Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ja to wczoraj bałam się zagadać Livie o ten telewizor.Tak sobie pomyślałam,że ta podróż to będzie mały pikuś , ciekawe co będzie z podłączeniem.No i wykrakałam.Ale mam nadzieję ,że siedzi już sobie wygodnie w fotelu z pilotem i lata po kanałach. Brawo Mario.Uczysz się szybko.Czy to duży sklep? Globusiku jak tam po zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 🖐️ i pozwolcie , ze najpierw polece do Prynceski ❤️ Szczęśliwa Młoda Paro, w Uroczystym Dniu Ślubu Życze Wam miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód oraz spełnienia Waszych wspólnych marzeń i planów. Y Y Y Wasze zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio tak jak Globusik mowi nasze Wnuki nas duzo moga nauczyc :D ale wiem, ze Ty sama sobie poradzisz z nowym nabytkiem. Ja ogladam malo telewizje ale za to moj M nie wypuszcze pilota z reki :D i zawsze powtarza" kto ma pilota , ten ma wladze " Nic nie mowie po co mam Go z bledu wyprowadzac :D :D :D Marylko dobrze, ze masz prace i do tego jeszcze wloski jezyk o moja kochana to na drugi rok wybieramy sie do " makaronow" a Ty bedziesz nasza przewodniczka :D 1 2 3 👄 Dorcia👄 Dalida odpoczywa na zasluzonym urlopie. Wracaj do nas wypoczeta. Dzisiaj nie wybralam sie na lono natury bo jutro wyjezdzam do Corci ,jest w sanatorium dla matki z dziecmi. Wroce w poniedzialek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez życie trzeba iść ostrożnie nie depcząc kwiatów ludzkich serc. W oczy wpatrywać się nabożnie, wyznawać miłość w blaskach świec. Przez życie trzeba iść też godnie, rąk nie odtrącać wyciągniętych. Usta i dusze karmić głodne, nie bać się choćby i przeklętych. Przez życie trzeba iść z uśmiechem, odbitym w każdym ciepłym słowie, i tak po prostu być człowiekiem, w szarego życia każdej dobie. Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło, bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną. 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula pozdrawiam serdecznie.Znowu na mojej twarzy gości uśmiech.Miłego wieczoru.Dzięki za piękne wiersze,Ty nasza poetko . Mój dzisiejszy dzień był bardzo pracowity.Skończyłam odrabiać kwity ,zabrałam się za porządki w firmie.Wszystko lśni , gorzej z górą. No niestety coś za coś. Synuś w dobrej formie tylko się cieszyć.Próbuje stąpać bez kul .Nie wiem czy to dobrze,ale on mówi ,że tak.No to ok.Starszy pracę zaliczył na 5 no i czego tu się czepiać? .Pogoda super Globusik przesłał mi trochę deszczu .O burzę się nie prosiłam,to nie od niej , ale była.Koktajle przygotowane , wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest ok. telewizor stoi u M - pasuje tam lepiej. Ja mam chinskiego potwora,obraz fajny,głos też - czego to potrzeba do szczęścia. Dzisiaj się napracowałam.Okno w jednym z pokojów,zasłonki,firanki itp... Dziewczyny - oj nie lubie bałaganu,ale rzeczywistość powoli,powoli zmusza mnie do refleksji. Miłego weekendu! Stary marudzi i mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio kochana oderwij się na moment od tego nowego TV.Toć tu wesele.Zapodaj jakąś muzyczkę , potańcujemy.Ja to nie umiem tak jak Ty.Szampany się chłodzą jeszcze w wagoniku.Gdzie jesteś? Dziewczyny wpadajcie.Ja to tylko umiem na gitarze i pianinie.Ale tak solo nie wypada w taką uroczystość samej.Do muzyki Livi wszystkie potańcujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domu z kursu komputerowego.Panowie z kursu zaproponowali pożegnanie kursu przy kawie i drinku.No to zaprowadziłam ich do herbaciarni bo najbliżej. Naśmiałam się było wesoło- 3 facetów i ja:) Niestety żonaci ...Ale było miło. Spodobała im się herbaciarnia- mogą tam zaprowadzić żony, prawda? Anulko jak zwykle wiersze piękne. W sklepie to ja raczej po włosku nie będę gadać:) Skupiam się na cenach i kodach:D ! 