Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANA I SAMA

ZOSTAWIŁAM GO, A ON SIĘ ZEMŚCIŁ - CO ROBIĆ MAM ?

Polecane posty

Gość ZAŁAMANA I SAMA

MIANOWICIE: ZOSTAWIŁAM SWOJEGO CHŁOPAKA PO 2 LATACH ZWIĄZKU. POWODEM BYŁO TO, ŻE PRZESPAŁ SIĘ Z MOJĄ NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ, KTÓRĄ JUŻ NIE JEST. WSZYSTKO BYŁO OK, DO CZASU, KIEDY NIE ZAMIEŚCIŁ NA INTERNECIE ZDJĘCIA Z NASZYCH JAK TO MÓWIĄC ZABAW ŁÓŻKOWYCH, STARAJĄC SIĘ MNIE OŚMIESZYĆ. KAŻDY KIEDYŚ ROBIŁ ZDJĘCIA SOBIE PODCZAS STOSUNKU, ALE NIGDY NIE SPODZIEWAŁABYM SIĘ, ŻE ON SIĘ ZEMŚCI W TAKI SPOSÓB. CO MAM ROBIĆ? MOJE ZDJĘCIE JEST NA PORNODEMOTYWATORZE, KÓTRY ODWIEDZA SETKI LUDZI, A ON DOPISAŁ JESZCZE "SMAK SPERMY" http://pornodemotywatory.pl/ ZAŁAMANA JESTEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to nie prowo (a tak sądze) to powinnaś, zgłosić sprawę na polcje, o wykorzystywanie, twoich zdjęć w internecie bez twojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuwghdiqfuyre
komu chciałaś zrobić na złość suko facet cie dla niej zostawił czy ty byłaś tą koleżanką pieprz się szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak załamana że umieszczasz swoje zdjęcie tu żeby więcej osób je widziało bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek do prania Jeżeli to nie prowo (a tak sądze) to powinnaś, zgłosić sprawę na polcje, o wykorzystywanie, twoich zdjęć w internecie bez twojej zgody Ale ty jesteśgłupia. Oczywiście, że to prowo. Gdyby twój były zamieścił twoje zdjęcie z seksualnych igraszek w necie, to podawałabyś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA I SAMA
NIE PISAŁAM TEGO TYLKO PO TO ŻEBY SIĘ POCHWALIĆ SWOIMI NAGIMI FOTKAMI, BO UWAŻAM TEN CZAS ZA BARDZO WSTYDLIWY W MOIM ŻYCIU. CHODZI MI O TO, ŻE TO ON ZAMIEŚCIŁ NASZE ZDJĘCIA, A JA NIE MAM DO TEGO PRAWA, JEDYNIE POZOSTAJE MI WSTYD, BO ZNAJĄC GO, NA PEWNO ROZESŁAŁ LINKI DO ZNAJOMYCH OŚMIESZAJĄC MNIE. CZY KAŻDY FACET JEST ŚWINIĄ ? NAPISAŁAM TYLKO NA JAKIEJ STRONIE, BO WIEM, ŻE WIELU ZBOCZEŃCÓW TAM ZAGLĄDA, A JA NIE CHCĘ TAM ISTNIEĆ. CZY MOŻNA TAM PROSIĆ ADMINISTRATORÓW ŻEBY MI SKASOWALI TO ZDJĘCIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×