Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio tak sobie myślę o prezentach dla Twojego Wnusia. Może pacynka , jedna dla niego druga dla Ciebie. Zrobicie przedstawienie.Zabawka "edukacyjna", a dzieci bardzo lubią teatrzyk, synowa będzie zadowolona. A ty możesz ją czegoś nauczyć.Np. grzeczności i szacunku dla starszych.... Wyobrażnię i inteligencję masz wielką:) Teraz o mojej Zosi. Jest po badaniach.Ma artrogrypozę. To rzadko spotykana choroba mięśni, przykurcz. Rehabilitacja, ewentualnie operacja, ale to choroba na całe życie. Wnusia ma w niedzielę 2 latka, kupilam jej filiżanki, garnuszki. Będziemy razem "gotować".:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, kim jest Zosia? Słuchajcie, teraz jest mnóstwo świetnych zabawek edukacyjnych, wiele sklepów, co chwila przeceny, na pewno znajdzie się coś fajnego. Super z Was babcie! Moja mama pewnie też taka będzie. Ja mam o 12 lat młodszą siostrę i sama nie wiem co jej na święta kupic.. Jak byłyśmy młodsze to było łatwiej, teraz nie mam pojęcia.. Okres buntu, kosmetyki, imprezki. Zaczyna się, haha :) Czasem dzwoni do mnie rozzłoszczona, zapłakana, że mnie mama na więcej pozwalała niż jej, i co ja mam biedna zrobic? :D Marysiu jak dzieciaczki się sprawują? Te przedszkolne :) Lubię, gdy piszesz o swojej pracy.. Wymaga tyle serca, co chyba żadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Witam z kawą :) Fajnie , że piatek, jutro pospię. Papilocik Zosia to moja wnusia. A w pracy co? malujemy dziś farbami.Dzieci bardzo to lubią. Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Marylka dziś nie zaspała,zostawiła dla nas kawę. Ja dziś też ruszam do pracy,trochę lepiej się czuję. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Kobitki. Nasze dwie ....przodownice pracy:D....MARYLKA I LUNA już w drodze:) Zasiadam do kawy dziękuję. Wszystkie myślicie o prezentach. Ja też zacznę .U mnie nie jest łatwo. Większość dorosłych mężczyzn. Pewnie każdy chciał by dostać samochód z salonu :D:D:D , a co tam naruszę wypchaną skarpetę :D:D prawda Babki????? nie ma co żałować. I takim oto żartem rozpoczynam dzień. Miłego dla wszystkich. Zabieram się za kapuśniak i w długą do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miało być ...witajcie Kobietki.... pardon jeszcze nie jestem na obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem spóźnialska :-) Zaczyna się gorączka przedświąteczna, u mnie ruch, jak nigdy. Marysiu pomysł z pacynką rewelacja. Livio, pomyśl:-) Ja już sobie Ciebie wyobrażam :-D Pozdrawiam Was wszystkie moje miłe panie i życzę dobrego dnia. Teraz zmykam. Mam wychodne. Jadę porozwozić faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie popaduje:) Jak dawno już nie bylo deszczu.Susza jednym słowem nadal. a ja mam na dworze pełno prania:D Przy wyjazdach od razu zbiera się ich wielka ilość,słusznie zauważyłaś Globusiku. Syn na obiedzie będzie sam. synowej nie pasowalo -:( Marii - dzięki za te pacynki.Pomysł na medal. Miłego dnia babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Właśnie dotarłam do domu. Łebek ostrzyżony stał się lekki. Obejrzałam wystrój Starego Miasta. JEST CUDNIE:D Jestem głodna robię herbatę , czas na kolację. Zapraszam na kurczaka w galarecie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Grudzień" - W grudniu rzadko ptak zaśpiewa w srebrze stoją wszystkie drzewa. Naszą rzeczkę po kryjomu, w nocy lodem okuł mróz. Sanki wezwał i do domu z lasu nam choinkę wniósł. Jak po grudzie mroźny grudzień brnie w kopiastych śniegach gdzie rok szronem osiwiały kresu już dobiega, gdzie las cały usnął w białym i puszystym futrze, gdzie się dłużą mroźne noce, gdzie dni coraz krótsze. Błysną świeczki na choince uśmiechy na twarzach. Odejdź grudniu, czas na ciebie, koniec kalendarza. Czy będzie właśnie taki grudzień ja w wierszu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudzień jak z marzeń :) Globusiku, z której części Polski jesteś? Fryzurka ładna? Kurczak w galarecie, mniam. My dzis ze znajomymi wychodzimy na piwko, piątek aż miło :) Właśnie wygoniłam faceta na spacer z psem (a celem było kupienie mi papierosków :D ) No musimy kobitki wypisywac swoje pomysly na prezenty :) bo ja zawsze mam z tym problem. