Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku witaj u nas zimno. Ja też mam taki koszyk. Prawda nasza Jedyneczka to JEDYNA. Lecę do pracy, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam ...nie zawstydzajcie mnie. Witam Was milutko kochane koleżanki w słoneczny dzionek. Gdybym mogła to ciepełko zapakować i przesłać Wam:-) tak bym zrobiła... Mam dzisiaj robotę,wiec żegnam się miło i zostawiam Wam truskawki:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny chłodny dzień majowy. Dzisiaj mam wyjazd do WM. Taka wyprawa to dzień stracony. Co Wam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio loda bym zjadła:-) Wracaj szczęśliwie Uf,uporałam się z robotą,chwilka spokoju. Czas zaplanować obiad.Botwinka mówisz Globusiku?? Może być.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. x U mnie warzy się:) młoda kapusta , pomidorowa i wieprz:D x Dzień pogodny ale zimny. Byłam po zakupy, lodówka zapełniona uff jak dobrze!! x Livio możesz mi kupić ..popłomyk!!! x Miłego dnia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,ale wypasiony obiad:-) Smacznego. U mnie przedpołudnie było piękne,teraz zimna Zośka daje się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie Globusiku Ja się piszę na pomidorową,za mięsem nie przepadam,choć przy nim nastoję się w kuchni najdłużej ;) Jedyneczko No cóż...dla Ciebie mam to ❤️ U mnie kołowrót Jazda do Gdańska z siostrą na pociąg do Krakowa.Po drodze mąż załapał mandat :( Dzisiaj znowu do Gdańska...do klienta męża Jutro też do Gdańska,po siostrę Ufff Aaaa...i jeszcze "zięcia" w prowiant zaopatrzyć,więc muszę gnać do kuchni. Do uzdrzeni! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na kawę zapraszam. Zimna Zośka była i u nas ale bez przymrozku. Widzę słonce i bezchmurne niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zapraszam na gorący czarny napój. x To co napisałam było ...spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka ale się wkurzyłam , pisałam i na nic. x U mnie jest bardzo zimno. x Miłego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki,dzięki za kawę. Globusiku wiem ,że te spamy zniechęcają do pisania:-(... Tak samo i u mnie zimno,wietrznie,do d....! Ledwo dzisiaj wstałam:-( Kawa z Wami poprawi mi humor:-) Ime w ciągłym pędzie jesteś,chodź na kawę... Lunka wreszcie masz ciepełko,pogodnego i miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy i zamówienia zrobione. Najważniejsza to była apteka i lumpex :) x Lapię się na tym,że stoję w miejscu z moją taczką,ot np na chodniku,lub przed marketem i we łbie pusto - CO DALEJ. Autobusu niet,zakupy?czy wszystko? Wczoraj to obtrąbił mnie samochód wyjezdżający spod marketu - a to bydle :D Słup soli,powoli się zamieniam? x W końcu decyzja - jest taxi,wystarczy zadzwonić. TAXI? - wyrzuty sumienia,co ja wielka pani? x Aby zmniejszyc te wyrzuty,wracam do Marketu i zapełniam kosz -jest sens przewiezienia d....taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio cześć:-) Najważniejsze ,że dojechałaś:-) Zakupy na jakiś czas masz z głowy . Jak Twój wierny przyjaciel Pedro się trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczynki x Podłapałam katar:( chodzę z chusteczka przy nosie. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku herbatkę z lipy Ci zaparzyłam. U mnie leje,zimno,ręce mam jak lody:-) czekam na studencika,fajnie,że przyjeżdża... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Jedyneczko Jak to leje... U mnie dzisiaj cały dzień słonko :D Trawnik skoszony,chwasty wypielone,ogród podlany,uff ;) Po siostrę nie pojechałam,wyręczył mnie mąż :D Jedyneczko,roślinki dojechały.Jedna jest ciut zmaltretowana.Stała w kartonie do góry "nogami",ale mam nadzieję,że da się ją uratować ;) Jeszcze raz WIELKIE dziękuję👄 Globusiku Zaraziłaś się pewnie od mojego najmłodszego syna tym katarem A mówiłam,żeby uważał gdzie kicha ;) Zdrowia Ci życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Skończyłam rechabilitację, zobaczymy , czy pomoże? U mnie też zimno, słonecznie ale lodowaty wiatr. Piekę sernik, na urodziny syna. Jutro przyjeżdża z pracy po 2 tyg. Będzie trochę weselej w domu. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ime no troszkę się martwiłam,tę roślinkę do góry nogami ktoś musiał przestawić:-)Odżyje na pewno,jak Twoje ręce się nią zajmą:-) Fajnie,że dotarły i że mogłam sprawić Ci odrobinę radości. Tak,u mnie pada z małymi przerwami.Wróciłam od mamki i jestem przemarznięta.Ona w mieszkaniu ma przez cały dzień otwarty balkon,mówi,że jej gorąco:-( Pozdrawiam Was Wszystkie i lecę pod kocyk.