Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cwiczacaja

czy ktos z was cwiczy w domu?

Polecane posty

Gość cwiczacaja

hej, postanowilam zaczac cwiczyc w domu. wczensiej chodzilam na aerobik, ale ostatanio finanse mi nie pozwalaja, a w sumie ladna pogoda, wiec mozna duzo zdzialac poza klubem. macie moze sposob na pozadna rozgrzewke bez obciazania kolan? cwicze sobie z panem, tym od 8 min i jest calkiem okej, oddaje swoje cwiczenia z klubu i jest calkiem fajnie. ktora tez cwiczy w domu i jest zadowolona? czy mozeczetso Wam sie nie chce i odpuszczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczę w domu od 2 m-cy, płytka Cindy (niestety obciąża kolana :(), wyszczuplałam niesamowicie. Ćwiczę regularnie właśnie dlatego, że w domu, nie mam dość czasu, żeby iśc na siłownię i dość samozaparcia, żeby po pracy biegać. A godzinkę wieczorem zawsze znajdę :) Polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123zona
ja tez ćwicze w domu, kupiłam sobie piłkę do fitnessu i nie obciąża kolan, swietna na brzuch i pupe a co do regularności to ciezko u mnie. Czasu mam dużo ale jestem leniwa, jak wykupie sobie karnet to to mnie zmobilizuje by ćwiczyć, by nie stracić pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka cwiczajaja
ja nie mam problemu z mobilizacja, gdy chodze do klubu, a w domu jak najbarzdiej. bo na rozgrzewke zwykle wychodze pobiegac lub na rower, ajak zimno, to w ogole nie cwicze, bo nie mam pomyslu jak sie dobzre rozgrzac przed cwiczeniami, co jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu też sporo ćwiczę, najczęściej w weekend, kiedy nie chce mi się jechać na siłownię. Robię a6w, wcześniej inne treningi brzucha, mam worek, drążek, łapy trenerskie i sobie boksujemy z dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja również wykonuję ćwiczenia w domu, i raczej nie mam problemu z motywacją. Wiem, że jak nie będę systematycznie ćwiczyć, to nie uzyskam satysfakcjonujących rezultatów. Przynajmniej trzy razy w tygodniu wykonują ćwiczenia, które pozwolą mi uzyskać płaski brzuch wykonują więc brzuszki i skłony, czasem wole wyjść na powietrze i tam popracować na swym brzuchem. P A zatem szybko spaceruję trochę dłużej aniżeli piętnaście minut, a ponadto biegam, by wyeliminować tłuszczyk z brzucha. Wam równie polecam takie ćwiczenia i sporty na świeżym powietrzu jeśli macie problemy z uzyskaniem płaskiego brzucha. Proste ćwiczenia na płaski brzuch znajdziecie na stronie http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja chcę zacząć ćwiczyć, ale zastanawiam się jeszcze nad ćwiczeniami. Chodzi mi o ujędrnienie nóg, ud i pośladków. Ma ktoś jakieś sprawdzone ćwiczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyzzz
Ja robię 6 weidera na brzuszek, przysiady, ćwiczenia rozciągające i skacze na skakance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyzzz
Na uda... truchtanie po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
ja teraz dla rozgrzewki zaczelam biegac i wczoraj biegalalam, dzis moze rower, coby za bardzo nie przeciazac kolan:) super sprawa. a poznije w domu dobijam posladki cwiczeniami na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka00
ja caly czas pozostaję wierna stepperowi :) mam go juz pol roku i z małymi przerwami ćwiczę ciagle 3 razy w tygodniu polecam na schudnięcie apotem utrzymanie się w formie ! http://blog.sport-shop.pl/stepper-cie-odstresuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
ja bardzo lubie cwiczenia na stepperze, ale wlansie na nim rozwlailam sobie kolano. jednak tak patrze na te male stoppeki, to chyba na nich troche ijnaczej nogi pracuja, niz na takim jak ja cwiczylam. bo ja wykonywalam pionowy ruch, grola dol, a tutaj wciska sie tylko pietke i tak mysle, ze takie steppery chyba sa bezpieczniejsze. hmm, musze zglebic ten temat, bo to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitreki sa super. NIestety, rozwalilam taki pare dni temu ;) Teraz robie cwiczenia na poszczegolne partie ciala i jakis aerobik ( najczesciej cardio aerobic) i powiem, ze efekty widac, nie tyle w kg, co w poprawie ogolnej, wizualnej ciala.. Jak cwiczycie, to ile kcal tak mniej wiecej jecie? Ja caly czas sie ucze i kazda rada bedzie pomocna, bo nie chce jesc za malo i pozniej miec jojo.. Teraz jem 1400 kcal, mysle zeby podnosic, jak waga bedzie za szybko leciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
naprawde orbitrek daje takie rezultaty?bojuz ina innym watku o nim czytalam i bylam zdziwiona, z ema tylko pochlebnych opini. ja nie licze kalorii, nie wiem ile jem, po prostu odzywiam sietak, by nie chodzic glodna i pozwolic sobie wzglednie na wszystko(ograniczylam slodycze) tylko w mniejszych porcjach. chcoiaz przewaznie chodze glodna spac, ale nie chce juz jesc poznym wieczorem i zasypiam spokojnie, wiec nie jest najgorzej, ale musze i to zniwelowac, bo uczucie glosu poznije sie odbije na nas i beda napady obzarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
