Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku witaj! Za kawę serdecznie dziękuję, u nas bez opadów i spokojnie. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku dzięki za kawę. Wstałam o 10-tej. Leje,wieje i ciemno. Gotuję obiad.Dzisiaj ogórkowa i schaby:-)Zapraszam,jeśli któraś ma ochotę. Ime aleś Ty sprytna:-) Ciekawa jestem jak ludzie reagują jak wołasz swojego yorka?:-D X Marysiu,poradziłaś sobie z zamkiem?? Luna Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Tyle czasu dziś czytałam, że teraz bolą mnie oczy. Pogoda ; szara , bura i mokra. Nie zachęca do wychodzenia z domu. Zamek w drzwiach naprawił syn . Na razie działa. A płot grubsza sprawa, trzeba wylać nowy murek. Dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przed nami nowy tydzień. Zapraszam na herbatę i kawę. Nie wiem jak jest na dworze bo jeszcze ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Lun ka. Za kawusię bardzo dziękuję. My zaczynamy nowy tydzień dalszym świętowaniem. Świętujemy więc i duchowo przygotowujemy się do wtorku:) Pozdrawiam. x Marylko o jej zawalił się płot?? nie będziesz mogła... podejść do płota jak ja i pochodzę:D... za to Kaja będzie miała wyjście bez ograniczeń. Moje oczy również są biedne. Czytam i do tego krzyżykuję. Jedno i drugie sprawia mi przyjemność. x Ime:) jesteś kobietą , która żadnej pracy się nie boi!!:D do tego masz pieska co w razie potrzeby obroni bo ..ugryzie:D jesteś więc niezależna!! i tak trzymaj!!!! x Jedyneczko na obiad marzą mi się jakieś placki.Zupa będzie ...dyżurna... pomidorowa:) Ale co tam placki i zupa. Niebawem będziesz się weselić na weselu. Zacznij trenować tańce:D x Dobrze mi się z Wami gada ale wzywają mnie obowiązki:) zabieram się do roboty:) Dla Was przesyłam życzenia miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie.Luna kawa pyszna,dzięki. Wróciłam właśnie z długiego spaceru.Byłam na grobach. Pogoda jak na styczeń,może być:-) Na obiad wymyśliłam pierogi z mięsem:-) Wpadajcie. Zabieram się za robotę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziękuję za kawkę❤️ U mnie na Kaszubach dzisiaj fajnie słoneczko świeci i zastanawiam się co zrobić w taką pogodę;) Szkoda trochę,że śniegu brak bo narty biegowe stoją sobie w kącie...:( Ja również idę coś porobić;) Do miłego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Cieszę się ,że wolne już się kończy i jutro do pracy. Zrobiłam sobie na kolację chleb z smalcem przetopionym z cebulką. Jak macie ochotę , częstuję:) Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kogut zapiał tak głośno, że wstałam na równe nogi. Kawka już gotowa.Zapraszam. Jedyneczko pierogi z mięsem lubię, jeśli coś zostało chętnie złapię parę. Marylko ja też wczoraj jadłam chleb ze smalcem, lubię taki jeszcze z jabłkiem i majerankiem! Zaczynasz pracę dzisiaj, powodzenia. Globusiku a ty co masz na dziś zaplanowane? Ime pogoda chyba wszędzie zaskoczyła, u nas zakwitły krokusy, prymulki i można spotkać nawet kwitnące róże. Taki misz masz tej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Dzięki za kawę. Straszna ta noc była,prawie nie przespana,a jak już była drzemka,to koszmar mnie budził.Fajnie ,że już dzień:-) Korzonki leczę swoim chłopakom.Na święta starszemu S teraz mężowi. Dobrego dnia koleżanki. Luna pierogów cała patelnia została:-)Wpadaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Skrzypiąca , kaszląca i smarkata wpadam na kawę. Najlepszy napój na rozbudzenie. x U mnie pogoda po prostu wstrętna. Więcej ludzi zaziębionych niż zdrowych. Zaczynam się buntować. x Lunka , Jedyneczko ale z Was ranne ptaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No wyobraź sobie Jedyneczko,że jeszcze jestem zaziębiona. Leczę się domowymi sposobami. Niby katar mniejszy ale kaszel nie daje za wygraną. Jestem więc domokrążcą:) jestem ostrożna z wychodzeniem. x Babki pozdrowienia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka życzę wszystkim zaziębionym❤️ Kurujcie się i dbajcie o siebie,bo zdrowie najważniejsze:) Spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na powitanie kawę stawiam na stoliczku. Globusiku czy syrop z cebuli zrobiłaś? Zdrowiej nam szybko. Mnie dziś SKSy połamały, dłonie spuchnięte, wszystko boli. Jedyneczko twoje pierogi smakowały, lubię takie odsmażane. Marylko jak w pracy? U nas dziś za oknem wichura, aż kosze ze śmieciami się przewracają. Nie chce się nosa za drzwi wystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Środa u mnie zapłakana. x Lunka Jak fajnie usiąść do stoliczka i napić się kawy. No właśnie nie zrobiłam syropu. Oparłam się na tych z apteki. Nie najlepsze rozwiązanie. Dzisiaj muszę zrobić cebulowy:) x Ime dzięki za życzenia trzymaj kciuki aby katary , kaszle i wszystkie