Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l;ajsfla

Moj byly chlopak ma nasza fotke na nk..

Polecane posty

Gość l;ajsfla

nie widzielismy sie juz chyba pare dobrych lat, ja mam meza on zone i dziecko, a na nk jego zdjecie z czasow jak bylismy razem, widze ze facet sie nie zmienil, ani zony ani dziecka..dziwne to ale on nalezy do tych ojcow ktorzy wstydza sie wyjsc z dzieckiem na spacer, okropienstwo...tak sie teraz zastanawiam ze dobrze zrobilam ze go zostawilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co w związku z tym?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to albo ma zone albo nie ma
zdecyduj sie, bo chyba sciemniasz, dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butabuta12
to on ma wkoncu zone i dziecko czy niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba on cie zostawił
za twój sposób wysławiania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
kobieto nie kręć,to jakieś prowo,szkoda tylko,że takie daremne. Kiedyś mozna było chociaż się uśmiać po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma zone i dziecko,ale nie wstawia ich na nk..napisala troche dziwnie,ale da sie wydedukowac :P no dziwny albo uwaza,ze na Nk szuka sie znajomych,kolegow z dawnych lat,a nie wystawia rodzine na ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
do tak szczerze: że chciało Ci się rozszyfrowywać ten post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego żona ma fotki
z ich ślubu, z zareczyn, ma fotki dziecka, a on tylko siebie z dawnych czasow jak jej jeszcze nie znal, bo wiem gdzie te zdjecia byly robione....jakis dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może najprędzej zapomniał hasła do nk zanim je skasował i od wieków nie wchodził na swój profil... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy mężczyżni
ktorzy sie zenia tylko dlatego zeby ludzie nie gadali dlaczego sa sami, a jednak wstydza sie swoich rodzin, moja koleżanka jest w takiej sytuacji, to nie facet coprawda, ale to ona wstydzi sie swojego meza i nigdzie z nim nie wychodzi, a wyszla za maz dla ppieniedzy, on jest sporo starszy i brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi bo widac
bo datach komentarzy coz niektorzy tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
ja nie mam żednego zdjęcia na nk,nie uważam tego za konieczne,każdy znajomy wie kim jestem,a wrzucanie tony fotek świadczy tylko o próżności,chęci zaistnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem, o co chodzi... mozesz mu napisać, żeby usunął to zdjęcie, bo sobie tego nie zyczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie jest dziwny,on wlasnie rozumie idee tego portalu.wstawia sie stare fotki,zeby sie znajomi z dawnych lat poznali..choc od czasu NK miejsce spotkan to juz w sumie bardziej polski facebook niz nasza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto jak Ci to nie pasuje napisz, ze nie zyczysz sobie aby zdjecie na ktorym Ty widniejesz bylo umieszczone na tym portalu i tyle. Po co te domysly? Pomysl nim cos potem napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash
ludzie opanujcie się,kafe schodzi na psy przez takie głupie tematy,poprostu zgłoś nadużycie na nk a jako powód napisz,że znajdujesz się na tych zdjęciach i nie wyrażasz zgody na ich publikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×