Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzisiaj miałam takie miłe zdarzenie. Trafili mi się klienci z Torunia :-) Pisałam im fakturę imienną, co się okazuje? Moje nazwisko rodowe takie same. Poznałam przypadkiem kuzynów z uroczego miasta:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! NIE DO WIARY i jednocześnie do UWIERZENIA bo wszystko może się zdarzyć. Jeszcze gdyby się okazało,że mnie również jest znane nazwisko:D byłby niesamowity splot zdarzeń. LIVIO! Jeżeli czasami głupoty chodzą po głowie to dobry znak. Ostatnio ja na nic takiego wpaść nie mogę. BABKI. Miałam dzisiaj sobotę pracującą. Takie tam drobne rzeczy , a zajęły mi cały dzień. Zrobiłam też coś do czego przymierzałam się kilka miesięcy. Wyrzuciłam kwiat. Bardzo mnie drażnił. Nowy liść wyrastał , a dwa zżółkły. Takiego niezdecydowania nie znoszę. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę. Postanowiłam zająć SPA na dłuższy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki cześć wam wszystkim. Zasiadłam w swoim fotelu,odpoczywam. Najważniejsze odrobione,mam na myśli syzyfy. Nie ukrywam,że Z mi pomógł,pomył podłogi,pomalował w łazience kawałki ścian nad kafelkami,w sumie to sam sprzątnął łazienkę. Globusiku masz rację,on jest naprawdę wyjątkowy. Ja też się zastanawiam nad wyrzuceniem anturium,liście mu czarnieją,obcinam i tak co wyjdą nowe, robią się czarne i usychają. Dam mu jeszcze szansę,jak nie będzie poprawy to czeka go śmietnik. Livio cudne pieski wkleiłaś. A z twoim psem to współczuję,biedny,napewno po takim ataku jest zmęczony.A jak czym objawia się taki atak u niego? 123 pozdrowionka dla twojej mamki przesyłam. Widzisz góra z górą się nie zejdzie,ale człowiek z człowiekiem!!! Marylko masz teraz towarzystwo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Snów lekkich jak wiatr Snów mających słodki smak Snów ciepłych jak promienie słoneczne Snów,w których będziesz czuł(a) się bezpiecznie Snów cudownych jak widoki z najwyższych gór Snów,w których delikatnie wzbijesz się do chmur Snów pięknych jak zachód słońca Snów,które nie będą miały końca Delikatnych jak pluszowy miś Takich snów życzę WAM DZIŚ❤️ Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem obejrzanego filmu. CZARNY CZWARTEK - pAMIĘTAM 13 grudnia 70 rok.Chrzciny mojego S. Podwyżki ogłoszone przez radio. Ciarki jeszcze po mnie chodza.Taka była nasza rzeczywistość.???? Mało slyszało się o tym,co faktycznie potem się działo. potem kolejny 13 grudzień 81r. - mój m.poszedł na strajk do Stilonu,gdzie pracował w oparach azotu 20 lat.Mało kto zyje z jego kolegów współpacowników. Przed nami kolejny 13 grudzień - doczekał się przyjęcia do szpitala. Czy coś tak naprawdę dla nas się zmieniło? Wybaczcie,refleksje mnie naszły. Wywalczone tyle,że nasza Lunka może zasuwać u............. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio! Pamiętam stan wojenny,mimo ,że byłam dzieckiem.Godzina milicyjna,wojsko które stacjonowało w szkole ulice dalej. Huk czołgów przejeżdżających pod oknami naszego domu,rewizję w domu, bo ojciec znalazł się w nieodpowiednim czasie i miejscu. A najbardziej pamiętam mój strach i płacz mamy. Obraz w którym staliśmy całą naszą 5 w pokoju i patrzeliśmy na te czołgi. Dziwne ,że pamiętam to wszystko. Niektóre zdarzenia wryją się w świadomość i pozostają do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpioszki wstawać!!! Kawa czeka na was w wagoniku. Przymroziło u nas,ale za to wiatr się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rankiem otwieram oczy słońce już wstało i się uśmiecha a ja myślę o snach nocnych i widzę drugiego człowieka. Dzień dobry. LUNA widzę Cię .Dziękuje za kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. U mnie dopiero słoneczko gdzieś zza chmurek wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! U mnie ranek pogodny , słońce już wstało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mie