2 3 Wpadam na koktail, ale jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko a moze jakis przystojny wloch zawita do sklepu, swiat teraz stoi otworem :D Jezyk wloski jest bardzo ladny mam znajomych i czasami prosze zeby rozmawiali po wlosku.......... oni poprostu spiewaja. 123 ciesze sie razem z Toba , Synek tak swietnie sobie radzi no i gratulacje dla starszego . Livio ale Ty pracowita pszczolka jestes i takim cudem mnie tez zmobilizowalas zrobilam to czego tak bardzo nie lubie.... poprasowalam . Teraz sie spakuje i jutro raniusienko w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wczorajszym weselu dzisiaj odpoczywamy:) pogoda sprzyjająca do poleżenia w łóżeczku. Póki co , Wagonik otwarty, pachnie kawą , chętne na ...czarną polewkę:) ...zapraszam. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pada deszczyk pada a nad Wisłą Sobótki.Miejmy nadzieję , że do wieczora się przejaśni. Piję kawę i zastanawiam się co na obiad . Anula już w podróży- udanego urlopu. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam jestem już w lepszym humorze, wypiłam kawę i zrobiłam "plana" na dzień dzisiejszy. Wspólnie z M może troszkę popracujemy w domu. MARYLKO! na obiad ugotuję fasolkę szparagową , jeszcze droga , po 8 zł kg. ale nie mogłam sobie odmówić , oboje bardzo lubimy i zrobimy ucztę dla podniebienia:) U mnie pada deszcz , bardzo spokojnie bez wiatru.Dla urlopowiczów deszczyk nie sprzyja, a ja bardzo lubię takie letnie dni z deszczem. Z przyjemnością posiedzimy w domu:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D ale dzisiaj luzik w Wagonie. Pasażerowie będą zadowoleni , opóźnień też nie będzie. A my ,ja i rodzaj męski tak sobie powolutku realizujemy "plana". Przyjemności na cały dzień , przypieczętowuję to pocałuskami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sobota Dzisiaj sobota mówią: imieniny kota. A ja uważam największa robota. Cały tydzień człowiek gania szkoła, praca dom,zebranie inne zainteresowania a w domu zaniedbania. Sprzątanie,pranie i gotowanie to właśnie sobota i największa domowa robota. ha ha sama prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kot leniwiec:) Twój ma więcej życia! Po 3 godz. praktyki w sklepie robię sobie schabowy, ziemniaczki i ogórki . Szparagową też lubię. Podjem od Ciebie:) Deszczyk nadal pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smakowitości dzisiaj w wagoniku! Dzisiaj dzień śpiący - jak dla mnie. A wczoraj mielismy nerwa,już myślałam,że jakaś złośliwa seria. Lodówka zaczęła się buntować. Rozmrażaliśmy ja do póżnej nocy:( Z A S K O C Z Y Ł A !!!!!1 Ale to byłby numer gdyby wysiadła. tfu...tfu.. na taką pogodę i po zakupach marketowych. Wiecie dziewczyny - na korytarzu stoi u mnie stareńka zamrażarka - taka ruska,kupiona kiedyś okazyjnie. Nieduże toto,nieraz już chciałam się jej pozbyć. Ile lodówe ona już przetrzymała!!:D Jedyna nadzieja była wczoraj w niej. Nie wyrzucajmy staroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLO! ale narobiłaś mi apetytu schabowym, zaraz lecę do lodówki żeby coś wykombinować na kolację. Mój kot dzisiaj jest wyjątkowo aktywny:) pewnie tak reaguje na pogodę. Przyjemnego wieczoru. LIVIO! Absolutnie się zgadzam z Tobą , że czasami kupimy coś co służy długimi latami. Taką zamrażarkę ma moja bratowa. Ileż to razy robiła przymiarkę by się jej pozbyć:) na szczęście nie zrobiła tego i tak jak piszesz przeżyła już kilka lodówek. Nie wyrzucaj tym bardziej,że nigdy Cię nie zawiodła. A rozmrażanie lodówki do przyjemności nie należy ... fakt, oby chodziła dalej. My mamy wieczór ...przy sobocie po robocie:) ...... ale jestem z siebie zadowolona , podgoniłam syzyfy:):) Babki o tym co teraz napiszę ......SZA.......na szczęście M nie widział jak nabroiłam .... nie zestawiłam kwiatka z kolumny i podlewałam przy okazji ją zalałam. Mam nadzieję ,że nic dziać się nie będzie, gdyby nawet chyba stchórzę i nie przyznam się;P Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik nie martw się , też już zalałam kolumnę, podlewając kwiatek- nic się nie stało:) Kwiat żyje- kolumna też! Oj poszłabym gdzieś na tańce...Sobótkowa noc- jestem w domu z Kają, tańczyć nie umie - niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w niedzielny poranek! Mój piesa domagał się wypuszczenia - a jak już z wyrka mnie wygonił - to wsiadłam do naszego wagoniku. Kawka gotowa!! Muszę jeszcze podzielic się z Wami moimy przygodami w wielkim mieście P. ZOSTAŁAM WZIĘTA DO NIEWOLI !!!!! Umówiłam się z S.