Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobra synowa

dobra teściowa - istnieje ktoś taki?

Polecane posty

Gość figa_z_makiem_
ty się jeżyk tak nie ciesz jeszcze. ja też sądziłam, że mam super teściową... do czasu. po ślubie wprowadziliśmy się do jej domu i zaczął się koszmar. teraz jej nie cierpię! oby u ciebie nie było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
jednak coś w tym jest ze lepiej jak młodzi na "swoim " juz są szybko po ślubie, wiadomo ze jak sie z kimś mieszka to są zawsze zgrzyty. lepiej zyc spokojnie bez "kuszenia losu"-czyli mieszkanie z tesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktor 123
Drogie Panie, czytam tu wiele ciepłych słów na temat teściowych, a tak się składa, że jestem freelancerem i piszę właśnie tekst do miesięcznika Świat Kobiety o Paniach, które żyją w dobrych stosunkach ze swoimi teściowymi i je w pewien sposób podziwiają. Czy któraś z Was byłaby zainteresowana rozmową? Mój email: dorotasalus@op.pl Tel. 507 161 520 Pozdrawiam serdecznie i gratuluję teściowych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem świerzo upieczona teściowa i uwielbiam moją synową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z waszych opisów wynika, że dobra teściowa, to taka, która się nie wtrąca, jest miła, życzliwa, kocha swojego syna i cieszy się jego szczęściem i nową rodziną. Moja niestety nie spełnia powyższych warunków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra tesciowa to taka co dawno w grobie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby powstała dobra teściowa to musi być dobra synowa,a synowe są niestety bardzoczęsto zazdrosne o miłość jaką darzy syn matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ex tescioa byla chyba najgorsza pod slocem. Moja obecna jest wspamiala ...nie moge nawet jednego zlego slowa powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa jest super babka. Wychowala mojego meza na porzadnego faceta :D Pomaga nam bardzo opieka nad corka, kiedy my jestesmy w pracy. Nie moge zlego slowa na nia powiedziec. Jest moja tesciowa od 6,5 roku i jeszcze nigdy sie w nic nie wtracala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty dobra kobieta jestes to i tesciowa dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z Was ma szansę być dobrą teściową, może warto spróbować, jednak w sumie to lepiej dać sobie spokój, choć byś jedna z drugą nie wiem jak była cudowna to i tak synowa powie, żeś po.j****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×