Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

novynetka ja tez mam pojebanego sąsiada... obecnie sprawa trafiła do sądu, psychol jakis, nie dość, że czepia się o wszystko, wszystkich wkurza to jeszcze łazi po swoim ogrodzie z aparatem w ręku i kretyn zdjęcia robi nam, i pracownikom ( mój tata ma firme na posesji) chorzy ludzie żyją na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakas, a mialam taki dobry humor ! mialam jechac na zakupy bo chcialam zrobic placek "kostke alpejska" i duuupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samej nazwie widąc, że musi być dobre to ciasto :P jeśli miałabyś chwilę czsu to możesz mi przepis napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dziewczyny:P wczesniej jak wynajmowalam z moim M mieszkanie, uwziela sie na nas sasiadka z gory ( a myslelismy,ze skoro w bloku same mlode malzenstwa, to bedzie super atmosfera)... co 2 dzien policja nas odwiedzała, bo niby takie libacje u nas byly:D hehe.... moj M zwrocil jej uwage, to zadz.do wlascicieli,ze chce ja pobic :D..... swirow nie brakuje;) ale nie ma co barc do glowy:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie brakuje. Dziewuszki ja już uciekam, więc życzewszystkim owocnych staranek:) miłego wieczorku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sa ludzie i ludzie.. a ja wlansie zrobilam sobie kogem mogel niam... zoltko kakao cukier i ubite bialko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTKA ALPEJSKA: 1. upiec ciemny biszkopt. 2. krem: - 2,5 kostki margaryny KASIA, - 40 dag cukru pudru - 6-7 zoltek - 100g spirytusu - 1 olejek waniliowy - 30 dag bezy malej 3. margaryne z polowa cukru pudru i 2 zoltkami utrzec. 4. 4-5 zoltek utrzec z reszta cukru pudru i dodawac po malu do kremu aby sie nie zwazyl 5. dodac olejek i powoli spirytus 6. na koniec bezy i powoli wymieszac lyzka na biszkopy nalozyc ten krem i mozna udekorowac potarta czekolada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie sie zdołowałam.... kolejne 300 zł za psa!!!!!!!!! ja pierd******!!! ostatnia wizyta 400 .... wrrrrrrrrrrrr:( zegnajcie wakacje:) .... nie pamietam juz kiedy jadlam kogel mogel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje .. ja z moim psem mialam to samo ale niestety po operacji zdechla :( teraz mam taka fajna mordke ;p kogel mogel jest pycha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co i ja uciekam:) mam troche rzeczy do zrobienia:) do pozniej dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski wiecie co.. mokro mi ale.. to jest znowu brazowego koloru ale takie mallutkie plameinie niby normalny sluz a czasem brazowawy.. moze zagniezdzanie;> albo przed @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś powinnam dostac okres a narazie nie ma ! nie czuje nawet jak bym miała dostac, temperatura rano 36,8 a teraz 37,5 jak jutro nie dostane tto ide do lekarza . Boże aby się udało!!!!!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka mam nadzieje ze ci sie udalo ! ja neistety nie wiem jak to ze mna poki co lekko plamie i boli mnei prawy jajnik !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dobrej myśli ale za mocno się nie napalam żeby nie było rozczarowania.... ! okres może się spóźniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie spozniac wlasnie przez ten stres :) ale trzymam kciuki ;) a jak myslisz u mnei co to mzoe byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to ja sama nei wiem... bo 10,04 odstawila mtabletki mialam krwaiwenie z odstawienai i potem juz nei bralam tabletke caly czas bylo przytulanko 5-6 maja mialam niewielkie plamienie brazowe ciagnace sie jak plodny sluz ale brazowy pozniej bylo ok przytulanka caly czas i dzis tez dostalam brazowego plamienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pójdź lepiej do lekarza on Ci wszystko wyliczy da tabletki na wywołanie miesiączki , potem na owulacje . Ja wcześniej miałam nie regularne cykle a teraz jest okej biore luteine i bromergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam isc ale nei mgoe sie do niej dodzwonic jutro z rana bede probowac. a moze to ciazA ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, Kochane bardzo was proszę o odpowiedz czy któras miała taką samą sytuacje jak ja, tzn. 13 dni temu miałam I-szą Inseminację, 10 dni po inseminacji zrobiłam sobie tez ciążowy i wyszła mi druga kreseczka bladziutka bardzo, na drugi dzień tak samo , natomiast dzisiaj robiłam rano tj. 13 dzien po inseminacji i niestety wyszeła jedna kreska ;( powiedzcie czy miałyscie taki przypadek czy mam mieć nadzieje teraz czy juz sama nie wiem.Ten czas do @ bardzo sie wydłuża i ju z sama sie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Powiem wam ze jestm troche zrezygnowana. Okazało sie ze mam lekkie problemy zdrowotne i jutro mam wizyte u chirurga;/ akurat mam dni płodne i mój mąż się boi kochać bo jak bym dostała silne leki to co wtedy ?? Dziewczyny co mam robic próbowac czy poczekac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×