Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

hej Witaj czarnuszko i Ty Przemasie po raz drugi... Nie lękajcie się mnie.. nie Was chcę udusić... jesteście zbyt mili ... Przemo- jaki nalot masz na myśli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legran opice
W jakim języku piszesz Przemuś?? z kad? tylko skąd!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczkoa Oj, tam. Nie bądźmy tacy drobiazgowi. Liczy się przekaz a nie forma... zresztą wchodzimy tutaj dla relaksu. To nie jest dyktando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloptasie doszli do pelnoletności i myślą ,ze nadal ten proceder ma trwać.I tu się zaczynaja schody.Laska mądra kontynuje wcześniejsze nauki wiszenia na chloptasiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież nie bede Ci wykładu robił co wy uczyniliście od przedszkola zaczynaja" O co dokładnie chodzi? :) O to, że dzisiejsi faceci nie muszą eis o nic starać? Dostają wszystko pod nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopf klopf klopf-- tak nauczyłyście tych patafianów.Potem rozwody po 2 -3 latach.Nie są przystosowani do życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak nauczyłyśmy. To wina nadopiekuńczych mamuś. Jednak masz sporo racji w tym co piszesz. Dlatego najlepiej poszukać sobie na męża obcokrajowca.Sprawdzone i potwierdzone u mnie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje jak już poważnie mowimy.Nie ma reguł.Każdy człowiek ma w sobie złość.W jakim stopniu opanuje sie to jego przewaga jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×