Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

A tymianek lubisz? Bo w pośpiechu pomyliłam przyprawy! Zamiast kminku ma być TYMIANEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj trochę na wesoło. Globusiku jest poprawa ,cieszę się.Znaczy się zwolnienie nie przedłużone;-) Ime super ten przepis na zupę serową.Moim chłopakom na pewno posmakuje. Dzięki bardzo. Wróciłam z długiego spaceru.Ciężko się chodzi po śniegu. Ime śnieg dowieźli do Ciebie,czy reklamację mam pisać??? Mogą się trochę spóźnić... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Kolacje zaliczyłam, teraz mogę coś nabazgrolić! Jedyneczko a to się wyprawiało , uśmiałam się! Globusiku jako ze choroba okropnie cię wymęczyła piszę ci usprawiedliwienie. Pamiętaj mierz siły na zamiary. Ime zupę serową znam i gotuję, tylko czasem ja trochę modyfikuję i zamiast żółtego sera dodaję topionego, wtedy już bez śmietany. Bardzo ją lubię. Sollka , Marylko pozdrawiam. Śpijcie dobrze mimo pełni księżyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko❤️,chyba reklamację będziemy musiały napisać,ale nic to,doczekam się;) Lunka,u nas zupa serowa,tylko z żółtym serem,inaczej dzieciaki marudzą;) Ale ja zupę,zjem z wszystkim.Grunt,że zupą się nazywa:D Na Kaszubach króluje czarnina...i proszę...nie proście mnie o przepis;) Czarnina to też zupa,tyle,że głównym składnikiem jest krew.Gęsi lub kaczki:( Do uzdrzeni! Pozdrowionka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Ime, z jakiego zakątka Kaszub jesteś? Pozdrówka z Redy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Pośmiałam się Jedynko , dobry link,,Co się tu wyprawia?" Zmęczona dziś jestem , Fr. tak się podobało , że nie chciał puścić mnie do domu. Idę zaraz spać, jutro pobudka 5.30. Pozdrawiam 🖐️ i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry dzeń x Zaczynam dzień w Wagoniku. Kawa (_)> zaparzona. Do uzdrzeni:) x U mnie dosypało śniegu. Ime możesz się spodziewać białego puchu. Podobno posypie w całym kraju. Pogadałam z Zenkiem:) musi być dyspozycyjny:) x Ime tymianek lubię .Zupę będę gotować zgodnie z recepturą:) x Pięknygłe dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ime o czarninie słyszałam,raczej gotować jej nigdy nie będę,ale jestem ciekawa różnych smaków... Kaszankę w kiszce uwielbiam,taką swojską,wiejską. U mnie dzisiaj ryba,dosyć mięsiwa w tym tygodniu. X Marysiu jak Twój kręgosłup??Nie przeforsowałaś się na sankach?? Wcale się nie dziwię ,że Fr. szczęśliwy,też bym była:-) X Luneczko wpadaj na kawę odpoczniesz... X Globusiku masz plan na dzisiaj?? Sollka,śpij spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżny dzyń No i Jedyneczko pada śnieg.Całkiem szczodrze mnie nim obdarowałaś:D Dziękuję👄 Dzisiaj robię naleśniki biszkoptowe bo ryb mam po kokardki;) Mój mąż jest zapalonym wędkarzem,na morze też wypływa ale rybakiem nie jest;) gość...bywam w tamtych stronach;) Płezdrewium i ziecio wszetcigłego dobrygłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszczu,to fakt:-( Ale my tu nie politykujemy.Pozdrawiam Hej Ime. A nie mówiłam,że dotrze śnieg;-) Szykuj narty!! U mnie ok-10,wiatr.Jak ja bym zjadła taką świeżą rybkę,prosto z połowu...pomarzyć... Ryb po kokardki:-) Tak nie do końca kumam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime , Jedyneczko x jednak jest sprawiedliwość :) śnieg pada prawie wszędzie. Ja dzisiaj pracuje w domu. Odrabiam zaległości.Łazienka już gotowa i Franka poszła w ruch!! Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Ryb po kokardki,znaczy powyżej uszu.Tam gdzie małe dziewczynki noszą kitki:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:-D Dzięki!! Widzisz to przez to,że nie mam córek. Dziewczyny u mnie śnieżyca taka,że świata nie widać.Ponoć ma sypać do nocy.Nawet nie biorę się za łopatę,co tam najwyżej będą zaspy a jedynym środkiem lokomocji będą sanki. Idę sprawdzić,muszę wyjść do księgowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śnieżyca,ale cóż,sama tego chciałam;) Na nartach jeszcze nie ujadę,bo za mało śniegu,ale już jutro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Całą noc***pół dnia padało. Wszędzie czysto i biało. U was też jak czytam, za to w górach zielono. Sąsiad pojechał na narty w okolice Kłodzka, tam na stokach zielona trawa. :) Ime czarninę lubię z wiśniami i ziemniakami. Tak gotowała moja mama. Globus masz już czyściutko,wpadaj na herbatkę:) Luna , Sollka , Jedynko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Hej