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Również życzę zdrówka Masaże i prądy powinny pomóc Ja po 10 zabiegach byłam trochę rozczarowana ale nie przesilałam mięśni i poczułam się lepiej. Nie narażaj się na zimno a powinno być dobrze ;) Jedyneczko Odpoczywaj w ciepełku :D Globusiku,Livio,dbajcie też o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami kawą. Przybyłam w masce , żeby nie zostawić wirusów katarowych. x Jak na złość w dniu wczorajszym opuścił mnie kolega :) / tak to bywa z kolegami/ nie mogłam posiedzieć nawet chwili. Wykończyłam:D wszystkie zaległości w domu. Dzisiaj ...przy sobocie po robocie:) x Jedyneczko bardzo dziękuję za herbatkę lipową. Było mi cieplutko. x Ime Właśnie widziałam jak za plecami fruwały mi wirusy. Teraz już wiem Twój Synek podzielił się zemną. Nic to oby mu szybciutko katar minął: x Marylko Nasi ...marnotrawni synowie ... wracają do domu. Mój też wczoraj osiadł w domu rodzinnym. x Livio Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak fajnie rozpocząć dzień z Wami przy kawie:-)Dzięki Globusiku. Mój studencik też przyjechał:-) widziałam się z nim nawet przy obiedzie:-D Potem była koleżanka.... Globusiku kuruj się,może wyruszysz niebawem w podróż?? U mnie jak na razie pochmurno i wietrznie,czekam na wielkie opady deszczu(tak prognozują meteo..) Wam koleżanki życzę spokojnego i słonecznego dnia.Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio. Poczytałam co u Was.dominują miłe odwiedziny, a ja postawiłam przedz sobą nowe wielkie zadanie :) DZIEŃ DZIECKA. x Babcia Livia postanowiła odwdzięczyć się Wnusiowi - tym czym uszczęśliwił nas,dziadków ZROBIĆ I WYSLAĆ LAURKĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka - nie wiem czy podołam,antytalent manualny ze mnie kompletny. x Wczoraj przez telefono,opowiedziano mi - x W markecie S. i S. S(Synowa) - oboje na to S hehe.. Zakupili dla Wnusia mojego jakiś prezent na ten Wielki Dzień. x po powrocie,ukryli gdzieś pakunek. W.o prezencie wiedział - zaczął szukać po chacie,robić awantury - GDZIE JEST. W końcu Synowa pokazała,gdzie cenna rzecz schowana. x Uspokojone dziecko,wzieło prezent,oświadczyło,że teraz on to chowa przed nimi,a wyjmie w Dzień Dziecka i otworzy,bo to prezent dla niego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Troszkę się pospieszyli:-) Dasz radę!! Najważniejszy pomysł,a potem już pójdzie. Może samochodzik w serduszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Byłam u wnuka na urodzinach. Nastolatek :) Całe 11 lat . Tort z truskawkami i sernik na zimno z galaretką. Pyszności... wróciłam do domu pieszo, coby nie utyć :D Livio trochę czasu jeszcze do Dnia Dziecka , zdążysz z laurką. Czeka nas jeszcze Dzień Mamy, a jutro urodziny mojej. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Spóźniona ale dosiadam do Was.Co prawda na kawę jak dla mnie za późno ale w miłym towarzystwie można posiedzieć,jak to się mówi,o suchym pysku ;) Globusiku Ty nie nie zamartwiaj moim synem,Ty zadbaj o siebie :D Jemu już katar powoli mija,a jak u Ciebie? Jedyneczko Oby ta ulewa ominęła Twoje rejony. Przesyłam Ci kaszubskie promyki słońca :D U nas słonecznie i bezwietrznie.Nawet gałązka się nie poruszy :O Mario Tortu z truskawkami to bym trochę skubnęła ;) Sernik na zimno lubię...nawet ;) Livio Czasu masz trochę na laurkę ;) Życzę twórczej weny w jej wykonywaniu :) Usmażyłam dzisiaj mięsiwa Zrazy,udka kurczaka,pierś indyka z sosem do dziczyzny i devolaje+pieczarki i surówka Dom wypucowany :D Jutro wyjazd w plener Witro je niedzela.Trza so wespac i łedpłeciuc kłysk :D Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli :) dzisiaj catering .... dowożą kawę ...otwórzcie drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globus - kawa dojechała. Mam dzisiaj za oknem widowisko na moim balkonie. Sypnęłam okruchy. Po raz pierwszy widziałam jak mama wróblica dba o swoje wróblątka. przybyła na mój balkon rodzinka. Co najśmieszniejsze,one już większe od niej,same sobie okruchy zbierają a ona i tak podbiega co rusz do innego i w dziobki jedzenie podaje. Nikektóre nie egoistki,nie upominaja się, ale niektóre - siądą z boku i dzioby otwarte.A mateczka uwija się jak w ukropie. x Taak,Św.Franciszek,musiał oglądać ptaszki z innej perspektywy. Nic nie robią,tylko chwałę Panu śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dopiero wczoraj zauważyłam stratę w ogrodzie. Miałam 3 krzewy trzmieliny - coś jakoś pustawo - jednej brak. x zamówiłam kosiarza,przyszedł jak byłam w szpitalu - KOSIARZ JEDEN - TRZMIELINĘ WYKOSIŁ..ale żal. Jak myslicie - wypuści od korzenia? x niedziela ma być miła. Mam wgrane w neta książki - audio,ale fajnie się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×