Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Moniczka a to ty miałaś jechać do ślubu insignią??? zmieściliście się z młodym i świadkową bez problemu??? super że wesele było bez większych wpadek - to terasz czekamy na zdjęcia - bo nikt nie chce dodać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja. Ale kuzyn zrobił nam niespodziankę i pojechaliśmy bmw 6 kabrio. A Insignią rodzice :) ale spokojnie bez problemu można się było cisnąć. Wrzucę jakieś zdjęcia, ale narazie nie miałam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem odwiedze te forum juz jako mezatka bo dzis goscie sie juz zjada a ja lece na zabiegi upiekszajace.trzymajcie kciuki:) jutro moj dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej;) wybieram się dzisiaj na ostatnią przymiarkę sukni... mam nadzieję że juz wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam dzis godzine doslownie i poprostu sie zmusic nie moge.dziewczyny pomyslcie o tabletkach na sen przydadza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
Zołza trzymam kciuki !:) Na pewno bedzie to najpiekniejszy dzien!:) jA MAM za rok w sierpniu :) i tez w piatek Zołza nie mialas zadnych problemow ze w piatek? Bo na forum ludzie sie o to burzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dużych miastach nie ma co się burzyć ze wesele jest w piątek - jest dużo ludzi a kościołów parę więc nie ma co się dziwić - ja za tydzień więc największy stres będzie w kościele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
zazdroszcze wam ze juz macie to w tym miesiacu:D ja dopiero za rok :( Najwazniejsze ze sala i kosciol załatwiony :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdrościć tyle latania przez ten ostatni miesiąc jest ze głowa mała - nie ma czasu na nic (w moim przypadku przynajmniej ) jak ja bym chciała żeby był juz 29 i po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) bylo super i po co ten strach w tym dniu ale w kosciele bylam wyluzowana,nie wiem co sie stalo ale wszystko ze mnie zeszlo:),wszyscy sie swietnie bawili,pokaz polykacza ognia sie przydal zrobil wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
nic nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
Witajcie Nasza króciutka podróż poślubna w pełni udana Super tak to tej całej bieganinie poprzebywać tylko we dwoje bez ciągłych telefonów, spotkań itp Raju jestem już mężatką Tyle przygotowań pstryk i już :) A do teściowej ciągle się zapominam i mówię Pani i się ze mnie śmieją ;) ale jakoś tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
zesram się cipskiem w ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :)))) ja już po :) było pięknie :D ( wiem wiem, nieskromnie ;) ) pogoda dopisała, goście również. Wszyscy teraz dzwonia i wychwalają wesele, jakie jedzenie pyszne, zespół super grał i w ogole wszystko na medal :). Miło to słyszeć:) Poki co mamy jeszcze zamieszania i latania, ale cieszymy się soba ile się da!! Na koniec wesela ryczalam jak bóbr, bo ten dzień za szybko minał!! Stres mi minał jak już ubrałam suknię. Mszę mieliśmy piękną. Ehhhh, dużo by opisywać:) Życzę powodzenia tym, ktore slubują w tym tygodniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam młode mężatki? Zmieniło się coś? Mam taki problem, bo teściowa nic nie powiedziała jak się do niej zwracać. Nie wiem co zrobić. Mówię Pani narazie, ale jakoś tak głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) och jak tu sie uspokoiło... i jak sie mniewają przyszłe panny młode?? u nas jest w porzadku:) raczej bez wiekszych zmian:) ochłonelismy troszke:) troche myślilismy o różnych zreczach np uświadomilismy sobie że zawiodła nas nasza świadkowa... a jak tam wasze wrażenia już na zimno?? a jak sie prezenty podobały?? rzeczowe czy raczej pieniązki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaaktycznie
Moniczka ja też nie wiedziałam jak się zwracać ale jak powiedziałam Pani to się wszyscy śmiali i mówili że to już nie Pani tylko mama, więc zaczęłam mama mówić (oj strasznie mi się jeszcze myli) a ona nie oponowała Albo zapytaj wprost, albo poczekaj aż sama coś powie, bo w sumie jakby chciała żebyś jej mamo mówiła to może już by Cię sprostowała Albo po prostu męża zapytaj niech doradzi i wybada sytuację ;) dietowo czemu Was świadkowa zawiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mówienia do teściów to mi sie czasem wymyka Pan/Pani i dostaje opieprz:p wszystko zależy jacy to ludzie, gdyby im nei pasowało to by zaprotestowali... a co do światkowej... ona w całym ślubie i przygotowaniach nie miała w zasadzie zadnego udziału oprócz tego że balowała na weselu... poprostu uwazam ze bardzo nie ąłdnei sie zachowywała i w zasadzie nie spełniała zupełnie swojej roli... była tylko i wyłacznie od "parady" a jak mój mąz na coś jeszcze przed slubem zwrócił jej uwagę( bo to jego siostra) to rzuciła tekstem ze na świadkową sie nie prosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
To przykre Swiadkowie to właściwie najbliższe osoby które można poprosić o pomoc Przynajmniej takie jest moje zdanie Mi się śmiać chciało w Kościele jak mojemu bratu, czyli świadkowi nie przyszło do głowy żeby mi welon poprawiać jak siadałam i musiałam mu ręką machać z tyłu żeby mi pomógł Ach faceci :) Mieliśmy dwóch facetów za świadków ale pomagali nam bardzo i przed i w trakcie ślubu Spisali się na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też nie bardzo. Znaczy się w kościele, na bramach czy jako pomoc przy sukni czy coś to spoko. Ale na weselu... Świadkowa była sama i większość czasu smsowała ze swoim siedzac na dworze. A świadek się upił i się bawił :) no cóż. Na szczęscie mieliśmy fajną obsługę i oni donosili wódkę i napoje na stoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre ze mialyscie takich swiadkow,moja byla rewelacyjna:) panowala nad wszystkim doslownie,toasty wznosila jako pierwsza,do konkursow biegiem latala, kiedy chcialam wymienic buty na plaskie to leciala do samochodu po nie.Doslownie byla idealna. Za to swiadek jak sie udzielal w przygotowaniach tak na weselu zajety byl soba ale Kasia za niego odwalala cala robote,medal sie jej za to nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No torchę przykre. najbardziej w sumie to, że goście też zwrócili na to uwagę i mi mówili, że świadkowa się nie spisała czy coś tam... no ale. A jak życie małżeńskie? :) jakaś podróż poślubna? My ocieplamy teraz dom. Ale ok 16-17 go wrzesnia chcemy gdzieś polecieć ze znajomymi. Wszyscy się z nas śmieją bo w podróż poślubną jedziemy ekipą w 6 osób :) ale. Jesteśmy razem 10 lat i jedziemy się wyszaleć i pobawić, a nie trzymać za rączki i patrzeć w oczka. Poza tym odebraliśmy już od fotografa nasze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też już po krótkiej podróży - bylśmy w 7 zgranych par, więc też było wesoło :) Mężuś w pracy od wczoraj ;), ja dzis ostatni dzień wolnego :(. Powoli robimy remoncik w mieszkaniu, poki co mieszkamy z moimi rodzicami. To już prawie 2 tygodnie po weselu. Czas leci bardzo szybko. Ciekawa jestem kiedy my dostaniemy zdjęcia i film z wesela - juz sie nie moge doczekać :) Pozdrawiaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka mogłas
wyprostować zęby najpierw a nie szczerzysz te krzywe kły jak mysz do sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne zdjecia:) i widzisz dlaczego nikt zdjec nie wstawia ale nie ma czym sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×