inne zarazki poszły do licha:) x Marylko jak w pracy po tylu wolnych dniach??? x Jedyneczko czy korzonki wyleczone??? Dobrego i zdrowego dnia dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Luna,dzięki za kawę.Globusiku,syrop z cebuli na pewno by pomógł,Luna ma rację.To naturalny antybiotyk. Zresztą Ty pewnie wiesz:-)Marysiu jak tam Fr.po świętach?? rozbrykany?? Ime pozdrawiam,co porabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie:-) Witaj Globusiku.Korzonki w trakcie leczenia:-),a le wszystko na dobrej drodze.To schorzenie jest chroniczne,powróci za jakiś czas:-( Dziewczyny u mnie wiosennie,tylko śpiewu ptaszków brakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czujecie zapach kawy??? może tym zwabie Was na pogadankę. x Coś czuje,że ten rok zaczął się zbyt szybko. Z domowego kalendarza zdzieram kartki jakby to nic nie znaczyło. Mam zamiar zaatakować lekarza.Czy się uda??? x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Globusiku,pięknie pachnie kawą.Zasiadam:-) Wczoraj lało cały dzień,dzisiaj też zapowiada się na deszcz. Powodzenia Globusiku u dohtorów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Globusiku,dzisiaj ciężko mi będzie trzymać kciuki,no chyba,że wystarczy jedna ręka;) Przed chwilą tak się zacięłam nożem(świeży nabytek męża),że krwi nie mogę zatamować:( Mam namotane grubo bandażu i ręcznik papierowy,a co cieknie to cieknie:( A miałam tyle planów na dziś... Wczoraj skułam dwa popękane kafle schodowe,wyrównałam powierzchnię i właśnie miałam iść je wkleić... A tu złośliwość przedmiotów martwych Ale jak to mówią-do wesela się zagoi:) ;) Pozdrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jedyneczko👄,właśnie tak zrobiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witajcie wieczorkiem. Ime jak tam sytuacja opanowana?? X Globusiku co z Tobą?? Dostałaś się do lekarza,jak się czujesz?? X Następna kartka z kalendarza wyfrunęła....masz rację Globusiku ten rok jakiś przyspieszony:-) Byłam dziś w solarium,napromieniowałam się sztucznym słońcem,wygrzałam kości,ostatnio zbyt mocno je czuję..... X Marysiu,co tam u Ciebie?? Luneczko Ty dalej na dwie zmiany?? X Mój młody szykuje się do sesji:-) Coś tam za głośno stęka,liczy i kłóci się z notatkami...Za dwa tygodnie idzie na studniówkę ze swoją koleżanką. Pozdrawiam Was,piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Oj dziewczyny, widzę pochorowałyście się. Trzymam kciuki za zdrówko:) Rozebrałam wczoraj choinkę, syn sekatorem obcinał gałęzie, żeby nie prószyć igieł w całym domu i znalazł ptasie gniazdo . Wyobrażcie sobie nasze zaskoczenie! Świerk w domu i gniazdko. Pokazałam wnuczkowi. Zaniesiemy je do ogrodu na drzewo.Pewnie nie będzie wykorzystane, ale szkoda wyrzucić... Miłego wieczoru, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo:) Palec zsiniał,jak się jurto nie poprawi,idę do lekarza:( Globusiku,do Ciebie mam pytanie bo jeszcze nie orientuję się w Waszych dolegliwościach... Czy robiłaś jakieś badania odcinka lędźwiowego kręgosłupa? Ja też miewam takie ataki bólu.Trzy lata temu,zdrętwiała mi noga i nie mogłam chodzić.Lekarz chciało mnie wysłać na operację bo zwieracze już odmówiły współpracy.Zrobiłam rezonans i wyszło z szydło z worka.Przepuklina jądra miażdżystego,przesunięcia,odwodnienia,itp. Jeśli nie masz badań,zrób je proszę❤️ Mario,a to masz szczęście z tym gniazdkiem;) To chyba dobrze Ci będzie wróżyło;) Jedyneczko Moja córka ma trzy dni egzaminów na studiach.Nie wiem jak ona to zniesie bo obawiam się,że jeszcze schudnie,a waży...48 kg Będę zmuszona dać jej kopniaka...na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Wiem , pewnie już w łóżkach zakopane jesteście, ale tak sobie pomyślałam ,że wpadnę i zobaczę co się u was wydarzyło! Moje godziny pracy się zmieniły. Ime mam nadzieję że palec się zagoi. Globusiku jak wizyta? Marylko a to ci niespodzianka z tym gniazdkiem. Może szczęście c**przyniesie w tym roku. Jedyneczko trzymam kciuki za S. Śpijcie spokojnie. Spotkamy się jutro na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Żyjecie?? Myślałam,że koniec świata nastał:-( Takiej wichury jeszcze nigdy nie słyszałam. Zaparzyłam kawę,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Kawa i ja gotowa na przywitanie. x Ostatnio mało mnie tutaj. Wydawało się , że przeziębienie szybko minie. Byłam u lekarza okazało się,że zbuntowały się oskrzela. Wiadomo leki i czekać na zmiłowanie i poprawę. Oby nastapiła szybko. x Ime na temat bólów kręgosłupa wiem dość dużo. Kiedy byłam w Twoim wieku NIESTETY musiałam przejść operację.Jeśli będę w lepszej formie napisze Ci o moich doświadczeniach w tym zakresie. Być może wyciągniesz jakieś wnioski. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×