Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej koleżanki. Uff dziś mogę trochę odpocząć.Wczoraj miałam ciężki dzień w pracy. Zaraz po świetach na głeboka wodę. Bal był w drugi dzień świąt. Mieliśmy nie złe towarzystwo. Siedzieliśmy do pózna.. Ime witaj! Może coś powiesz więcej o sobie? Dzieci itd. Za oknem pada. Jedyneczko siedzisz już za biurkiem? Globusiku powodzenia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Obudziłam się rano i chwilę zastanawiałam jaki to dzień.Tyle wolnego, że aż się pomieszało:D Świeci słońce :) Wczoraj już miałam kolędę, a potem wszystkie wnuki. Miło i głośno , dom się ożywił. Idę do mamy, jak co sobotę. Dobrego dnia dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Siedzę za biurkiem,rozkojarzona całkowicie. Mam tyle roboty,ale nie mogę się przełamać:-) Dobrze,że nie mam żadnej dyrekcji nad sobą!!! U mnie święta minęły spokojnie,w pierwszy dzień byliśmy w gościach,na drugi odpoczynek aż do bólu kości:-)przed TV. W górach znowu wieje:-( Co planujecie na Sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko plan na sylwestra jest taki. Szampan i TV. Jesteśmy w domu, nie mamy ochoty na imprezę. Po za tym nasz pies okropnie boi się fajerwerków, nie chcemy żeby została sama. A wy co macie w planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna to samo co Wy:-) W centrum niedaleko mojego domu będzie impreza pod chmurką. Fajerwerki obejrzymy sobie przez okno:-) Kafeteria nawala,nie wysyłają listów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Spełniam prośbę luny i napiszę coś o sobie... Mam 42 lata,trójka dzieci-córka lat 19,syn 18 a najmłodszy 12 Fajny i przystojny mąż;) Nie pracuję ale pomagam mężowi w papierach i czasami przeraża mnie ich ilość;) Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Siedzę cichutko jak mysz pod miotłą. Dla chętnych zostawiam kawę. x Życzę spokojności na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku, hej koleżanki. Brr znowu deszcz pada, Globusiku dziękuję za kawę. Ime fajnie że napisałaś coś o sobie. Jedyneczko odsypiaj. Marylko jak tam mamka? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Niedziela minęła leniwie. Ime fajnie, że się przedstawiłaś. Jesteś najmłodsza w naszym gronie:) Luna mój pies też bardzo się boi fajerwerków. Włazi wtedy do szafy. Kupiłam tabletki dla niej. Idę z rodzinką na zabawę sylwestrową. Jedynko, Globusiku pozdrawiam. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło Mario🌼 Może i jestem najmłodsza ale przynajmniej zaczerpnę od Was doświadczenia życiowego:) Choć życie mnie już doświadczyło... Mimo to jestem pogodną osobą i lubię dużo żartować;) Życzę miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i starym zwyczajem zapraszam na poranna kawę. x Wyjałowiły mnie świąteczne dni. Potrzebny mi dopalacz żeby zacząć normalkę. Koledze leniowi zrobię na złość i wpadnę w wir pracy domowej. x Marylko zapowiada Ci się wesoły ...Sylwek:) x Ime Nic,że jestem emerytką.Lubię przebywać w gronie młodych ludzi:D witam Cię ...przybijam piątkę! x Jedyneczko, Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,wpadam na szybką kawę i do roboty:-) Jak się czuje B?? Ime witaj w klubie:-) Marysiu idziesz na bal,fajowo:-)Zbieraj siły!! Luna Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) x niestety "B" musi iść do lekarza:( x u Cienie nie dość,że koniec miesiąca to i koniec roku!! prawda??? robota czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
