Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

HIP HIP HUUUURA ! Niczego nie stawiam.Nie lubię pić. Mam stojące rogi. Zapraszam na szczaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O Ha Ha :D ale się uśmiałam:) nasza KOZA KOCHANA wpadła do nas i 300tną stronkę. OOOO MATKO ! a niech to ! KOZA no dobra ....wyskokowego.... pic nie będziemy , ale mleka , daj nam mleka:D Jeszcze się śmieję:D:D Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że storczyki nie lubią nadmiaru wody,dlatego pilnuję i odlewam.,Moje storczyki miały za duże skoki temp,dlatego pojawiły się te plamy,stały w pokoju gdzie palimy w kominku.Po malutku wychodzą nowe liście,myślę że dojdą do siebie.Co do podlewania,kiedyś też nalewałam całe doniczki wody,stały tak godzinę i potem odciekały sobie.Teraz nalewam małą ilość wody i chyba im lepiej to służy. A z kozy to się uchachałam,wpada raz na jakiś czas,a jak już wpadnie to narobi rabanu i znów znika. Marylko zdrówka dla ciebie,tak dużo, dużo życzę. 123 ja też mam ręczną zmywarkę,tylko że ta zmywarka to Z. Ja tylko czasami zmywam. Czekasz na zielone,na pewno obudzi się twój winobluszcz.Moja mama też miała na werandzie taki. Globusiku Z dziękuje za pozdrowienia,ciebie również pozdrawia. Livcia tak nam się zapracowała w ogrodzie ,że pewnie już śpi. Właśnie Papilociku czy już kupiłaś suknię? Dobrej nocy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś ostatni dzień pracy i mamy wochenende. Jutro mam wolne i jutro przywitam was jako solenizantka. Zapraszam na kawę. Pochmurno na dworze,zapewne będzie padać. Dla was wszyskich miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Witam i za kawę dziękuję. KOZA! chcemy mleka:) chcemy mleka! chcemy mleka! BABKI jutro mamy solenizantkę będzie miły i wesoły dzień❤️. MARYLKO! Najtrudniej walczyć ze sobą ale wiesz przecież ,że tylko tyle same możemy zrobić.Trzymam kciuki niech szybko wraca Ci zdrowie. Dzisiaj 13 i piątek!!!!! muszę uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) A niech to KOZA!!! - stawiasz mleko:-D Cześć Luna .Miłego dnia w pracy. Widzę ,że i Ty jutro stawiasz:-) Jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! siedzę i czekam na KOZĘ I MLEKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kozo dobrze skaczesz:D Nigdy nie piłam koziego mleka. Dziś pochmurno, zanosi się na deszcz. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. czekamy na KOZĘ I MLEKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. czekamy na KOZĘ I MLEKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka.Nasza kózka postawiła nam rogi :D ja też chcę koziego mleka.. Koza..mleka..mleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przygotowania do ślubu trwają, czasu mało.. Nie mam nawet kiedy Was na spokojnie poczytac. W weekend majowy umówiliśmy się, że jedziemy zapraszać tę dalszą rodzinę z poza miasta. Może to troche wcześnie, ale wolimy mieć to już z głowy, bo nic nie powinno ulec zmianie. Co tam kobitki słychac? Jak pogoda? Jakie plany na weekend? Odpoczywacie? :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik napij sie mleka. Mleko kozie jest najbardziej bliskie ideału żywności, gdyż jego struktura chemiczna jest zdumiewająco podobna do mleka matki. Jest bardzo dobrym źródłem wapnia, fosforu, ryboflawiny (witaminy B2) i potasu. Jego białka zawierają wszystkie aminokwasy egzogenne. Świeże mleko kozie ma lekko pikantny smak. Ten smak jest wynikiem obecności krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych: kaprynowego i kaprylowego. Świeże, prawidłowo przechowywane mleko zazwyczaj ma bardzo neutralny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk dla Pan napisalam mleko smaczne , mleko zdrowe, oh jak miło doić krowę. krowa mućka meczy 'muuu' koza na to mówi 'mee, może mleka masz w zapasie lecz ja za to mam mniej w pasie ' 'kozo , kozo moja droga czy to ważne czy mi za to zetną głowę? że ja grubsza, że ja brzydsza nie więc przestań mi naprzykrzać skończ to swoje wredne mee idź na łąkę trawę jeść' obrażona