Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej! Dziewczynki, pogoda u mnie też pozostawiająca wiele do życzenia,ale co tam, jestem szczęśliwa,za 3 godzinki padnę w ramiona mojego ukochanego Z.Bardzo się stęskniłam. Opowiadań nie będzie końca!!!! Livio, Globusiku jedziemy wagonikiem do Marylki,muza sobie gra,jesteśmy w dobrych nastrojach.Po drodze wsiądzie reszta dziewczyn i zajedziemy z kwiatami. Marylko szykuj kawę, zaraz tam będziemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Super już za parę chwil będziesz witać swojego MENA. Choróbsko pójdzie precz!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku wiesz jak to jest,jak cię twój MEN przytuli,to od razu lepiej,nawet choroba mija!!!! Dużo lepiej się czuję,jak radziłaś przed wczoraj i wczoraj moczyłam nogi w bardzo ciepłej wodzie,zadziałało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Marylko . Życzę Ci wszystkiego ,co się szczęściem zwie. Samych słonecznych i cudownych dni. Dużo zdrowia. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Dziękuję za życzenia , kwiaty i piosenkę. Jesteście kochane ❤️. Aż moja piesa się zdziwiła kto tu od rana śpiewa sto lat. Pogoda nie warta wzmianki . Cieszę się Luno , że już lepiej się czujesz. Dla Was i dla siebie życzę słońca i miłej soboty .:) Oczywiście zapraszam na kawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kza525
Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! Pobyłam z Wami krótką chwilę , czuję przypływ dobrej energii❤️ Nasz znajomy pozbawił nas / na krótko/ radia Romantika. Bazować będę na własnych nagraniach. Zaczynam od klimatów greckich. Pozdrawiam i do następnych odwiedzin. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózko to zaszczyt wysłuchać życzeń od Ciebie . Nigdy się nie zmieniaj i zaglądaj do Nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja też wsiadam i szybciutko składam najserdeczniejsze życzenia Tobie Mario.Wszystkiego naj..... Dziewczyny,pozdrowienia i miłego dnia.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku .Akcja Zielony Ogórek zakończona? Jak się czujesz? Coś mi się wydaje, że trzeba Ci plecki rozmasować.Biorę smarowidła i lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Doro za życzenia . Fryzura zrobiona . U mnie jest 16 stopni , gdzie to lato?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej ! 1 2 3! Akcja ....ogórek zakończona ...:D , sąsiadka zadowolona:D Twoje smarowidło pomogło :D plecy OK. Zabieram się za swoją fryzurę:D Pozdrawiam 👄 LUNKA! Czuję,że MEN już w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Mój MEN w domku,ja byłam troszkę w pracy,musiałam!!!!!!! Mimo pogody,odczuwam przypływ energii,cieszę się że Marylka ma urodziny i że wszystkie w komplecie balujemy u niej!!!!! Dobry wpływ ma też mój Z. Pytał o was,więc mu powiedziałam że mamy dziś impre,Marylko wszystkiego naj od mojego Z. W mikrofali odgrzewają się gołąbki,te zamrożone. Globusiku tylko patrz czy fryzjer bierze prawdziwą suszarkę!!!Ha ha ha ha! Całuski pa do póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka szczęśliwa . Ja też cieszę się , że Twój Z dojechał szczęśliwie. U mnie słońce na przemian z opadami.Typowo letnia pogoda. Dziś na obiedzie gościłam dziewczynę starszego S . Druga wizyta. Było bardzo sympatycznie i wesoło. Teraz oprowadza ją po naszej mieścince.Za godzinę wyjeżdża , na 21 idzie do pracy.A ja tu tak w przerwie pomiędzy piętrami.Lecę dalej szorować.Umyłam po drodze dwa okienka .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wpadłam na podwieczorek:D LUNKA! Nie może być inaczej. Przypływ energii być musi:D MEN Z już w domu:D Pozdrawiam Ciebie i Jego Jestem prawie "świąteczna" . Zajęłam SPA:D i wykorzystałam do maksimum:D Będę musiała wyjść ..... nałóg tytoniowy ...mnie zmusi. Ostatnio mój Men postawił mi ultimatum , jeżeli chcesz palić , kupuj papierosy sama, ja tego robił nie będę:( No cóż jest mi z tego powodu smutno , ale wiem ,że bardzo jest niezadowolony ,że palę i tym razem muszę ustąpić:) Powiem więcej , na ten temat nie staram się nawet rozmawiać, jestem bardzo potulna. A oto wczorajsza scenka :) Zaśmiewałam się z dowcipu KOZY i suszarki , Men zobaczył i śmieliśmy się oboje. Nagle mówi .... na razie mimo ,że tlisz te papierochy takiej ci nie podam:D:D I co Wy na to ?????? tylko na razie takiej mi nie poda!!!:D ale wszystko przede mną. 1 2 3! U Ciebie życie się toczy tak jak powinno. Dorosły syn dokonuje wyboru. Przed Tobą powiększenie rodziny. Nie znaczy ,że już jednak