Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

perw zsynchronizowaliśmy sie :D to sobie walczcie z duchem-- ale nie musiałaś kasować MOJEGO topiku--no chyba że myślisz że jestem duchem :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzeszcz oczu
Musisz, Tomaszu, Verą potrząsnąć, bo robi się coraz bardziej krnąbra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do very potrzeba większego specjalisty ode mnie-- tylko duch może ją uspokoić :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrzeszcz oczu
Duch sprawia, że z Very wyłazi wszystko, co ma w sobie najgorszego, zresztą oni oboje mają na siebie taki diaboliczny wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem
spotkałem się z jedną małolata poznaną na kafe nicku nie pamietam, zresztą swojego nicku tez nie pamiętam jesteśmy z tego samego miasta, pisaliśmy kiedyś wieczorem tutaj potem przeszlismy na gg, jak jej powiedziałem że mam beeme od razu chciała się spotkać, klasyka, poleciała na furę, godzine póżniej już po nią byłem w umówionym miejscu, jak ją zobaczyłem chciałem zwiać ale pomyślełem, a co tam, będzie hardkor, prawdziwy facet nigdy nie ucieka, brzydka nie była, ale delikatna nadwaga, słabe cycki, jak jechaliśmy autem to wykonywała wszystkie moje rozkazy, masowała mi ręka, potem obciągała, wszystko w czasie jazdy po 23 droga prawie pusta ja prowadzę, a ona mi ciągnie oczywiście miałem założoną gumkę, cholera wie z kim ona się puszcza potem wyruchałem ją na masce w ustronnym miejscu, nic szczególnego, nawet bym powiedział słaba przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może trochę , jak niektórym osobom się wydaje , że nie jestem tą osobą którą jestem , tylko kim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek .. ogólnie o życiu itp.Chciałoby się żeby było dobrze a jest na odwrót. Niekiedy tak siedzę i dumam nad życiem ,ale każdy tak ma Dziękuję że się martwisz o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×