Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

ślub najgorszej rodziny w Europie i pogrzeb społeczny...

Polecane posty

Gość zaciekawiona żona
Ike Czy w tym całym wyrachowaniu przynajmniej nie mogli mu znaleźć "lepszej kandydatki" na żonę? Choć na angielkę nienajbrzydsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni zaplanowac zamach i wymordowac cala ta rodzinke ta rodzina to część tradycji i historii chociaż gdy przyszły król bierze sobie za żonę byle kogo- to fakt monarchia przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie dla mnie ten ślub to kpiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intercyza to podstawa
jeszcze ta panna mloda z klasy chlopow miala by roszczenia do tronu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w tym całym wyrachowaniu przynajmniej nie mogli mu znaleźć "lepszej kandydatki" na żonę? oj nie bałdzo bo wyrachowanie akurat wystąpiło po stronie panny młodej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dulska i dulski
co tutaj piepszycie o miłości ? W Polsce 50 % małżeństw się rozwodzi, a można przypuszczać, że zostały zawarte z namiętnej i prawdziwej, cokolwiek to znaczy, miłości. Wniosek z tego taki, że miłość to kiepski powód do brania ślubu. Nic tak ludzi nie wiąże i nie wzbydza w nich takiej namiętności, jak kasa. Miłość do pieniędzy jest wieczna, w przeciwieństwie tej do małżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast ślubu lepsza by była ceremonia podpisania intercyzy - w końcu "zabezpieczenie ma świetlaną przyszłość" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zaplanowac zamach
"ta rodzina to część tradycji i historii" Otoz to historii w XXI monarchia nie powinna miec prawa bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz to historii w XXI monarchia nie powinna miec prawa bytu nie zgadzam się z tobą nie wyrywa się własnych korzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona żona
oj nie bałdzo bo wyrachowanie akurat wystąpiło po stronie panny młodej Kurcze Ike, jak możesz to rozwiń wątek :) bo przyznam szczerze, że nie śledziłam losów tego narzerzeństwa, a dzisiaj z nudów weszłam na neta :) no i wszędzie o tym, to pomyślałam, że zerknę. To Kate taka chciwa z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj piepszycie o miłości ? W Polsce 50 % małżeństw się rozwodzi, a można przypuszczać, że zostały zawarte z namiętnej i prawdziwej, cokolwiek to znaczy, miłości. Wniosek z tego taki, że miłość to kiepski powód do brania ślubu. Nic tak ludzi nie wiąże i nie wzbydza w nich takiej namiętności, jak kasa. Miłość do pieniędzy jest wieczna, w przeciwieństwie tej do małżonka o tak....:D związek ludzi jako wzór ekonomiczny, to czysty zysk lub strata - inaczej w XXI wieku być nie może ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zaplanowac zamach
korzeni? a konkretnie to czyich? bo z cala pewnoscia tylko anglikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę trzeba rozwijać ten wątek ?:) każdy książęcy i królewski ślub to czyste intrygi i wyrachowanie:) dziejów dziewki kate nie śledzę tak samo jak i nie interesuje mnie żywot mojego listonosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzeni? a konkretnie to czyich? bo z cala pewnoscia tylko anglikow no ale przecież to ich monarchia, nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zaplanowac zamach
mozliwe ale niewiedziec czemu coraz mniej anglikow jest za obecnym ustrojem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ale niewiedziec czemu coraz mniej anglikow jest za obecnym ustrojem bo są głupi ta monarchia to ich kulturalne i ekonomiczne bogactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
ślub fajny jest i nie myśl revolverku, że wszyscy siedzą i wzdychają "jacy oni zakochani" co nie znaczy, że każdy porządny (w twoim mniemaniu) obywatel winien się odwrócić dupą do telewizora.Głupia rozrywka jest społecznie pożyteczna.Ktoś nie może, albo nie lubi uprawiać seksu, to taki odmóżdżający ślub go zrelaksuje i odpręży.Sama tego nie oglądam, ale nie śmieszą i nie bulwersują mnie ludzi których to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
"ta monarchia to ich kulturalne i ekonomiczne bogactwo" też tak myślę. To spory powód do ciągnięcia tej "farsy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona żona
Tylko, że sposób, w jaki ta monarchia dorobiła sie takich majątek jest trochę mrożący krew w żyłach... Tego nawet w szkole uczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a innym monarchom to dawali z własnej nieprzymuszonej woli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub fajny jest i nie myśl revolverku, że wszyscy siedzą i wzdychają "jacy oni zakochani" co nie znaczy, że każdy porządny (w twoim mniemaniu) obywatel winien się odwrócić dupą do telewizora.Głupia rozrywka jest społecznie pożyteczna.Ktoś nie może, albo nie lubi uprawiać seksu, to taki odmóżdżający ślub go zrelaksuje i odpręży.Sama tego nie oglądam, ale nie śmieszą i nie bulwersują mnie ludzi których to bawi. każdy ma wolną wolę oraz każdy może wierzyć w co chce, bo w zasadzie wszystko sprowadza się do wiary w wiedzę...nie mam za złe tak bardzo ludziom , że wierzą w tą oraz inne rodzinki czy nie , bo żyjąc w niewiedzy mają do tego prawo....wiedza kosztuje bardzo drogo i to bez waluty...tak samo jak ja mam wątpliwości do innych pewnych postaw jakie mi i nam narzucono...a czasem emocjonalny sposób wyrzucenia tego na papier , internet czy słowa pomaga iść dalej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a innym monarchom to dawali z własnej nieprzymuszonej woli? główne monarchie w europie i finansjera, to ta sama rodzinka i te same organizacje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
jednym słowem im człowiek głupszy tym szczęśliwszy i tu się zgadzamy :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona żona
a innym monarchom to dawali z własnej nieprzymuszonej woli? wszystkie mają podobną historię. :o niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym słowem im człowiek głupszy tym szczęśliwszy i tu się zgadzamy czyli mogę otworzyć wieczorem koktajl i wypić kielich za swoją głupotę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
jeśli "koktajl Mołotowa" to nie możesz :) lecę, może uda mi się jeszcze zobaczyć chociaż jakieś kapelusze, bo na seks nie mam dziś szans :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto wie kim jest
Kto wie kim jest panienka ktora trzymala tren kate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli "koktajl Mołotowa" to nie możesz lecę, może uda mi się jeszcze zobaczyć chociaż jakieś kapelusze, bo na seks nie mam dziś szans mniemam , ze jako księżna bez szans na zamek i seks, zasłaniasz się kapeluszami z koktajlem Mołotowa w ręku , odpalonego w kierunku zakłócających porządek (m.in. mnie)... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
Rzucanie czymkolwiek w kogokolwiek wymaga pewnego zaangażowania. Ja taka biedna księżna bez szans na cokolwiek postanowiłam wypić koktajl. Zaniecham zatem zamieszek :-D czuje się pacyfistycznie nastawiana do świata, do Ciebie również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem na miarę
Poczucie bezradności jest mi obce, resztę zrzucam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×