sena atmosfera. Refleksji ciąg dalszy.... Właśnie dumnie przedemną lezy ZAPROSZENIE dla mojego M. tytuł "STAN WOJENNY' 30 LAT 1981-2011" ZAPROSZENIE NA MSZĘ ZAPALENIA ZNICZA ZŁOŻENIA KWIATÓW. az tyle :(:(:( Do robienia tłumu - dobry. Przy okazji wszelkich uriczystości teg typu - PAMIĘTAJĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.miała pół roczku,jak utknął w tym strajku na tydzień. Potem wielka niewiadoma. Ciąganie przez SB,rewizja w chacie też. Polatach doskonale widać,kim byliśmy w tym cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie też słonko wstało. To prawda Luna mam towarzystwo w domu. Ale tylko trochę, większość czasu spędza z kolegami i wraca nad ranem. Chociaż wczoraj zrobił obiad ,bardzo smaczny. Miłej niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO witaj MARYLKO. Po słońcu już nie ma znaku. Nastąpiła wymiana na wiatr:) Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jutro mój wnuk będzie miał usuwany trzeci migdał Niby nic takiego ale trochę się martwię. Ma dopiero 3 i pół roku.Oczywiście córka zostanie z nim na noc w szpitalu. Widzę, że nie ma Was tutaj. Każda ma jakieś zajęcie.To dobrze. Napisałam plan pracy, jak zwykle w niedzielę. Syn poszedł do taty na obiad, a ja sobie utnę drzemkę. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Ja też najpierw zrobiłam sobie drzemkę, a po niej poszliśmy z M łyknąć powietrza. MARYLKO! Czy wnusio często bywał przeziębiony i dlatego zadecydowali usunąć migdał? Oby wszystko odbyło się szczęśliwie. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Marylko będzie dobrze,wnusio szybko zapomni o szpitalu. My dziś w domku byliśmy,nie chciało się nam nigdzie ruszyć. Życzę wam spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór się zrobił. Niedługo z jutra - zrobi się dzisiaj. GLOBUS byłaś na spacerku z M. ja też byłam z moim Pedrem.Potem musiałam pograc z nim w piłkę.:D Frekfencja w Wagoniku dzisiaj nie specjalna. Dziewczyny zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus wnuk ma często katar, migdał jest tak duży , że powoduje utratę słuchu.W obu uszach jest płyn, laryngolog ma nadzieję, że operacja poprawi .słuch I odblokuje zatoki.Ja mam też taką nadzieję. Dobranoc dziewczyny, jutro wstaję wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Właśnie mama DZISIAJ. Dzisiaj rozpoczyna nowy tydzień. Minęła trzecia niedziela adwentu. Czy jutro Twój M jedzie na zabieg??? MARYLKO! dziękuje za kawę. W takiej sytuacji nie było wyboru. Musi być wszystko dobrze. Wnusio odzyska zdrówko. 1 2 3! Jak po wizycie u Mamy? LUNA! Po wczorajszym odpoczynku przywitasz dzień z nowym zapasem sił. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poniedziałek przywitał nas ulewą.Ma padać do środy. Z samego rana tel do C. Kłopoty!!! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj.A to dzisiaj u mnie przedziwne. Przymrozek,ziemia srebrzysta, świeci słonko , chmurzasto - i zaczęło padać. Slizgawica murowana.a na niebie tęcza! obserwowałam sroki na balkonie,posypałam im do karmnika skwarek ze smalcu. Ludzie - jedna wladowała i wpadła momentalnie w poślizg:D Jednym słowem,widowisko. Zapraszam do teatru świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Pozdrawiam Was poniedziałkowo. Dzień przywitał mnie klientami za drzwiami. :-). Ciemnica na dworze jeszcze była, a tu stuki, telefony, wszystkim się spieszy. U mnie lekki przymrozek, słoneczko świeci. Wczoraj późno wróciłam od mamy. Przy okazji załatwiliśmy z M parę spraw w Wielkim mieście. Dzisiaj mam nadzieję mama będzie miała badania. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123,- miłego poniedziału i tygodnia.Wyniki u Mamy zrobią,będzie dobrze. Trzymaj się ZALATANA DOBRA KOBIETO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , jestem bardzo pracująca:) zmiana pościeli , pranie i ogarnianie wszystkiego co się da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×