś
przepraszam naprawde przepraszam, ale juz dluzej tak nie moge. zakochalam sie w takim chlopaku calkowicie stracilam glowe dla niego. Przepraszam ze tak wyszlo. Pa dzisiaj mi to napisała:(poznała go w poniedziałek,a w niedziele była ze mną na imprezie,przytulała,całowała i mówiła że kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FallenDemon
nie odpowiadam sobie sama na pytanie, inaczej jest jak twoj partner mowi że cie nie kocha a chce byc z toba. nie chodzi mi o kłótnie czy rozstanie bo często później dochodzi do pogodzenia się. Do : pewien koleśśś Naprawde nie wiem co Ci poradzić, może po prostu nie była Ciebie warta :( Ile czasu byliście ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la:)
a pytałaś dlaczego sytuacja tak sie zmieniła? może nigdy w ogole nie kochał tylko głupio rzucał słów na wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien koleśśś
rok:(ponad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FallenDemon
On jest naprawdę bardzo intelignetny, niezależny i ja jestem jego pierwszą dziewczyną (ma 22 lata) . Nie wierzę w to, że ma inną czy coś bo codziennie się z nim spotykam i przychodzę do jego pracy, mam go na oku, więc to wykluczone jest z góry. Tylko nie wiem co go skłoniło do takich uczuć, a raczej ich braku ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien koleśśś
nie wiem co ze sobą zrobić:(chce umrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turn me on
wiesz... różne człowiek ma rozkminy, czasem człowiekowi odbija właściwie bez sprezcyzowanych powodów, czasem też i padają słowa,których wypowiedzieć nie chcieliśmy... także, szczera rozmowa i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×