Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma rację?

weekend z synem

Polecane posty

Gość kto ma rację?

moj ex ma zasadzone co drugi wekend widzenie z synem miał go 15-17 maja potem były swieta zgodnie z Wyrokiem zabtał go w Niedziele Wilekjnocna o 17 i odwiózł w Swiateczny poniedziałek. W ten piatek dostaje telefon z przedszkla ze maly nie odebrany. Nie potrafie liczyc czy co. Jestem w głebokiej załobie pochowałam2 tyg. temu Tatę a wczoraj zostałam tak zbluzgana przez exa w sms-ach ze wstyd komuś to powtórzyc. Teraz sie zastanawiam juz tak na chłodno kto miał racje nawet z malym porozmawiac nie moge bo mu zabral telefon a z pewnoscia byl przerazony ze go nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...???....!
Dziwni z was ludzie... Rozumiem, że nie macie ochoty się ze sobą kontaktować, ale dobro dziecka powinno być chyba ponad waszymi konfliktami. Nawet jesli byłaś pewna, że to eks ma odebrać dziecko z przedszkola, to mogłaś chyba w porze odbioru dowiedzieć sie, czy na pewno przyszedł? Albo dzień wczesniej się z nim skontaktować? Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nie sprawdzam, co dzieje sie z młodym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
Nie dzwonie ani nie pisze bo jestem wyzywana przez niego od k...., dziwek i nie wiadomo czego ufam mu jesli chodzi o opieke nad synem i do tej pory sie to nie zdarzylo dlatego nie sprawdzam jak probowalam to tez zostalam wyzwana ze nie mam mu d... zawracac teraz tylko sie zastanawiam czy to rzeczywiscie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johim
dlugo byliscie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johim
ile czasu byliscie ze soba? i ile lat ma synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...???....!
Wina po obydwu stronach pewnie... Myślę, że nie warto rozstrząsać i sie zadręczać, tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nie musisz przecież dzwonic do niego, wystarczy, że w dni, kiedy to eks ma odebrać dziecko, upewnisz sie w przedszkolu, czy zostało odebrane. A teraz wyluzuj, ciesz sie weekendem, i przygotuj cos fajnego na powrót synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
8 lat a synek w czerwcu 6 skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Zainteresowanie zawsze powinno być. Zainteresowanie.....zdrowe , rozsądne, uczciwe i szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo nieistotne
ty pytasz ...kto ma rację? Przecież zadawanie takich pytań jest bez sensu, i nie ma dobrej odpowiedzi Nie wiem dlaczego twój były jest tak ostry w wyzwiskach do ciebie....może został skrzywdzony przez ciebie? ....a może ma taki agresywny charakter? Jeśli go skrzywdziłaś ....to może jest jego racja...bo racja w krzywdzie ma swoje własne korzenie i może być wyrazem bólu, ale jednak nie powinno na tym cierpieć dziecko Zamiast zastanawiać się nad racjami, raczej postaraj się w przyszłości liczyć tylko na siebie w takich sprawach jak dziecko.........jeśli rozstaliście się z winy męża to wniosek jeden...nie można na nim polegać A jeśli rozstaliście się z twojej winy bo może to ty rozwaliłaś waszą rodzinę......................to masz do czynienia z ostrym cierpieniem faceta a to jak ciężka choroba ...i też nie można na nim do końca polegać Teraz już wiesz , że jak dziecko jest w przedszkolu to ojciec może wyobrazić sobie nieodbieranie dziecka....więc powinnaś mimo uzgodnień, zawsze pójść do przedszkola aby się upewnić o tym czy tatuś odebrał dziecko................wiem.....uciążliwe to................ale czy jest inne wyjście aby dziecko nie ucierpiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
On poznał inna kobiete i odszedł do niej ma juz z nia dziecko wiec to nie ja rozwalilam nasze malzenstwo nienawidzi mnie tylko dlatego ze jestem z poczatku dzwonilam i sie upewnialam ale ile mozna znosic wyzwisk za nic? Poniewaz nigdy nie zaniedbywal dziecka a dziecko sie nie uskarzalo dalam mu wolna reke i duzo widzeń nawet wtedy gdzy nie sa pne przwidziane w wyroku. tak jestem zla na siebie ze nie sparawdzilam i od tej pory czy bedzie mnie wyzywal czy nie bee slac sms y dzis odbierasz dziecko z zalaczonym zdjeciem - to juz taka moja zlosliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
...i to pewnie nie pierwsza. Nie wyzywa sie qrwy od qrew jeśli nie jest qrwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajajajajajjaaaaa
15-17 maja dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
miało być kwietnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
a znasz ten kawał : dała Ci? Nie a Tobie? Mi tez nie , no widzisz jaka k...rwa? Wiec zamknij pysk zanim ktos ci go zamknie i nie gadaj głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piżdziwój
A znasz określenia: podła qrwa wredna qrwa suka zła ? To poznaj i zaakceptuj. Spróbuj się zaprzyjaźnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma rację?
Widzisz nie muszę bo mam towarzystwo na poziomie troszkę wyższym niż twoje i mój ex ... wyzwisk ex-a znosić nie muszę na to już są paragrafy twoich tym bardziej wiesz IP jest bardzo łatwo sprawdzić... poza tym Twoje odpowiedzi nie dotyczą mojego pytania więc jeszcze raz grzecznie proszę zamknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×