Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikarek

pojechala za granice

Polecane posty

Gość ikarek

Witam mam pytanie. Co zrobic jezeli moja ex wyjechala z rorka za granice i nie wiem kiedy wroci a chcialbym widziec sie z corka? napisalem pismo o widzenia z dzieckiem ale nie wiem kiedy bedzie sprawa. Jak myslicie czy jest jakis inny sposob zeby ja tu sciagnac? mieszkam 300km od nich i corke widze 2 razy w miesiacu czy po wydaniu przez sedziego wyroku z widzeniami bedzie mogla wyjechac do rodzicow? i czy musze placic alimenty jesli bedzie w angli? bo slyszalem ze nie musze wysylac jej piniedzy jesli jest za granica i stac ja na to zeby sie utrzymac? pozuzcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwny parasol
jedź też do Anglii i popraw sobie swój status. Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obojgu rodzicach i o ile jesteś zdrowy,w wieku produkcyjnym będziesz musiał płacić alimenty na dziecko-dziś to kwota około 500 zł (im większe dziecko tym większe alimenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwny parasol
pytasz:czy po wydaniu przez sedziego wyroku z widzeniami bedzie mogla wyjechac do rodzicow? i czy musze placic alimenty jesli bedzie w angli? czy jej rodzice są w Anglii? jeśli będziesz miał przyznane widzenia z dzieckiem ( w różnych sytuacjach różnie sąd zasądza takie widzenia) sąd może jej nakazać dowożenie dziecka na widzenia z tobą z Anglii ale na pewno nie będą to widzenia co tydzień czy co dwa Na jej wyjazd musisz wyrazić zgodę na wydanie paszportu dla dziecka-jeśli np nie pracujesz,nie łożysz regularnie na dziecko,masz złą opinię sąd i bez takiej twojej zgody może wydać zezwolenie na wyjazd kierując się dobrem dziecka odradzam tobie utrudnianie wyjazdu matki z twoją córką gdyż sąd głupi nie jest i dobre intencje "wyczytuje" po twarzy , zachowaniu i opinii środowiska-radziłabym natomiast się dogadać c do widzeń-np co 3 miesiące po kilka dni a w wakacje np tydzień czy dwa -znajomy miał zasądzone widzenia z dzieckiem które było wywiezione do Niemiec dwa razy w roku podczas świąt oraz miesiąc w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarek
ja podpisalem paszport i ona tak ucieka . teraz tez uciekla jak ja przyjechalem, robi wszystko bym sie z corka nie widzial. a alimenty place regularnie, rodzice tam mieszkaja ale ona i corka sa tutaj zameldowane , gdy zbliza mi sie wolne to ona wyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhy
i nie widzisz sie z corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikarek
nie nie widze . wyjechala i nic mi nie powiedziala. ale ja glupi bylem jak podpisywalem paszport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×