Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam serdecznie. Nowy Rok 2014 przywitał nas pięknym słońcem. Jedyneczko nie było mnie wczoraj bo od rana pracowałam. Za zaproszenie dziękuję,oglądalismy Sylestra na Polsacie. Globusiku a ty jak pożegnałaś stary i przywitałaś nowy rok? Marylko czy bal udany? Ime a ty jak balowałaś? Na nowy Rok życzę wam dużo zdrowia, wytrwałości do postawionych sobie celów i spełnienia marzeń. Oby ten rok był choć troszkę lepszy od poprzedniego. Odsypiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balowałam w domu,razem z Polsatem;) Chcieliśmy z mężem pojechać do Gdyni ale jak zobaczyliśmy te dzikie tłumy w tv,to zrezygnowaliśmy:( Ale i tak fajnie było spędzić Sylwestra w domu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 zaczynamy 2 0 1 4 rok 🌻 _______________________________ Witaj Lunka , witaj Ime stary rok zakończyłam podobnie jak Wy z Polsatem nowy rozpoczęłam również z Polsatem o dodatkowo bólem głowy. :( x Babki dziękuję za wspólnie spędzony rok ..na dobre i na złe. Nowy zaczęłyśmy wspólną kawą i niech tak trwa ❤️ x Marylko ciekawa jestem wrażeń po balu:) x Jedyneczko skompletowałaś już rodzinę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku. Globusiku,skompletowałam:-) Studencika od rana ratuję:-) Słaba głowa!! A prosiłam,mówiłam... Ja wczoraj też zabalowałam:-) Byłam na koncercie w Gdyni,Warszawie,Katowicach i Wrocławiu moim przewodnikiem był pilot od TV. W Katowicach mi się najbardziej podobało... Idę kochane koleżanki do kuchni,rosołek ugotuję... Pozdrawiam Was Wszystkie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki w Nowym Roku. Spałam do 11 tej. Jak zabawa ? Towarzystwo fajne, jedzenie dobre, Tylko didżej do niczego, z popularnych melodii zrobił takie mixsy , że nie szło tego tańczyć. Ale nie będę narzekać w nowym roku. Miłego wieczoru dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem w Wagoniku z kawą. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko napisałam do Ciebie o muzyce i tańcach. Niestety szanowna redakcja kafeterii uznała to za SPAM. Jeżeli sie wysyła obelgi to nie jest SPAM:) śmieszne to wszystko. x Babki nie napisze nic więcej będzie SPAM. Zaproszę jeszcze raz na kawę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Piję z Tobą kawę. Mnie spanowali ciągle przed Nowym Rokiem,ale bałam się Wam poskarżyć,myślałam,że wogóle mnie tu nie wpuszczą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. U mnie tylko 0 st. a zimno jak licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pierwszy dzień w pracy , miły bo krótszy:) Spacer z Fr. ,potem bajka i spanie. O 14 tej zmieniła mnie mama:) Dziewczyny u mnie też mrozi. Zanosi się na zimę? Gotuję rosołek na obiad , zbrzydły mi mięsa i sosy. Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej ja rowniez pozdrawiam. x Marylko czy masz jeszcze rosołek. Jakoś mi zimno. Bardzo chętnie się rozgrzeję. x Mam radochę:) bo kupiłam kalendarz tzw. rodzinny ,. zdziera się z niego kartki. Pamiętacie takie kalendarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,witajcie wieczorkiem. Marysiu wczoraj gotowałam rosół jak zwykle w średnim garnku,zawsze zostawało na drugi dzień,wczoraj zszedł:-) Dzisiaj grzybową mogę się z Wami podzielić. Globusiku,co roku kupuję mamie taki kalendarz,ona nie wyrywa kartek tylko przekłada kartki,które gumka je podtrzymuje,szkoda wyrzucać mówi,tyle tu dobrych rad i przepisów:-)Ma niezły zbiór tych kalendarzy:-) U mnie też lekki mróz,wietrznie... Luna,co tam?? Ime co porabiasz na co dzień??Pozdrawiam. Marysiu u nas szkoły mają wolne aż do 8 stycznia,potem 2 tygodni nauki i ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z kawą kto ma ochotę dołączyć zapraszam. Zaspałam dzisiaj.Ciężka noc była,sen z przerwami.Obudziłam się po 7 jeszcze ciemno:-( Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca jedyneczko,pytasz czym zajmuję się na co dzień... Otóż wszystkim a to z tej racji,że pracować niestety nie mogę:( Ale w domu jestem od wszystkiego:) Palacz c.o.,elektryk,kafelkarz,kucharz. Umiem sobie poradzić bez faceta;) No i oczywiście robota papierkowa też należy do mnie:( Mam,że tak powiem,poharatany kręgosłup ale da się z tym żyć:) Tarczycę wyciętą w pień i trochę innych chorób,ale się tym nie przejmuję;) Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na moje kapuśniaczki z ciasta francuskiego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime witaj:-) Dzięki za odpowiedź.Współczuję chorób i podziwiam,że jesteś silną babkę i że ze wszystkim sobie radzisz:-) Kapuśniaczki z ciasta francuskiego:-) Chętnie się poczęstuję,jeszcze nigdy nie jadłam.Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Jedyneczko co u mnie? Jestem w szale pracy, rano jadę w południe mam przerwę i po południu do wieczora w pracy. Trochę to wszystko zwariowane ale tak musi być do póki nie wróci koleżanka z urlopu. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luneczka,teraz rozumiem dlaczego Cię nie widujemy:-) Pozdrawiam i zdrowia życzę:-)Pa. Blondi zawsze rano czeka na Ciebie:-) X Globusiku❤️ X Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kawa i herbatka czeka na was. Zapraszam. Jak ten czas rano szybko mknie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Co za dobra klawa. Już zaczynam żłopać:) dopadł mnie katar kicham jak po tabace:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko piję miód z imbirem , chętnie wypiję. U mnie widać słońce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę z piesem na spacer, pogoda taka sobie, po chmurno ale jak na razie bez deszczu. Katar was dopadł, współczuję. Pozdrówka. Ime , Marylko co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna ,zaraz zamykam i zmykam.Jestem umówiona z mamką na zakupy. Przypomniał mi się kawał o piesku,którego Pan wysłał do szkoły tresury. Po jakimś czasie odebrał go,lecz nie zauważył żadnych postępów,pies nie wykonywał jego poleceń... Pan wrócił do szkoły tresury i z żalem do tresera,że wydał tyle kasy,a pies i tak nie reaguje ... Treser zapytał jak pies się wabi?? Jef,odpowiada Pan... Treser zajrzał do swojego zeszytu i mówi: - a nie ma co się dziwić:-( Same dwóje.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś od rana nieszczególny dzień. Wszystko w domu się psuje. Najpierw płot , potem zamek w drzwiach. Zostawiłam dom otwarty, taki miałam nerw ! Byłam spóżniona do mamy, stwierdziłam ,że Kaja nikogo nie wpuści do domu:) Może Ime by mi pomogła ? :) Globus możesz wpaść na rosołek, jeszcze trochę jest w lodówce. Jedynko dzięki za kawał... Uśmiech nam się przyda. Luna takie zmiany w pracy nic dobrego. Cały dzień zajęty, ale jak mus to mus. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Marysiu:-) Zajrzałam tu jeszcze z nadzieją ,że któraś z Was napisze... Właśnie wyprawiłam starszego syna...zorganizował wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela....Wesele 1 lutego.My też jesteśmy zaproszeni,syn naszych przyjaciół. X Mi w nowym roku zepsuł się samochód i mój ukochany "robot kuchenny" Auto już naprawione,łożyska trzeba było wymienić,robot??Chyba do wymiany:-( Nie potrzebnie tarłam w nim suche bułki,ale trudno... Tak po za tym czekam na wiosnę:-) Co tam z tym zamkiem Marysiu?? Ktoś C***omógł?? Może trzeba tam prysnąć jakimś sprejem do zamków?? Dobrej nocki koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario🌼,he he;) Na pewno bym pomogła! Moja szwagierka kiedyś zgubiła klucz do pokoju,jej narzeczony próbował się do niego dostać przez uchylone okno,a że na parapecie stało pełno ceramicznych donic z kwiatami... Nie chciał ich stłuc. Natomiast mnie się udało bez wyrządzania szkód:D Dodam,że okno było uchylone od góry a klamkę było ciężko dosięgnąć;) Mój pies,rasy york,wabi się Ugryź...:) To tak a propos kawału;)...i mojego poczucia humoru:D Miłego wieczorku i niedzieli całkiem sympatycznej:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Przykrywam Was kołderkami po same nosy. Śpijcie. Za oknem leje i wieje. x Kawa i herbata w termosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×