Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

Jak widać, mamy już kilka topikowych romansów: vera icona + Ajron czarnuszka+ Przemas26111 Zakochana w Januszu+ zakochany duszek Master XXXXX+ czarnuszka Master XXXX +klopf klopf klopf żelazna dziewica + chawerfloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki czyli jednego Masterka kasujemy, będzie to masterek nr 5 Bo jeszcze jest masterek nr 3 i masterek nr 4. Czwarty to groźny Tomuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista pogrążonych w kafeteryjnym romansie: vera icona + Ajron czarnuszka+ Przemas26111 Zakochana w Januszu+ zakochany duszek klopf klopf klopf + Master XXXX (Tomuś masterek) żelazna dziewica + chawerfloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnuszka Masterzy to są słynne trojaczki ;), aby ich rozróżnić, to po urodzeniu przypisano każdemu z nich własny, niepowtarzalny numer. Mój Tomuś to numer 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnuszka człowiek NAPRAWDĘ zakochany to jakby w czarną czeluść się zapadł, nic nie widzi, nic nie słyszy i nic go nie interesuje poza ukochanym/ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
Hej Czarnuszka:) jak juz kolega napisal masz dobry gust wyszukiwaniu dobrych nut. A tak ogolnie jak sie udal spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
Jak widze dalej spacerujesz mam nadzieje, ze slonko w dalszym ciagu u ciebie bo u mnie jest super cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ptaszku:) Dziękuję , wioesenny spacer mi sie udał i to bardzo . Nawet nazbierałam kupę konwalii, nawet sie nie przyznaję. Ale to sa moje ulubione kwiaty majowe A jak Tobie się udał dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
To ciesze ze Twoj dzien jest taki mily. Ja raczej odpoczywalem po bardzo dlugiej nocce aczkolwiek mialem rewelacyjna kapiel. Chodz tak szczerze do konca samemu nudno w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo , jeszcze tak dżakuzi by sie przydało :) Dzisiaj masz wolne pewnie , to sobie odpoczniesz w jakims miłym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
Zyczylbym sobie miec troche odpoczynku lecz znow pracuje i wlasnie czekam na podpisanie papierkow i w droge:) dzisiaj znow zamykamy QE2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
Raczej mysle iz w czasie pracy bede mogl prowadzic swietna konwersacje z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci współczuję takiej pracy i o tej porze,. Możesz oczywiście , nie mam nic do roboty . Rano nie idę do pracy więc mogę porozmawiac z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
To super jak masz czas. A moja praca nie jwst az taka zla poniewaz poatawimy zamkniecie i mamy kilka dobrych godzin wolnego az skoncza wowczas my wkraczamy i do domku. Najgorszy jest powrot ok 2hrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny ptaszek
Jak chcesz to wpisz w google : QE2 Bridge picture. To wlasnie zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×