tak się niebawem stanie❤️ Ja najprawdopodobniej swoje Dzieci będę miała w przyszłą niedzielę. MARYLKO! Oto życzenia od mojego Cienia:) Żebyś na zewnątrz była cały czas taką dziewczynką jak jesteś, a w duchu to znaczy w środku tej dziewczynki żeby była dalej dojrzała kobieta zdolna do pokonania i zwyciężenia wszystkiego co przed Nią🌻 Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jutro zacznę śpiewać ...wesołe jest życie staruszki ha ha .... moja kumpela "B" wraca z wojaży. Ale długo ze sobą nie gadałyśmy:( będzie co nadrabiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ja też w tym samym nałogu , ale mam swoje zasady.PALĘ od 17-stej.I niech ja tylko poczuję dym wcześniej. Ganiam wszystkich , i krzyczę, że dym mi przeszkadza.W domu wydzielone miejsce.Latem tarasik, zimą nad okapem kuchennym , tak,żeby nikt nie czół dymu. Ale to bat na mnie ,sama sobie wyszukuję ograniczeń.Oj tam takie to słabości. Odpoczywajcie dziewczynki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Z dziękuje za pozdro,a co do waszego nałogu , ja już mam to za sobą! I cieszę się, 3 lata i zero palenia,tak sobie postanowiliśmy z Z. Nie powiem bo przytyłam,ale może kiedyś w końcu zdecyduję się na dietę. Dziewczynki pomyślcie o tym poważnie. 123 nasze dzieci tak szybko dorastają,taka kolej rzeczy,nic na to nie poradzimy! Ważne żeby były szczęśliwe! Globusiku będziesz miała komu ogórki podarować, jak dzieci się zjadą. No i zaczęło się, Z pyta, co na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D LUNA! gratulacje , nie łatwo pozbyć się tego nałogu. 10 słoiczków ogórków zaniosłam sąsiadce, Dzieci niech biorą ile będą chciały:D Czy kolacja będzie przy świecach❤️ 1 2 3! Ja też mam szlaban , wyznaczone miejsce do palenia tylko kuchnia , pod okapem nie zawsze:D:D mi się chce:D wolę przy stole! Właśnie wróciłam z zapasem :D Dobrej nocy Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie będę zdradzać na publice, co mamy zaplanowane. Pozostawiam to tobie do domyślenia! Dobranoc kobietki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia od Pana Globusa. Goście się rozeszli dopiero. Nie zmywam- pomyślę o tym jutro :) Uśmiałam się czytając na koniec .Dostałam mnóstwo uśmiechów buziaków, przytulanek- życzenia nowego dobrego Mena a od eksa- smsa z życzeniem udanej imprezy. Dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko wsiadam do Wagonu. Marii - odpoczywaj, naczynia w nocy Ci pomylam:) U mie duszna jesień . w ogrodzie zielono - trawsko na deszczu rośnie. Wysyp cukinii i kabaczków. Zaczęłam legalnie rozdawać :D Pomyślcie Babki - niedawno zekałysmy na wiosnę -a przed nami kolejna jesień i zima. Jak na razie obserwuję jak sroki uczą swoje potomstwo latania Gniazdo zrobiły w stercie drwna u sąsiadów.Ale widowisko. A gołębiom na moim orzechu,chyba się nie powiodło. niedziela przed nami - miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam dowcip na poranny dobry humor! Jasio mowi do swojej szkolnej kolezanki:-wiesz, moj tato to straszny tchorz. -jak to? -dopytuje sie kolezanka. -Bo ,ile razy mama gdzies wyjezdza, boi sie sam spac. -I co wtedy ? - Idzie na noc do sasiadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinss! Już wstałaś/ może jak już nie spisz,zrobisz jajecznicę z cebulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Mimo ulewy :( życzę miłego i radosnego dnia. Miałam przyklejoną głowę do poduszki, potrzebowałam czasu żeby się dźwignąć w górę. Zgorzkniała :( z powodu szarości za oknem przywlokłam się na pierwszy przystanek. Miła niespodzianka. W drogę wyruszyła PRINZZESSKA poczęstowała kawą , LIVIA podrzuciła coś do śmiechu:) Dzięki bardzo. U mnie wszystko milczy, Cień osowiały na fotelu /chyba drzemie/:) Pusio poszedł spać , gdyby nie podróże z Wami było by licho:) ciąg dalszy nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyjątkowo paskudny miesiąc się kończy. Tak jak piszesz LIVIO.... przed chwilą .... podziwiałyśmy wiosnę ...ale to już było:( czekałyśmy na duża ilość letniego światła. Za wiele nie było. Nadchodzi czas na sztuczne światło , są dni ,że już teraz muszę zapalić. Niby od środy ma być więcej słońca. Ja też mam ...na oku ... młodą srokę ... dużo spaceruje po ulicy. Nadzór nad nią mam matka , obserwuje z pobliskiego drzewa. Ze względu na pogodę siedzenie w domu mam zapewnione. MARYLKO! Gdzie czworo tam sporo mówi przysłowie. Trochę LIVIA , trochę ja i naczynia ze zlewu znikną:) Pozdrawiam niedzielnie wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×