Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta BC

Szarlotka sypana - co zrobiłam źle ?

Polecane posty

Gość Marta BC

Robiłam szarlotkę sypaną i wyszła niedopieczona. Składniki suche (mąka,manna i cukier) częściowo pozostały sypkie ,ciasto miejscami w ogóle nie trzymało się. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało tłuszczu
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta BC
Robiłam wg takiego przepisu : składniki sypane (mąka,cukier,manna,proszek do piecz) jabłka skł sypane jabłka na to wiórki masła (ok połowa kostki) Piekłam 50 minut/200 stopni W przepisie z którego korzystałam nie było żółtek, a tłuszcz tylko na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegiiiieeee
moje ulubione ciasto:) dlatego wyszlo ci suche bo za malo soku z jablek bylo. czekalasaz jablka puszcza sok? ja oprocz tego zawsze polewam sucha mase woda albo sokiem jablkowym zanim klade an to jablka:) i zawsze wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta BC
Wegieee też nie dajesz jajek ? Samosia nie wiem dlaczego nie ma jajek w przepisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegiiiieeee
ktos odgapil przepis a na gore nie daje sie wcale masla tylko robi kruszonke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegiiiieeee
oczywiscie ze bez jajek, to jest ciasto weganskie :) rob wg oryginalnego przepisu szarlotka wandy sypana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta BC
Dzięki :-) Dzisiaj lub jutro zrobię wg Twojego przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegiiiieeee
za pierwszym razem tezbylo troche sypkie wiec teraz wlasnie jak wyloze sucha mase to nasaczam jak lekko woda lub sokiem, na to jablka i kolejna sucha czesc i znowu:) wtedy jest ladne wilgotne i kasza manna pecznieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta BC
Wegieee Ja mam jabłka takie gotowe ze słoika. Takie dałam, może dlatego było za mało soku. Następnym razem dodam ciut wody na skł. sypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×