Kobiety, przyszlam na herbate. Upieklam makowiec, taki zawijany, bardzo dobry. Czestuje chociaz wirtualnie. Ale mam smutek, bo zachcialo mi sie troche lata zima i poszlam na dol do jacuzzi trzy dni temu i - zostawilam w przebieralni moj ulubiony czarny kostium kopielowy. Przypomnialam sobie dzisiaj - i nie chce mi sie wierzyc - ale go nie ma! Pytalam sprzataczke - nie widziala. Strasznie mi przykro, bo bardzo trudno znalezc mi kostium, w ktorym dobrze wygladam (mam duze piersi) no i taka strata. Chyba bede plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:D Sollka,nie płacz,to tylko rzecz...a piersi pozazdrościć;) Ja jestem,można powiedzieć chudzinka i cycków prawie brak:) Marianko,u nas czarninę robi się z suszonymi śliwkami i rodzynkami,innej nie znam;) Szczerze mówiąc nie przepadam za tą zupą,ale o dziwo potrafię ją całkiem nieźle zrobić,nawet sąsiedzi mnie sobie "wypożyczają" do gotowania tego kaszubskiego specjału;) Jedyneczko,Ty lubisz kaszankę,w kiszce.U nas się to nazywa...krwawa;) Robi się ją do słoików.Taka aromatyczna...Mniam... Chyba zrobię bo mnie zmotywowałaś;) Pasztet zrobię i zylc... Aż moje ślinianki zaczęły pracować:) Całusy dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stolik nakryty, kawa herbata czeka na was. Macie zimę a u nas, ni widu ni słychu. Ptaki wczoraj tak ładnie ćwierkały choć by wiosna była! Nawet sfotografowałam wczoraj tęczę. Globusiku już cie widzę w ferworze zajęć domowych! Wiesz że robota nie zając, nie ucieknie. Jedyneczko zasypana jesteś? Marylko odsypiaj , pewnie do mamki dziś w odwiedziny wyruszasz. Sollka trudno, nie rozpaczaj, może uda ci się kupic jeszcze ładniejszy. Ime czarninę znam , moja ciocia ją gotowała, uwielbiałam tą zupę, od wielu, wielu lat jej nie jadłam. Mój wnusio ma ferie i cieszy się ,że na sankach może jeździć, Wczoraj był na zdjęciu szwów. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jestem z herbata rumiankowa:-). U mnie srodek nocy, ale lubie nocna cisze, a ze nie musze bardzo rano wstawac, to czasem siedze w noc. Czasem caly dzien "przebimbam" I nic, a noca jakies sensowne rzeczy powstana czasem, Dzisiaj nie bardzo tworcze, ale zalegle: mam problem z najemczynia segmentu w Polsce. Nie zaplacila za cztery miesiace i - wnioslam sprawe do sadu o zaplate. Ona wniosla sprzeciw, ja dzisiaj pisze odpowiedz na sprzeciw i mysle, czy zycie nie mogloby byc prostsze? Bez gubienia kostiumow, bez nieuczciwych najemcow - a moze to tylko u mnie tak... Chcialam napisac cos zabawnego, ale nie bardzo mam co. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Solka. Z przyjemnością piję z Tobą herbatę. Tak w życiu bywa ,że nie zawsze można pisać i mówić o radościach. Trafiłaś nie nieuczciwą osobę:( nie zapłaciła i do tego jeszcze napisała sprzeciw. Koniecznie dochodź swoich praw. Im dłużej sprawa będzie się ciągnąć tym więcej będzie problemów. Sollka trzymam kciuki za powodzenie. Ha ha jeszcze jedno makowiec jest smakowity. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie. x Dziewczyny przybywajcie na herbatę zaparzoną przez Sollkę dla chętnych jest tez kawa zaparzona przez lunkę. Lunka ale z Ciebie ranny ptaszek:) x Wczoraj dałam radę , odgruzowałam mieszkanie. Wywiozłam dwie przyczepy gruzu:D warto było popracować , bardzo dobrze mi się spało oddychając świeżym powietrzem. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
witaj Jedynko. uważaj bo ślisko !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na mojego bloga www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny blog.Będę zaglądała. X Globusiku ślisko:-) Popijam herbatkę rumiankową od Sollki. Sollka trudne sprawy masz do załatwienia,życzę aby pomyślnie się zakończyła,a strój znajdzie się;-) a jak nie trudno,będziesz miała okazję zakupić nowy... X Luna będzie blizna u wnusia,czy do wesela się zagoi?Ach te małe szkraby...nie upilnujesz.. X Marysiu miłego odpoczynku od Fr:-) Masz dzisiaj wolne!! Ja wyprawiam młodszego S na studniówkę. Dzień przecudny,prawdziwa zima ze śniegiem,słońcem i przymrozkiem. Dobrego dnia wszystkim koleżankom.Pa. Ime dzisiaj narty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mam dzisiaj kolędę,więc pół dnia w oknie spędzę...;) Wpadam na szybką kawę i herbatę:D Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Ime x Ja jestem juz po spotkaniu. Miałam ubaw .Kotek bawił się sutanną:D x Wybieram się do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×