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Melduję się w naszym wagoniku. Uff dobrze że ten dzień dobiega końca. Paoilocik dobrze zauważyła,ja też mam problem z prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Moim życzeniem jest, aby właśnie tak grudzień wyglądał Globusiku:-). Pięknie Ci z tą fryzurką. Papilociku, Ty to masz dobrze. Niech żyje młodość. Lekcję robienia pierogów odpuszczam Ci :-) Jeszcze się narobisz. Leć na piwko, Wasz czas. Wczoraj się z Wami zagadałam, i w sumie nic nie zrobiłam, prócz takich tam... Za to dzisiaj dostałam obrotów:-) Teraz tak sobie przysiadłam, no i nie wiem? Pewnie będę miała problem co by się oddalić:-D Farsz na pierogi gotowy. Jak zwykle przesadziłam, będzie o wiele więcej. Z tym umiarem to zawsze miałam problem.:-D .Czuję, że mam kręgosłup :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globuisik, marylko, 123, lunko, livciu BUZIAKÓW STO :) ja lecę się podszykowac. 123 dziękuje, ale naprawdę ta lekcja musi się odbyc przed Świętami :) Pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka wieczorem:) 1 2 3! Nic się nie stało , że dużo farszu:) kurierem wyślę jutowy worek:) cały nadmiar zabiorę:) PAPILOCIKU ja mieszkam w kujawsko - pomorskim w mieście Kopernika:) Przyjemności na pifffku życzę. Narobiłaś mi apetytu , pifffko w domu mam poproszę mojego Mena żeby przyrządził z jajkiem. LUNA! Dzień się zakończył i tygodnia też końcówa:) nie wiem czy dobrze czy źle, ale taki jest fakt. LIVIO! Gościsz Syna czuję ,że obiad się przedłużył:) MARYLKO! Gdzie błądzisz??? już czas na odpoczynek:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna . Jak tam gardełko? Mam nadzieję, że to nie angina, nie dała byś rady. Nie forsuj się . No cóż mogę Was zaprosić na farsz do pierogów:-D. Obiad dzisiaj to totalna olewka :-) . Były ważniejsze sprawy. Jadę tak sobie po pracy co by uzupełnić zapasy, i co widzę? Mój młodszy synuś paraduje sobie po chodniczku za rączkę z dziewczynką:-) A to mam zagadkę ? Pozdrawiam Was , dobrej nocki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Proszę bardzo czytaj. Utrzeć dokładnie żółtka z cukrem / na butelkę dwa/ następnie na małym ogniu podgrzać piwo do dobrze ciepłego lecz nie wrzącego. Dalej ; to piwo powolutku dolewać do utartych żółtek ciągle mieszając. piwo do żółtek nigdy odwrotnie. Do podgrzewanego piwa można dodać 2 , 3 goździki i cukier waniliowy oraz szczyptę cynamonu. Życzę smacznego. Taki napój potrafi zakręcić głowę i doskonale rozgrzewa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globusiku, jak mnie porządnie złamie, wypróbuję na rozgrzewkę. Może jutro :-) Śpij spokojnie i wreszcie się wyśpij. Wy też kobietki. Tego Wam życzę, Pa. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mialam telefon od byłego M. Najmłodszy jutro w nocy wraca do domu, znaczy do mnie. Potem drugi telefon od sąsiadki, wpadnij na kawę. No i była jej koleżanka, jej córka. Babski wieczór a teraz idę do spa i spać. Dobranoc kobietki. Następne kłopoty pewnie mnie czekają....jutro. Pomyślę o tym jutro , jak Scarlett O.Harra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzwoni telefon: - Zamawiała pani budzenie na siódmą? - Tak - odpowiada zaspana Pani. - No to szybciutko, szybciutko, bo już dziewiąta... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 Witaj. Gramy z Brazylią oj się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj to zamówione budzenie,też się spóznilo :) witam sobotnio. S. wczoraj posiedział z nami całe popołudnie. Największa niespodzianka - ZOSTALIŚMY ZAPROSZENI NA ŚWIĘTA DO NICH !!!! Noo,chyba czujecie co czuję :D Marii - a Twój S na święta?czy na stałe?ciekawska jestem - wybacz. Zycie nasze kręci się wokól naszych rodzin i dzieci.teraz to już One dyktują dla nas rzeczywistość.zresztą zawsze dyktowały. Papilocik na początku tej drogi - a ja? -ech..już nieco zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×