Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokojambbook

buty dla niemowlaka

Polecane posty

Gość timt rimti puc
Japonki rewelacja:) PannaKlaudiaGrzechuWarta - jak załozysz córce sukienkę to bedzie boso czy w bamboszkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
ale sie uwzielyscie tych bamboszy :) rownie dobrze moglam napisac buciki/butki i byłoby dobrze.dajmy juz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timt rimti puc
Ocet bo bamboszki to fajne buti ale nie do wszystkiego:) Sama zakładałam córce ale zimą , jesienią ale nie na lato. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
a tyle juz razy pisalam ze jak lato i upaly to bose stopki(wg mnie),a na chlodniejsze dni mniej wiecej takie butki(zeby nie pisac bamboszki:P ) jak podalam w linkach z allegro lub skarpetki.do widzenia,ide prasowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie co za podejscie
PannaKlaudiaGrzechuWarta - fatycznie, dla 6 mc dziecka buty profilowane, twarde i za kostkę bo stopa sie kształtuje w wózku hahahaha, ale masz pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
Moje dziecko dopoki nie umialo chodzic, nie mialo butow na dwor, bo i po co? chyba tylko dla radochy, ze ladnie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedna to lepsza
o w morde - a zamiast bluzki body, zamiast spodni rajtki boi po co nie>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś idiotka i nie umiesz czytać to Twoja sprawa. Napisałam, że wolę dziecku nie ubrać butów do wózka niż taki badziew wtedy gdy nie jest to konieczne, a w innych sytuacjach porządne baletki albo sandałki a nie takie buty z bazaru. Niektóry buty z linków to przyklady 'zdrowych butów'' ktore miałam wcześniej na myśli. To, że się ubieracie w taki badziew to nie znaczy, że macie dzieci ubierać w jakieś wieśniarskie japonki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldussskowa
Zajrzyjcie sobie jeszcze na stronke Mivo Kids tutaj równiez mozecie znalezc tutaj naprawde wiele ciekawych bucików i co wazne bardzo czesto maja promocje na tańsze buciki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne i przede wszystkim dobre dla dzieci buciki znajdziecie tu: sklep.tombut.pl Ja kupuję tam buciki dla mojej Zosi od samego początku, jak tylko zaczęła chodzić w bucikach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moim zdaniem lepiej zapłacić troszkę więcej, niż później biegać do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zamawiałam buty w http://sklep.tombut.pl/ więc mogę potwierdzić powyższą opinię, mnie zależało na tym, by wybrać jakieś buty, które będą idealnie dostosowane do stopy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, tutaj jest dużo zgorzkniałych ludzi bez kultury, lubią dopiec zamiast odpowiedzieć normalnie... Najważniejsze, żeby dziecku było wygodnie, tylko to bierz pod uwagę. Pamiętaj, że stópki dziecka są delikatniejsze od naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co 6 miesecznemu dziecku buty? Żeby ładnie wygladalo? Dziecko to nie lalka! Takie niemowlaczki to na boso albo w skarpeteczkach w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje pierwsze buty dla dziecka kupiłam w http://www.zdrowastopka.pl/ super jakość i dziecko czuje się w nich świetnie. A to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Mam dwoje dzieci i żadnemu gdy byli niemowlakami nie ubierałam jakiś tam bucików, czy pantofli.Ogarnijcie się miernoty.Niektórym wali na dekiel i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×