Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Zapowiada się piękny dzień. Witam serdecznie , zapraszam na kawę. LUNKA! Rzeczywiście wiele przed Wami. Cały czas jestem z Tobą.Trzymaj się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIUKU! JESTEM POD WRAŻENIEM. Dla mnie suknia jest przepiękna. Niby skromna a jednocześnie rzucająca się w oczy. SZYK I ELEGANCJA. Razem z Tobą się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja już zmykam,za oknem szaro i deszcz. Globusiku Dziękuję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Dosiadam się do Ciebie Globusiku.Dziękuję za kawę. Tak,masz rację,zapowiada się ciepły i słoneczny dzień.Nareszcie!!!! Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Dzisiaj mamy wielki plan. Strzyżenie znerwicowanego Pedra :) Ojj będzie się działo. Znerwicowany M zawsze trzyma nerwowego,wyrywającego się psa :D A ja z nozyczkami między nimi :D Zdam potem relację. Dzień będzie śmieszny.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PANIUSIE! przed drugą poranną kawą czuje się ...jak pies:) oj LIVIO! ale się uśmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) właśnie zakończyłam test z języka angielskiego. Ufff nareszcie. Zapraszam na czerwony barszcz:) dzień piękny , a ja śpiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za życzenia. Globus sprawiłaś mi miłą niespodziankę:) Sorry nie mam dziś humoru. Która ma ochotę na drinka? Zapraszam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! TAK MAM OCHOTĘ NA DRINKA. Ja również nie mam humoru. Ty nie powinnaś w takim dniu być smutna. Wypijam drinka za Twoje zdrowie do dna chcę poczuć szum w głowie:) niech wszystko wiruje wokół nas. Nie nalegam ale ZRÓB TO SAMO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Marysiu,za Twoje zdrowie i owszem:-) Humoru to ja już nie pamiętam kiedy miałam.Przechodził tu jakiś taki,ale nie rozpoznałam do końca. Dzień bardzo słoneczny i ciepły. Ludziska tak mówili.Ja tam w czterech ścianach przez cały dzień.Potem wizyta u mamki i wieczór nastał:-( Skwarki bekonowe usmażyłam dla chłopaków,może któryś się skusi:-) Taki mini gril. Wpadajcie,jak macie ochotę. Marysieńko???? Co tam z Twoim humorem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,dokładnie o tej samej porze zaczęłam pisać:-) Musiałam przerwać,żeby przyjąć urządzenie.My to się mamy ku sobie:-D I już humor się poprawił!!!!! :-) Livciu??? Wpadaj.Za zdrowie Marysi drinkujemy. Papilociku, jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! otóż to kochanie , rąbnęłam drinka:) do dna , pojadłam bekonu , spotkałam Ciebie i jest mi ...wsio ryba...jestem wesoła:) MARYLKO! skrzynia otwarta , kolanem upchałam kłopoty jest miejsce na dzisiejsze!!!!!! ❤️ dla wszystkich. Dziewczyny wyobrażam sobie jak PIĘKNIE będzie wyglądał nasz PAPILOCIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Bardzo mi miło, że suknia Wam się podoba i jesteście w tym wszystkim razem ze mną :) 25 sierpień, godz 16:00, będziecie moimi druhnami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Zapraszam na poranne spotkanie przy kawie. PAPILOCIUKU! CZUJEMY SIĘ WYRÓŻNIONE❤️ dziękujemy za zaproszenie. Oj chyba troszkę się wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Umów się ze mną życie gdzieś na końcu alejki, w Paryżu, Pradze, Madrycie, zaproś mnie do kafejki. Porozmawiamy o sprawach odłożonych na półkach przy dobrych czarnych kawach i świeżych z kremem rurkach. Opowiesz co tam słychać i co mi dasz nowego, czy mam do ciebie wzdychać, co będę miała z tego. Umów się ze mną życie jeszcze na długie lata, zostaw mnie w dzikim zachwycie i zabierz na koniec świat.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dosiadam się do kawy i pogadania. Wczoraj nadzwyczaj spokojnie przebiegło strzyżenie psa. Jeden i drugi dali mi w kość tylko trochę.:) Dziewczyny - mam propozycję,obgadajmy dzisiaj facetów. Mam wielką ochotę wylać żółć .Mój Mmmmmmm..chmmm...głupieje??czy cuuś?? Klimakterium chyba ma za sobą.Ale zmiany zostały we łbie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno być tak. Zakładamy rodzinę - bierzemy slub na 20 lat.!! Po tych 20 latach - podejmujemy decyzję,bierzey slub na dalsze lata ? - czy jesteśmy wolni. A my wikłamy sę,wspólną chatą,wspólnym dorobkiem,wspólnym kontem w banku,a w naszej polsczeczce wspólne emerytury daja mozliwość przezycia.Chociaż nie zawsze. Q...,ale mam nastrój i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z wami. Marylko przepraszam,ale za to dzisiaj ode mnie wszystkiego najlepszego i zdrówka. papilociku suknia piękna. 123 cztery ściany.....ja tak właśnie się czuję,tylko że ja nie chcę wyjść z tych ścian. Globusiku powitanie piękne. Livciu, cóż obgadać chłopów muszę pomyśleć!!! Mój jest obżarciuchem na pierogi,wczoraj zjadł ich 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 ! LIVIO! witajcie. Ojjjjjj ale chmury. Cuśś czuję,że Pedro był niegrzeczny. U Ciebie Pedro , a u mnie Pusio. Mamy podobny nastrój. MARYLKO! czy u Ciebie zawiniła Kaja. Ubieram się i wychodzę po zakupy. Może kupię choć deko optymizmu:( Dobrego mimo wszystko dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Z czterech ścian wyjść nie łatwo:( ale próbujmy je rozwalać , w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123tak sobie wyliczyłam 20 lat. Dzieci jak są - odchowane (miały tatusia) W tym czasie każda kobieta powinna założyć tajne konto i odkładać - chociaz po troszeczku.Daje jej to poczucie niezależności i tworzy OTUCHY . Lunka - dzisiaj na temat DZIADÓW - pozytywy zabronione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×