Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z młodszym o 5 lat

związek z młodszym

Polecane posty

Gość z młodszym o 5 lat

tydzień temu związałam się z młodszym o pięć lat facetem. póki co jestem tak samotna, że nie robi mi różnicy czy młodszy czy starszy ważne by był obok i by mnie przytulał. mówi mi takie słodkie komplementy, takie słowa po których mam ochotę się rozpłakać, ponieważ nie wierzę, że jestem warta by był ze mną. czuję się tragicznie. pragnę go, jego obecności. spacerowaliśmy i nie wypuszczał mojej dłoni ze swojej. tak mi się to podobało!!! z poprzednim partnerem byłam 4 lata i jak już spacerowaliśmy to szedł jakbyśmy tylko znajomymi byli, nie trzymał mojej dłoni, a w łóżku też był drętwy. nie lizał, choć prosiłam, wymawiał się strachem przed chorobami, a ten tutaj, choć młodszy, to bystrzejszy, i sam z siebie robi rzeczy, na które ja od dawna miałam ochotę. czy to znak, że dobrze do siebie pasujemy? w jego towarzystwie czuję się .... jak ryba w wodzie. uspokaja mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 6 lat
bylam z chlopakiem mlodszm o 5 lat, bylo super :) wg mnie roznica wieku nie ma znaczenia, wazne aby byla milosc, wzajemne zrozumienie, rpzyjazn i szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z młodszym o 5 lat
ciekawe jak długo taki związek może wytrzymać? cieszę się martwię w tej samej chwili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotwu
a dlaczego ma nie wytrzymać ? ja miałam faceta 6 lat młodszego , nie wypaliło ,ale to chyba nie wiek zadecydował, teraz mam 7 lat starszego i też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko. Nie jest dużo młodszy.
Osobiście uważam, że różnica ma wynosić mniej 6 lat, wtedy nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×