oczywiście miało być u Ciebie:) x ooo co ja widzę kafeteria dawkuje czas:) za szybko chciałam wysłać poiprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Tak, zakończyłam już miesiąc udało mi się w sobotę,tylko rok został:-) Z moją mamką też nie wesoło,muszę wizytę domową umówić,serducho nawaliło... Wczoraj zrobił mi niespodziankę mój brat z bratową,wpadli odwiedzić(mamie dodatkowe emocje) U Was też tak strzelają petardami,które można kupić na każdym rogu???Zwariować można:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to jesteśmy w komplecie i zaczynamy nowy tydzień. A pracowity mi się zapowiada. Przymroziło u nas. Fajnie bo wszystko oszronione. Taka mała namiastka zimy. Globusiku jaki masz plan na dzisiaj? Jedyneczko pewnie siedzisz z nosem w papierach. Ime fajnie że jesteś z nami. Marylko zbieraj siły na imprezę. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko okres świąt zakończyłaś wizyta rodziny. W okół słyszę o złym samopoczuciu/ nie wyłączając siebie:)/ na pewno zły wpływ ma pogoda. "B" zastanawia się czy iść do przychodni czy zamówić wizytę. Ja jestem za drugą opcją. x Lunka u mnie pada mżawka. Pytasz o plany ... będę walczyć z poświątecznymi syzyfami. x Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie👄 U mnie dla odmiany pada deszcz,chyba powinnam kosiarkę odpalić bo fajną wiosnę mamy tej zimy:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam odpocząć,robota mi idzie... Globusiku,ja sobie magnez rozpuściłam na rozjaśnienie umysłu:-) Macie babki rację,pogoda zapewne nie sprzyja samopoczuciu i zdrowiu tak jak zwykle:-( Ime mój winobluszcz ma pąki,stokrotki kwitną,wiosna idzie:-) Nie dziwne,że i trawa rośnie... U mnie dziś słoneczko pięknie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ witajcie. Zapraszam na OSTATNIĄ KAWĘ W TYM ROKU!!!!! x Dziewczyny ostatnia ale tylko w tym roku. Jak to jest ????dzisiaj jest dniem pracującym czy od rana zabawa. Wczoraj wieczorem była próba generalna prze Sylwestrem. Fajerwerki i śpiew. Pusio szukał miejsca żeby się schować. x Żeby nie zabrakło chleba w Nowym Roku lecę do piekarni:) x Teraz tyle , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Piję razem z Tobą kawę.Jestem w pracy. Mówisz o próbie przed sylwestrem,współczuję. W moim mieście cisza od dwóch dni,patrole,zakaz używania fajerwerek...działa:-) Ja też lecę po chlebek.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie też od wczoraj strzelają. Kaja chowa się po kątach, albo otwiera drzwi do piwnicy tak się boi. Dziś rano przymroziło , trawa biała,ale stokrotki rosną. Zaliczyłam już fryzjera , i mam ochotę zostać w domku. Szkoda tylko kasy, już zapłacone. Dziewczyny ! Życzę wszystkim uśmiechu na co dzień, nadziei , dużo zdrowia i oby zawsze było z kim wypić kawę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻🌻🌻 Babki wszystkim życzę DO SIEGO ROKU!!!!! niech się spełniają Wasze marzenia❤️ x MARYLKO wesołej , udanej zabawy👄 x Lunka , Ime , Jedynaczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę każdej z Was,wszystkiego co dobre,miłe i piękne. Oby ten rok nie był gorszy od mijającego. ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki❤️ ❤️ ❤️ Niech ten Nowy Rok będzie radosny,niech zacznie się mile i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Zdrowia,co rodzi wytrwałość,wiary co nadzieje prowadzi.... Dziękuję Wam ,że kolejny rok byłyśmy razem,za każdą poranną kawę i wymianę paru słów,ot chociażby o pogodzie:-) i takie tam...jak bardzo ważne:-) Bądźcie zdrowe i szczęśliwe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tu jestem,to pogadam do Was chwilkę. Marysiu,szampańskiej zabawy życzę,pięknie wyglądasz.. Luna nie pokazałaś się dzisiaj,jak spędzasz sylwka na kanapie to serdecznie Was zapraszam!! Globusiku kanapę mam dużą,podsuwam się i stawiam kieliszek szampana. Ime będziesz mile widziana:-)Masz plan na wieczór?? O 20 zaczynamy:-) X Teraz wyprawiam po kolei moich młodzieńców na bal,niech się bawią:-) Mają wyjścia koszyczkowe,coś tam im pysznego przygotowałam. To jak?? Czekam na Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×