Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość ameliana
witam pisalam pare dni temu o moich obawach bo odrzucilam plasterki. Ten cykl czuje na parwde sie dziwnie ale nie wiem czy to mzoe byc ciaza czy reakcje hormonalne. mam bardzo duzo sluzu , mokro mi ciagle. czesto naciska mnie na kibelek, no i czuje jak powiekszyly mi sie piersi, ale nie sa jakies nabrzmiale tylko takie wyraznie powiekszone, miekkie, a sutki bardzo wrazliwe i sterczace. tez mnie odrzuca od papierosow i nawet od alkoholu. czy to mzoe byc ciaza. wczoraj robilam test ale wyszedl pozytywny. nie wiem jak liczyc @. ostatni prawidlowy okres mialam 7 maja i powinnam miec teraz 2 czerwca, ale jesli liczyc od krwawienia z odtsawienia to tydzien pozniej. na testy pewnie bylo za wczesnie, a na bete? kiedy beta juz pokazuje? trzymam kciuki za wszytkie dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
dodam ze jajniki mnie juz nie bola, ale bardzo bolaly i mialam jeden moment ze az sie zwinelam ze skurczu, ale teraz jest ok. senna tylko jestem , ale moze to ze zmeczenia... co mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold---> mnie nie swedza az tak bardzo ale czasem swedza czasem pieka terazp oki co cisza, dzis bylam na zakupach juz myslalam ze dostalam @ wrocilam do domu i co ? to tylko sluz :P nicv mi nie jest tylko zauwazylam ze czasem jest mi bardzo duszno.. w dodatku mam wrazenie ze moje sutki sie neico powiekszyly ale moj P twierdzi ze sa takie same ;p ameliana---> skoro test wyszeld pozytywny to jestes w ciazy gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka hahaha ja z moim mam tak samo :p mówie mu "patrz mam otoczki wieszke i ciemniejsze" a on "chyba w oczach" :p ciagle mi mówi, że se wmawiam ale piwa mi nie pozwala sie napic :p pieron jeden :P z tym śluzem to ja Cie rozumiem novynetko bo byłam dzisiaj w kosciele i tez czulam jakbym miała normalnie powódz w majtkach :P tylko czemu te testy mi nie wychodzą :( ameliana wiesz no ja bym poszła na Twoim miejscu do lekarza bo może C hormony buzują po odrzuceniu anty.. a co do bety... ona tez może Ci pokazac nadmiar hormonów.. no ale jakby nie było to trzymam kciuki zeby to jednak była dzidzia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka hahaha ja z moim mam tak samo :p mówie mu "patrz mam otoczki wieszke i ciemniejsze" a on "chyba w oczach" :p ciagle mi mówi, że se wmawiam ale piwa mi nie pozwala sie napic :p pieron jeden :P z tym śluzem to ja Cie rozumiem novynetko bo byłam dzisiaj w kosciele i tez czulam jakbym miała normalnie powódz w majtkach :P tylko czemu te testy mi nie wychodzą :( ameliana wiesz no ja bym poszła na Twoim miejscu do lekarza bo może C hormony buzują po odrzuceniu anty.. a co do bety... ona tez może Ci pokazac nadmiar hormonów.. no ale jakby nie było to trzymam kciuki zeby to jednak była dzidzia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilo27
witam forumowiczki Mam do Was takie pytanie - od pół roku staram sie z męzem o dzidziusia W tym miesiącu poszłam na monitoring cyklu W 16 dniu była owulacja oczywiście starania były i powiem ze byłam optymistycznie nastawiona 8 dnia po owulacji poszłam na progesteron przy okazji zrobiłam hcg Prog miałam 12.2 a hcg 4.5 Wiadomo ze powyżej pięciu już jest dobrze Natomiast dwa dni później progesteron był już na poziomie 8.2 a hcg poniżej 1 Możecie to jakoś zinterpretowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold ---> haha moze faktycznie sobie wmawiamy ;) albo oni sa slepi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka ja raczej biorę pod uwagę tą drugą opcje :):) a nie wiecie ile kosztuje badanie beta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nadzieje ze to ta druga opcja :D Beta u mnie kosztuje 40-50 zl.. nie wiem ile u ciebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak dużo? o kurde :/ no to bede musiała poczekac do 10 z badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold ---> W sumie beta jest dosc droga ;p jesli masz ja zrobic po 10 to lepiej ci bedzie za tydzienzrobic test ;) @ mialas miec 25,05 a kiedy robilas test bo nie pameitam ? NAJWCZESNIEJ W TERMINIE @ sie robi, wiec moglo byc wczesnie i test mogl nie wykryc;p zrob pre-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka test robiłam wczoraj rano także juz po terminie... jutro pojde zapisac sie do lekarza a w piatek kupie znowu test.. miałam ten bob-test strumieniowy bo czytałam ze jest najlepszy... no i wlasnie zjadłam jablko i zwrócilam takze co innego niz ciaza moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
dziewczyny a test beta moge wykonac przed spodziewana @, na przyklad 4 dni przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
w sensie czy taki wynik moze juz pokazac cos wiarygodnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooo ooooooooooooooooooo
ameliana bete robic przed @ ? bez sensu cos taka czekaj do d nia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooo ooooooooooooooooooo
ameliana bete robic przed @ ? bez sensu cos taka czekaj do d nia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie brzuch boli jakbym miała za chwile dostać @ :( mam nadzieje, że nie przyjdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold---> nie mam pojecia... ja dzis robilam bobo- test plytkowy ale negatywny, jutro rano ide do ginekologa do tego do ktorego wczesniejj chodzilam, choc 6 czerwca mam wizyte u innego.. ale owle sprawdzic co jest nei tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josek
a ja dziś się dziwnie czuje. Mdli mnie okropnie. Raczej nie mam mowy o pierwszych objawach ciązy bo okres mam mieć 08.05 więc jeszcze trochę. a dni płodne ( z obserwacji sluzu były 20-23 maj ) nie lubie tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josek
no i do tegozawsze jest jakies spóźnienie. Ostatnio było ok 10 dni i umówiłam se wizyte u gina i w dzień wizyty dostałam wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka ja ide dzisiaj sie zapisac na wizyte.. daj znac jak u Ciebie i trzymam kciuki zeby to była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold dam znac jutro kolo poludnia bo rano miedzy 9-10 pojade :) coscuzje ze to poprostu od odstawienia tabletek, bo test by raczej wykazal cos.. ty tez daj znac kiedy wizyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra................
ilo27 nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra................
a badanie beta pokazuje tylko i wyłącznie poziom hormonu wytwarzanego w ciąży, żadnego innego, także jest to badanie 100% potwierdzające lub wykluczające ciążę. Zrobione oczywiście w odpowiednim czasie. Najlepiej w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetko ja mam wizytę dopiero 21 czerwca bo uznał, że jeśli jestem w ciąży to i tak nie ma sensu prędzej bo to początkowe tygodnie. Mam sobie do tego czasu powtórzyć 2 razy badanie testu w zrobić badanie beta. Także 3 tygodnie przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czytam wasze wypowiedzi i jak bym siebie czytala przed miesiacem. Dlaczego? - ja juz odpuscilam :) co miesiac to samo bola piersi wymioty test i @. doszlam do wniosku, ze jak zajde w ciaze to Ok jak nie to i tak bede szczesliwa bo mam cudownego meza i fajnego psa. W ciazy bylam w zeszlym roku ale serduszko nie zabilo i musialam usunac. wtedy zaszlam w ciaze gdy sobie odpuscilam wiec i moze teraz bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×