Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć kobiety. Wnusio w domu,zrobili mu badania,niczego nie wykluczają ,po świętach na kontrolne badania. Węzły chłonne są powiększone jak również wątroba i śledziona. Mały nie chorował,morfologia zawsze była b.dobra ,teraz nie jest dobra, dużo białych krwinek. Co dziwne to nie anemia. Co ja wczoraj przeżyłam,trudno opisać. Dziękuję za wsparcie od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Trudne chwile przed Wami. Trzeba mieć nadzieję i wspierać się. Może zmienisz plany i pojedziesz do Polski na Święta? Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem i ja w wagoniku. już po zabiegu z kroplomierzem. Dzisiaj usłyszałam, O TERAZ JUŻ LEPIEJ CIĘ WIDZĘ :D Nadal chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 ON W ZYCIU Z DOMU SIĘ NIE RUSZY!!! Od razu było wiadomo,święta u nich,ale bez niego. I tu miałam dylemat. Zostawić go samego? czy nie jechac do dzieci. Wybrałam wyjazd :D Ma tutaj siostrę,W te święta zjezdża do niej syn z anglii.Próbowałam,aby byli razem. Odmówił - chce być sam. Przygotuję dla m jedzenie i w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre wyjście, nie zawahaj się ani na chwilę. Ma siostrę niech go odwiedzi, albo zaprosi do siebie.:-) U mnie piękny poranek. Taki mroźny bezwietrzny. Pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie od rana były fajerwerki z telefonem. Po trzech dniach od zgłoszenia awarii dzisiaj naprawili , a trwało to 2 minuty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkzssssn
Luna podobną sytuacje przeżyłam z moją córką (dziś już dorosłą osobą)-węzły ,śledziona, wątroba i wysokie krwinki białe i też usłyszałam,że to może byc to najgorsze i co się okazało,że to była mononukleoza-na pewno w tym kierunku też zrobili badania, ale to na wynik się troche czeka.Życze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki , co porabiacie? A ja znam szybki i smaczny sposób na przyrządzenie galaretek rybnych...Pod warunkiem, że lubicie cebulę.(surową) Kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj ja chcę
ciekawe przepisy to moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna to może być ta choroba, 2 letnia córka mojej szefowej ma takie objawy.Podejrzewają mononukleozę. Czeka na wyniki badań.Na razie ma antybiotyk. To jest wyleczalne.Kochana trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po 3 dniowym głuchym telefonie , nareszcie mogłam porozmawiać:) LUNKA! MARYLKA napisała coś bardzo istotnego o chorobie Twojego Wnuka. Na pewno pod tym kierunku będą prowadzić badania. Tyle co wiem to choroba podstępna ale wyleczalna.Trzymaj się. MARYLKO! U Ciebie Wnusio pewnie już zapomniał o złym samopoczuciu. Oby tak już było zawsze. 1 2 3! Prezenty już wybrałaś:) życzę Ci aby były KU WSZYSTKICH ZADOWOLENIU:) LIVIO! Jeżeli Cię M lepiej widzi :) to znaczy,że zabieg był baaaardzo potrzebny i przebiegł prawidłowo. PAPILOCIKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Udało się. Niech ten Anioł stoi przy każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam wszystkim i jkzssssn również. Może to jest to nie mam pojęcia. Zaraz zadzwonię do C. Gotuję zupę pomidorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki. Globusiku, Ty zawsze wiesz jak nas podtrzymać na duchu. Kochane, teraz ja na wielkich obrotach. Jak się chce to można.:-) Pozdrawiam, śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - podaj te przepisy na galaretki zniknęłyście juz z wagoniku w odmętach ciemnego wieczoru:D Co oglądacie? u nbie dopiero net się zwolnił. Mój M zasłłonił jedno szkiełko w okularach,co by oko oszczędzać i siedzi przed ekranem netu,niczym pirat. cisza i spokój.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po wnikliwym przepytaniu C,co mówili lekarze,to może być to. Poczytałam w necie,objawy się zgadzają. Wredne choróbsko. Ja się tak zamartwiam. Globusiku, Anioł Stróż,każdy z nas ma takiego. Tylko od nas samych zależy, czy wierzymy w niego.Ja wierzę. Marylko dziękuję ci za podpowiedż. Jak się miewa twój wnusio? jkzssssn dziękuję,trochę się uspokoiłam,jeśli możesz napisz proszę jak przebiegało leczenie tej choroby,w przypadku twojej córki.Będę bardzo wdzięczna. 123 a może znasz dobry przepis na sandacza? Livko podjęłaś dobrą decyzję,M nie chce jechać,trudno,ale ty nie odmawiaj sobie przyjemności spędzenia czasu z dziećmi i wnukami. Papilociku co u ciebie? Dobrej nocy kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po cichutku robię kawę,otwieram okna w wagoniku i kuszę aromatem kawy. Na pewno doleci do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LUNKA! Witajcie. Ale u mnie wieje . Poczułam zapach kawy i już jestem. Dzień dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też silny wiatr przywiał aromat kawy. Witam Was w sobotę.Trochę dłużej pospałam - wiatr sprzyja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziękuję za kawę.pospałam sobie dzisiaj. Chyba mam zatoki, boli mnie głowa , zęby. Dzieci w przedszkolu kichają, kaszlą... O Matko marudzę od rana,,, Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marii. Ten cytat chyba bardzo dobrze pasuje do zycia. Fryderyk Nietzsche To rzekł Zaratustra (Mowy Zaratustry: O drzewie w górach) Gdybym chciał oburącz potrząsnąć tym drzewem, nie potrafiłbym tego uczynić. Ale wiatr, którego nie widzimy, dręczy je i gnie, w którą chce stronę. Najgorzej dręczą nas i gną niewidzialne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - zrobiłam Ci "mądrą" herbatkę z nalewką z pigwy. Dziewczyn - zrobilismy taką nalewkę :D Cacamy się z nią od paru miesięcy. Wczoraj odcisnęłam pigwę.Kto to wypije?Chyba tylko przy spotkaniu w Dzikim Ogrodzie z Wami. Mam na dodatek 3 litrowy słój z posiekanymi owocami pigwy,nasączonymi cukrem i alkoholem. Podrzucam Wam je do ciast na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stephen King Czarna bezgwiezdna noc (Dobry interes) Życie jest fair. Wszyscy trzęsiemy się w brzuchu przez dziewięć miesięcy, a potem kości zostają rzucone. Niektórym wypadają dwie szóstki, innym, niestety, dwie jedynki. Tak właśnie dzieje się na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×