ale drogie te orbitreki, szoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitrek daje super rezultaty.. Ja zaczynalam jazde od 5 min, tak ciezko mi szlo, ale teraz, przed zajechaniem orbiego, spokojnie te 40 min dawalam rade i rezultaty sa.. Niestety, nie warto kupowac tych tanich orbich, bo wiecej beda odsylane na reklamacje, niz uzywane.. Ja mam nauczke i jak bede kupowala, to taki porzadniejszy, ok 800 zł, ale wezme sobie na raty, wtedy sie tak tego nie odczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
rok temu cwiczylam na stepperze i schudlam 7kg, ale stosowalam tez diete Dukana, w tym roku stepper padl (juz drugi w sumie) i kupilam sobie orbiego York X202, nie kosztowal malo, ale warto bylo :) mieszkam w UK i dalam za niego 300f, przecena z 600f niby. Cwicze ok 40 min co drugi dzien, czasem codziennie, do tego krece hula hop, robie brzuszki i cwiczenia na nogi, pupe, kiedys robilam 8-minutowki z youtube, moze do nich wroce :) Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w cwiczeniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
a tych orbitrekow w zaden sposob sie nie sklada, co? bo wielkie to, cwiczylam na nim na silowni w klubie. a nie wolicie chodzic do klubu cwiczyc? wiem, zena dluzsza mete oplaca sie kupic sprzet i w domu cwiczyc, ale jednak za te 800 zl, to mamy 8 miesiecy roznorodnych cwiczen, a chyba nie da sie dlugo cwiczyc na jednym sprzecie, co? jakie jest Wasze stanowisko?:) ja zaczelm cwiczyc w domu, bo jest juz cieplo i biegam sobie, czy jezdze na rowerze, ale zima znow wroce na aerobik. no moze gdybym mila taki sprzet w domu, to w sumie i wygodniej by bylo.:) na razie sie nie utrzymuje, wiec nie mam kasy, ale kto wie, w przyszlosci moze sobie sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
sklada sie je, sklada :) moj jest duuzy i ciezki :) ale moj facet szybko go nawet zlozyl mnie jest wygodniej cwiczyc w domu, bo jestem bardziej systematyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczacaja ja mam najblizej na silownie 25 km w jedna strone ;) Cwiczylam na orbim codziennie ostatnio, ale oprocz tego w jeden dzien wlaczm sobie joge, drugi cardio aerobic, pozniej jeszcze inne cwiczenia i nie jest to takie monotonne. Tzn nie bylo, bo teraz orbitrek rozpadl sie i narazie musze sobie bez niego radzic.. W nastepnym tygodniu jade zobaczyc na ta silownie, nawet jakbym raz w tygodniu jezdzila, a reszte w domu cwiczyla, to mysle, ze by to pomoglo, zeby zwisow nie miec. Tylko czy jest sens jezdzic na silke teraz, jak sie cieplo robi, nie lepiej jesienia/zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacaja
nie wiem, czy sie dobzre zrozumialysmy. chodzilo mi, czy te prbitreki mozna skladac, bo pewnie dosc duzo miejsca zamuja, ale chyba raczej nie, co? ja wlasnie na razie mam przerwe do aerobiku i wroce jak sie zrobi zimno, teraz cwicze w domu. dzs znow bylam pobiegac, jednak artwie sie o kolano, musze je przeswietlic, mam nadzieje, ze nic sie z nim ne dzieje. ja robie 9minutowki z yt i po biegach fajnie czuje posladki, ale jak robilam tylko 8minotowki, to musilam 3 razy je cwiczyc pod rzad, bo za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
hahhaha, no tak male nieporozumienie :) niestety mojego sie nie sklada i watpie, zeby inne sie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj orbi sie nie skladal i chyba nie ma takich ;) Ja robie 10 min cwiczenia, sciagnelam sobie i naprawde czuc miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwioczacaja
dzieki za info, tak myslalam, zbyt powazny sprzet, zeby go skladac:P ide pocwiczyc troche, ale dzis bez biegow.rozgrzeje sie w domu. ale wkurza mnie, ze tyle czasu zajmuje mi cwiczenie w domu. w klubie to godzianka i styka,a tu poki sie rozgrzeje-cyli zwykle bieg, poki pocwicze poszczegolne partwie ciala, to zleci jak nie wiem. poznije kapiel i jeszcze masaz na koniec posladkow-zwalczam celulit, t ponad 3h bywa, ze sie schodzi. w sumie nie powinnam tak liczyc czasu, bo to czas przeznaczoy dna cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cwiczenia zajmuja 40 min, ale ja mam wielka nadwage i jak zaczynalam, to ledwo 5 min dawalam rade ;) Mam pytanie, cwicze interwalowo 20 min, czy przed tym moge robic cwiczenia na wybrane partie ciala? Naczytalam sie, ze w dzien kiedy robie interwaly, nie powinno sie juz cwiczyc.. Jak to jest w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Hej, ja też ćwiczę w domu. Kupiłam sobie taką wielką gumową piłkę i ćwiczę systematycznie. Ćwiczenia z tą piłką to czysta przyjemność. Fit ball (tak właśnie nazywają się te ćwiczenia z piłką) może wykonywać każda z Was niezależnie od tego ile macie lat. Wielką piłką można z powodzeniem zastąpić krzesłem, albo kanapą . Można na niej usiąść i oglądać telewizję, jednocześnie ćwicząc. Fit-ball jest więc doskonałym treningiem, który pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak ćwiczyć? Przydatne informacje są na stronie http://hgh.edu.pl/2010/10/04/cwiczenia-na-okraglo-czyli-fit-ball/ Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od trzech tygodni ćwiczę w domu uda,brzuch, pośladki i z niecierpliwością czekam na pierwsze efekty!!Ostatnio od koleżanki dostałam t-shirt z rough radical i jestem mega zadowolona!Super mi się w nim ćwiczy ;) Chyba zamówie też od nich getry bo z tego co widziałam to można kupić je w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×