koza siano żre krowa świeżą trawę je i wiosną cieszy się. daje mleko zawsze z rana koza już nie obłąkana wie ,że mleko trzeba dać by was kochani poczęstować! mleko kozie, mleko krowie , nie ważne jakie ważne ,że zdrowe! pij więc mleko koleżanko, kolego ponoć wielkim jest się od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza:-D Doczekałam się na szklaneczkę tego wspaniałego ELIKSIRU!!!! Dzięki serdeczne, widziałam jak mleczko piłaś, koleżankę Twoją wydoili czy jak :-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wsiadłam do Wagonika , błądziłam zanim odnalazłam Stacyjkowo. Dotarłam na szczęście w czas , mleka wystarczyło! popiję na kolację. KOZKO! uratowałaś mnie , jutro na śniadanie będą naleśniki na kozim mleku:). Takiego specjału jeszcze nie robiłam. Kiedyś zacząć trzeba:) Do tego bardzo piękny wiersz , fajna rozmowa dwóch zwierzątek. KOZA! obiecaj ,że nie będziesz fruwać po świecie , a zostaniesz w naszych Tatrach:) Ja od rana mam wrażenie , że jest sobota, dlaczego nie wiem. Może dlatego, że prowadziłam rozmowę z leniem :) i tak zszedł cały dzień. PAPILOCIKU! Czasu masz dużo i mało. Wiele spraw czeka do załatwienia. To co można załatwić wcześniej lepiej załatwić. Czym bliżej dnia ślubu tym szybciej czas będzie płynął. Trzymam kciuki za powodzenie. Hej. MARYLKO! Jak dzisiaj się czujesz???? byłaś u lekarza??? LUNKA! Już dzisiaj szykuję się na dzień jutrzejszy:) LIVIO! Nie zauważyłam ,czy wypiłaś mleko??? 1 2 3! Ponieważ jutro pracujesz , z samego rana wpadniemy do LUNKI na kawę, zgoda??? Pogonię koguta aby nas obudził ! co prawda mam budzik ...kot... ale na wszelki wypadek trzeba się zabezpieczyć:D. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również miłego wieczorku Globusiku i Wam kobietki życzę. Marysiu, zdrówka życzę,chociaż wiem ,że cierpisz:-( Luna,Tobie również. Jak dałaś sobie radę w pracy? Livciu!!! Dobrej nocki życzę. Papilociku, buziaczki moja malutka:-) Jestem zmęczona, uciekam.Do jutra kochane koleżanki. Rudka, na Ciebie mleczko też czeka, wypij na zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie :) RUDKA! kozie mleczko dla Ciebie to samo zdrowie:) częstuj się. Chyba pójdę robić porządek z paznokciami , przecież jutro muszę jakoś wyglądać:D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dotarłam do domku. Koza mleko dała i wiersz napisała,jeszcze nigdy nie piłam koziego mleka. Dałam radę bo muszę! Nie wiem co jest ale Z też dziś narzeka na plecy. Ten jak się dorwie do pracy to nie potrafi chwili odsapnąć. Zrobię mu kąpiel w wannie. Dostałam nową propozycję pracy,muszę przemyśleć i przekalkulować. Jestem zmęczona i też się z wami pożegnam na dzisiaj. Marylko jak zdrówko? Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Jasna sprawa odpoczywaj :D na jutro musisz być wypoczęta , uśmiechnięta i przede wszystkim zdrowa. Ja się czuję jak bym była na Moto Arenie , Cień ogląda żużel , słyszę jeden warkot motorów i głośną męską rozmowę:D OOOO MATKO ale trudno mi się z Wami rozstać:( ale nic to idę robić paznokcie:) Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza.Wzięłam zwolnienie. Zaprosiłam sąsiadkę na kawę i wezmę leki od jutra, dziś zrobiłyśmy sobie drinka. Może mnie wyprostuje:D Dziękuję kozo za mleko i wierszyk:) Dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Paniusie. Kawa przygotowana ..... wana ..ana , echo rozsiewa zapach. Zapraszam. Za oknem mgła. Z balkonu obserwowałam przyrodę , robi się coraz piękniej. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Życie to wielki skarb Dar istnienia Gdy jest Ci źle, nie martw się Od czego są marzenia Życie ma smutku chwile Pełne cierpienia Szkoda na nie łez, nie smuć się Odrzuć złe wspomnienia Życie niesie każdemu miłość Bliskości pragnienia Spójrz przed siebie i uśmiechnij się Najważniejsza jest nadzieja! Życzę Ci tego co najcenniejsze ❤️ zdrowia , spełnienia tego o czym marzysz , jak najmniej zakrętów w życiu , szczęśliwych dni , tygodni , miesięcy i lat. ❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×