Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny dlaczego nie

dziewczyny dlaczego nie chudne?

Polecane posty

Gość dziewczyny dlaczego nie

od miesiaca sie odchudzam,jezdze na orbitreku po 45-60 minut dziennie,nie jem przewaznie po 18,nie jem juz slodyczy,a to bylo moja najwieksza zmora,schudlam 1,5 kilo,oczywiscie mam ladniejsze skore,czuje troche po ubraniach,ze sa mniejsze,ale dlaczego nie zrzucam kilogramow,wiem ze jak sie cwiczy to waga czasem nie drgnie,ale ile to moze trwac? po dwoch tyg bylam zalamana,ale wszysycy mowili poczekaj troche,teraz mija miescia,ile mam jeszcze czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
dodam,ze pije 1,5litra wody,jem 5 posilkow dziennie,nie najadam sie,nie jem za malo,jem w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
waze 83 kilo i mam 173cm wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
chcialabym wazyc 68 kilo to moja waga,jestem grubokosta,przy takiej wadze wchodze w rozmiar 38,mialam ladne cialo,plaski brzuch,nie bylam gruba,przytylam prze z3 lata tyle kiogramow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
kiedys gdzies ogladalam program o tym,jak zdarza sie,ze myslimy ze4 jemy zdrowo,malo itd,a nie chudniemy. A okazuje sie,ze nie jedlismy wcale malo kcal np w musli sa chpsy bananowe, baaaaaardzo wysoko kaloryczne,suszone owoce, tu dodamy czegos, tam dodamy, tu ugryziemy jednego gryza kanapki,a potem wychodzi z tego 2500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
a z cwiczeniami to chodzi o to,ze jak cwiczysz silowo to formuja ci sie miesnie,ktore waza wiecej niz tluszcz,ale z jazdy na orbitreku, po miesiacu i bez odpowiedniej diety to nie ma szans,zeby ci te miesnie sie zrobily, musisz po prostu spozywac za duzo kalorii, innego wytlumaczenia nie ma. Chyba ze choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
tez tak myslam,ze moze jem niewlasciwie,ale naprawde nie jem duzo,nie jem duzych porcji,jem duzo warzych,nie jem smazonych rzeczy,slodyczy,duzo cwicze,pije wode,nie wiem dlaczego tak sie dzieje,na razie,daje rade,nie zniechecam sie tym,przestalam jesc slodycze,cwicze,mam ladniejsza skore,mniejszy cellulit,moze za jakis czas waga drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
To nie jest dobre forum na takie pytania. Po prostu tutaj to jest raczej hyde park, a nie miejsce dla osób które faktycznie chcą schudnąć. Jeśli chcesz profesjonalnych porad itp wejdz sobie na sfd. Co do pytania pamietaj ze mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Przy dobrej diecie i ćwiczeniach tłuszcz wyparowuje, pojawiają się mięśnie i normalne jest, że waga stoi. Dodatkowo jest pytanie co jesz. Ułóż sobie dietę w oparciu o zapotrzebowanie kaloryczne białek, tłuszczy i weglowodanów bo one wszystkie sa potrzebne by schudnąć bez jojo, a bzdur typu Dukan nawet nie bierz pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
nie jestem chora na nic,w tamtym roku tez sie odchudzalam,nie cwiczylam,byla to 1000-1200 kalorii,schudlam na niej 5 kilo w dwa tyg,a piozniej przytam 7 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Ps. Zadaj sobie pytanie czy chcesz zrzucić kilogramy czy schudnąć, bo to jest kolosalna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
nie bede stosowac zadnej diety,najbardziej zalezalo mi na zdrowych nawykach zywieniowy,zeby sie nauczyc jesc,bo wczesniej jadlam co popadnie i ile wlezie i tylko slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
chce zrzucic ciezki balas,a czy sie rozni schudnac on zrzucania kilogramow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moxi
Kobieto, nie da się chudnać w dwa tygodnie... pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