że pojadę tramwajem do pętli - w kierunku którym mieszka,a On tam na mnie poczeka samochodem i pojedziemy do jego domu. Wlazłam do drugiego wagonu tramwajowego i jadę. Zamyśliłam się,odprężyłam - bo to kawałek drogi. W pewnym momencie widzę,że jestem w tym wagonie sama. Nic to - stanął na pewnym przystanku - nie sądziłam,że to już końcowy. Po chwili cuuś mnie tknęło.Ppodeszłam do drzwi - coby je otworzyć i okazało się,że zablokowane. Zobaczyłam tylko,że tramwajarz wysiada. Poszedł sobie pogadać ze zajomymi faciami. Czekam z 10 min - wrócił,nacisnęłam dzwonek, a on nic - udaje,że nie słyszy. Tramwaj ruszył. Odjechał ze 100 m w pętlę,zatrzymał się ,wysiadł i podszedł do moich drzwi. OOOLUDZIE - teraz zaczęła się gadka!!:D Padło pytanie - co ja robię w tym zamkniętym tramwaju! Następnie grożba - wzywa policję !! W końcu stwierdzenie - NIE MOŻE MNIE WYPUŚCIĆ BO NIE MA PRAWA TEGO ZROBIC NA PĘTLI!! W końcu na moje oświadczenie,że nie jestem Z WIELKIEGO MIASTA P. TYLKO Z PROWINCJI - łaskawie otworzył drzwi. Wysiadłam......... Jak myślicie - co można sądzić o ludziach z tego miasta?? Zawsze tam spotyka mnie niespodzianka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nareszcie mogę się dosiąść w Wagoniku. Na śniadanko, takie tam bele co zjadłam , to co najlepsze poranną kawę wypiję z Wami. MARYLKO! Kolumna chyba żyje , nic nie słyszę od M , jest OK. Jeśli nie wybędziesz:D na tańce , noc świętojańską musimy zorganizować we własnym gronie:) Dobrze,że nam LIVI nie zwinęli w WIELKIM MIEŚCIE . LIVIO! BIDULKO:) nie wiele brakowało , a spędziłaś byś noc w ..ciurmie:D Kierowca tramwaju:D chłop charakterny , pomyślał,że chcesz uprowadzić tramwaj , potrzebna była brygada terrorystyczna. A ponieważ miał WIELKIE SERCE i sympatię dla kobiet tylko dlatego uszło Ci płazem:) Brygada mogła być w akcji i przyszło by Ci czekać do rana na pętli. Okazuje się, że tramwaje to niezbyt bezpieczny środek komunikacji. W czasach kiedy chodziłam na wysokich szpilkach , w ostatniej chwili wsiadałam do wagonu. Szpilka weszła w szparę między płytami chodnika , ja wsiadałam , a but został . Tramwaj ruszył, prawie,że zaczęłam płakać. Wyobraź sobie, że zauważył to młody mężczyzna błyskawicznie wyskoczył chwycił but i mi go wręczył. O MATKO jestem mu wdzięczna do dzisiaj.Gdyby nie jego refleks i odwaga nie wiem co bym zrobiła. Wtedy były tramwaje ,że drzwi automatycznie nie zamykano. DZIEWCZYNY wyciągamy wnioski ..... uważajmy na tramwaje:D No i tak gadu gadu i kawy nie ma:( Do zobaczenia na drugiej. Miłej niedzieli. Pozostałym koleżankom buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny jeszcze dwa dni i moja "B" będzie miała wakacje, hura bardzo się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawę wypiłam:) Pogoda dzisiaj piękna.Wybieram się na mszę potem do córki. Livio :) O matko ale miałaś przygodę! Pewnie zasnęłaś w tramwaju. Globus nie brój za dużo z panią B. :D Miłego dnia{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedziela Śpi do południa zwinięta w kłębek zmiętego minionego tygodnia a potem tak wolno prują się minuty jakby nas nie było w tik tak wyłączonego budzika po obiedzie wychodzi z siebie na ciche leniwe ulice na ławkę podpartą niebem rozciąga niewidzącymi oczyma i czeka sama nie wie na co dlaczego i może myśli wypocznę w następną niedzielę🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wiersz:) Gotuję obiad.A potem jeszcze na 2 godz. do sklepu, chociaż w niedzielę nie będę pracować. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×