Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

vera! możesz mną gardzić--- ale niebawem będziesz krzyczała moje imię: TOMASZ!!!! OCHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera zamilkła--- jednak trafiłem z tym imieniem. " "Co ten duch w sobie ma-- że każda laska na forum za nim szcza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnuszka to tylko pozory--- a tak naprawdę to jest najbardziej namiętna odmiana miłości. Wyobrażasz sobie ducha i vere-- jak po zaciekłej kłótni-- wpadają sobie w objęcia i w wielkim szale z gniewem miotają sie po łózku w miłosnym szale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master ... masz aż taka wyobraźnię . No nie wiem czy by tak było , może . Chciałabym to widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię przegladać profil jego siostry na nk. :) Zawsze ubaw po pachy. Ta wiejska duma - Moja córka daje dupy Niemcowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera 'no bo to jest powód do dumy -- niemiec to niemiec--- lepsza rasa-- panów itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kto napisał ten wiersz co Balbina napisała? To jest " List zakochanej " -Johanna Wolfganga Gothego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież serce by mu padło po pierwszej zmianie pozycji. :) Poza tym jest brzydki. Musiałabym fantazjować o Leonardo Di Caprio. A to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera jakbyś go poczuła w sobie-- to wszystko przestałoby się liczyć--wiek, zły wygląd-- paskudny charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszko, wiemy. Sprawdziliśmy sobie. 😴 Co do Goethego - piękny jest Król Olch w fantazyjnej :D translacji Szymborskiej. W takt galopu. Cudo. Majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera.. to szybcy jesteście .. Też Gethego lubie czytac , jak równiez poeję Szymborskiej i innych naszych poetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera Janusz nie potrzebuje wiagry w przeciwieństwie do Ajrona. Duch umie sie dobrze sztalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świata mistrzostwo - Wisława Szymborska Portret kobiecy Musi być do wyboru. Zmieniać się, żeby tylko nic się nie zmieniło. To łatwe, niemożliwe, trudne, warte próby. Oczy ma, jeśli trzeba, raz modre, raz szare, czarne, wesołe, bez powodu pełne łez. Śpi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na świecie. Urodzi mu czworo dzieci, żadnych dzieci, jedno. Naiwna, ale najlepiej doradzi. Słaba, ale udźwignie. Nie ma głowy na karku, to będzie ją miała. Czyta Jaspersa i pisma kobiece. Nie wie po co ta śrubka i zbuduje most. Młoda, jak zwykle młoda, ciągle jeszcze młoda. Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem, własne pieniądze na podróż daleką i długą, tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej. Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona. Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi. Albo go kocha, albo się uparła. Na dobre, na niedobre i na litość boską. Faworyt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty możesz wiedziec o Ajronie? I coś sie go tak przyczepił? Przeruchał ci zwarzywioną żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że sie zgodzisz wyjść za mnie--- moja żyrafko mmmmmmmuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaa 👄 :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×