Ale kochana,naprawde nie ma innego wytlumaczenia :( moze pijesz maslanki?Ostatnio malo nie padlam jak zobaczylam ze duza maslanka ma chyba z 800kcal. moze slodzisz i pijesz 5 herbat albo kaw dziennie? A moze jesz przez sen? Platki np te reklamowane Fitness tez maja duzo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Jeszcze jedno ci napiszę. Moja żona wzieła się za cwiczenia 2 miesiace temu. Jej ciało to było flak pomimo niskiej wagi, ale nigdy wczesniej nie ćwiczyła. Przez 2 miechy schudła z 3 kg a jej ciało obecnie wygląda bardzo ładnie. I powiem ci, że wyliczyła sobie dietę. Jej zapotrzebowanie to ponad 2000 kalorii. Te twoje 1200 to jest nic. Wierz mi, że nawet batona można zjesc, byle nie przekraczac wyliczonej ilosci kalorii i b t w. Na tym forum problemem jest to, że wszystkie kobiety patrzą na kilogramy. I tak jak pisałem sugeruj się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Jest różnica. Wolałabys mieć procentowo więcej tłuszczu, ważyc 50kg, miec cellulit i galaretki tu i ówdzie czy 55 kg ale mięśnie i mało tłuszczyku, minimalny cellulit i sprężyste ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
bhamber, poczytales sfd i juz robisz z siebie wielkiego eksperta, teraz bedziesz jej tlumaczyl,ze chodzi o poziom tkanki tluszczowej? To jest kobieta, ktora chce widziec rezultaty na wadze i wizualnie. Ja tez lubie sfd,ale nie mam zamiaru popadac w przesade, jesc twarogu z olejem czy budowac mas miesniowa, bo mi sie to nie podoba,tak jak i wielu innym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
wlasnie o to mi chodzilo,ja tez mam jedrniesza skore,widac to golym okiem,ale schudlam tylko 1,5 kilo,czyli uwazasz ze powinnam dalej cwiczyc? ze waga zacznie spadac w koncu,teraz jem 1500-1600 kalorii do 18,pozniej nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
JA lubie cwiczyc, chodze na silownie,ale juz dawno porzucilam krucjaty na rzecz wmawiania innym jak sie moga zdrowo odchudzic. Bo kobiety to kobiety, o ile fajniej brzmi "schudlam na dukanie 15 kilo w 4 tygodnie bla bla bla" niz "zdrowa dieta i cwiczenia silowe, 0.5-1kg. tygodniowo. Zreszta niewazne, tutaj kolezanka ma inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietaaaaa
napisz co jesz przykładowo. Cały jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
uwazam ze przy mojej wadze powinnam szybciej chudnac,bo mam troche do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Nie jestem ekspertem. Po prostu widzę co tu dziewczyny wypisują i próbuje jej wbić do głowy by dała sobie spokój z tym forum bo przyniesie to wiecej szkody niż pożytku. Sciagnij sobie Dziennik posilkow Vitalmax. Zobaczysz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
aha, 1500-1600, to rownie dobrze moga to byc i 2000, no to teraz jestem pewna ze nie chudniesz bo przekraczasz zapotrzebowanie, ktorego pewnie nie znasz za bardzo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Prowadzę bloga o odchudzaniu i napisałem artykuł, w którym pani dietetyk Magdalena Makarowska (częsty gość programu dzień dobry tvn), odpowiada na najbardziej kontrowersyjne komentarze internautów dotyczące diety Dukana. Zaprasza do czytania i komentowania http://odchudzaniezpasja.pl/dieta-dukana-wady-5 Pozdrawiam, Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
jem chleb tylko razowy,prawdziwy np na sniadanie jem kromke chleba,papryka,ogorek,lub platki z mlekiem na 2sniadanie jem jogurt natulany lub maslanke,czy jakis owoc np greipfrut obiad to piers gorowana czy kurczak,surowka jakas ze swiezych warzyw jakas przekaska np jablko kolacja jajkom,jakies warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
nie jem 2000 tylko 1500-1600 bo licze,jem bardzo urozmaicono,bo nie lubie nudy,jak mowilam wczesniej jak nie cwiczylam to chudlam bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykutr
wczesniej-znaczy sie kiedy?2 tyg temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Nie widzę w tym co napisałaś kompletnie ryb. To pierwsze co się rzuca w oczy. Owoce na dobrą sprawę powinnas usunąć z jadłospisu obecnie. To tak na szybko. Sciagnij sobie ten program o którym napisałem. Wpisz swoje dane i wpisz np to co wczoraj zjadłas. Zobaczysz czy jesz za duzo czy za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dlaczego nie
nie pije herbaty ani kawy slodzonej,nie slodze wogole,od kilu juz dobrych lat,nie jem rzeczy light,jem prawdziwy chleb a nie jakies podroby,nie jem zadnych paltkow fitnnes jak cos to corn flaces,mala porcje i to rano,maslanke rzadko,ale ta natulrna,ma malo kalorii i nie ma prawie cukru,jogurty smakowe i inne to sa swinstwa,maja duzo kalorii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×