Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej przesyłam całuski wieczorne:) LUNA! Szepnij słowo kiedy będziemy smakować robione przez Ciebie drinki urodzinowe??? MARYLKO! Czy masz już S w domu??? Twój wraca do domu , a mój wyjeżdża , jest w przestworzach leci do Singapuru❤️ Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego Globusiku zazdroszczę twojemu S. Podróży po całym świecie. Musi mieć niesamowite wrażenia. Dobranoc kochane koleżanki,muszę odespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zupełnie ciemno , a to już poranek. Na przywitanie stawiam kawę. Zaczynajmy nowy tydzień. LUNA:) Rzeczywiście Syn wrażeń ma moc. My też ale zupełnie innych❤️ Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Siedzę przy kawie i w głowie pustki, chyba jeszcze śpię:)Na dworzu ciemno, tylko mój pies ma ochotę na dwór. Dobrego tygodnia. Napisałyście list do Mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. Nie uwierzycie Wczoraj ok.19-stej ulewny deszcz i burza z piorunami:-) . W grudniu:-( Jak żyję nie przypominam sobie czegoś takiego. Pozdrawiam. Na kawę zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas też ciemno, wiatr wieje jak ch....a. Nie ma to jak kubek kawy z rana. Nie lubię poniedziałków. Miłego dnia dla was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Też się zbieram muszę wyjść do sklepu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, możesz już wysłać serwiskiem worek jutowy. Pierogi gotowe. Poświęciłam na to trzy wieczory, ale zadanie wykonane:-) Leje deszcz, jest ciemnio :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja z Wami. Pogoda u mnie,jak i u Was. Burza grudniowa u 123 - nie byle co. Za to pierogi zrobione.Też podsyłam miotłę z workiem jutowym:) Fajowego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ABBĘ, :-) Moi synowie też. Luna opowiedziała sen swojego Z . Mnie te jego buty przyśniły się. Tylko, że były maje. Różowo- żółte.Tak kolorami przedzielone wzdłuż stopy. Tańczyłam w nich na wielkiej sali i co rusz spadały mi z nóg:-D Strasznie się zmęczyłam... Livio, Globusiku, może herbatkę wypijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O tak tak herbatkę bardzo chętnie wypiję:) Wróciłam ze sklepu. Dzień taki ,że kto nie musi nie wychodzi.Wiatr, chmury , a deszczu dalej nie ma. Piszę i gadam przez telefon , zadzwoniła ...gaduła .... koleżanka. hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Skończyłam rozmowę z koleżanką. Ona jest taka kochana ,ale straszliwa gaduła. Na mur:) rozmowa trwa co najmniej pół godziny. Oczywiście ja nie mówię nic tylko słucham:) Po herbacie zapraszam na kawę poobiadową. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mikołaj Niedługo każdemu dam prezencik mały. Chcę by o Mikołaju wszyscy pamiętali. Bardzo wiele osób na mnie dzisiaj czeka. Szkoda, że tak prędko nam ten czas ucieka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://pu.i.wp.pl/k,NDY2MjIzMzYsNzE4NzA3,f,brillantnoel39.gif ale śliczny , wszystkie nas odwiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki. Rozpisalam sie, rozpisalam i mi sie skasowalo.. Globusiku bardzo dziekuje za piekny wierszyk i Mikolaja, nastroilo mnie to bardzo. Wrocilam z pracy, podjechalam do centrum handlowego i kupilam mojemu koszulę, z okazji mikołajek. Ciekawe czy on o mnie nie zapomniał :D a Wy kupujecie cos najblizszym? :) Dzis z racji tego, ze bylam w pracy, to postanowilismy, ze upieczemy pizze. Mój uwielbia wyrabiac ciasto, ja kroję warzywka, trochę salami, sera, piekarnik i gotowe. Pychotka! Marylko to syn przezywa swoje najpiekniejsze lata! :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety witam was. Pogodę mamy przedziwną,rano wiatr,potem słońce a teraz śnieg z deszczem,w 5 min zrobiło się wszystko białe. Na jutro też zapowiadają taką pogodę. Jutro Mikołaj,Globusiku widzę,że dzielnie go poszukujesz. 123 no ale się uśmiałam,czyżby te buty były zarażliwe? Dzwoniłam do C po lekach jest poprawa. Kamień z serca. Lecę do kuchni zrobić jakieś jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Ja swojemu Cieniowi / tak nazywam M/ po tylu latach wspólnoty:D zamówiłam u Mikołaja wielką RÓZGĘ:D:D , a co tam nie będę mu żałować kiedy trzeba będzie przetrzepać 4 litery:D:D Na pizzę wpadnę , czy mogę????? Już widzę jak Twoje Szczęście wystroi się w nową koszulą. Pozdrawiam Was oboje. LUNA! Jest tak jak być powinno , leki działają C wróci do zdrowia. W końcu opuszczą Cię obciążające myśli. U mnie aura jesienna , jednak dni bez deszczu w dalszym ciągu. MARYLKO! Twoje maluszki te ...służbowe:D.... będą mieć Mikołaja??? jeśli tak to kolejne wyzwanie przed Tobą??? przygotować imprezkę. Czy tak? U własnych wnusiów to sprawa jasna , Babcia musi trzymać się za kiesę:D LIVIO! Co porabiasz ???? 1 2 3! Fajny miałaś sen :) kolorowe pantofelki i taniec. To wróży czekającą Cię balangę:D Pozdrowienia wieczorowe ślę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, no właśnie, powiedz nam jak Twoje służbowe dzieci, jakie jutro atrakcje będą miały? :) A pizzą częstuje, zrobiliśmy dwie blachy, będzie jeszcze na kolacje. Cień, a to dobre globusiku :D Ile lat jesteście razem? A co do pogody, pada, pada, pada.. Nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU❤️ Minęło 43 w tym roku w sierpniu. Tobie życzę dużo więcej wspólnych lat👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO! Dosiadam się jednak chyba za późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam wieczor? :) Globusiku, tez będę sierpniową żonką! Matko, jestem przerażona, dowiedzialam się, ze na naszym osiedlu otwierają delikatesy czynne 24h (tzw. monopol)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Wysłuchałam bajeczki opowiedzianej prze LIVIĘ:) Oj to możesz mieć wesoło nocami:D chętnych podejrzewam bedzie sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dzięki za bajeczkę na dobranoc. Chociaż raz ja słucham , a nie opowiadam:) Syn już w domu.Przytulał mnie , aż mi tchu zabrakło. No a potem rewelacja, czy mama się zgodzi, żeby jego dziewczyna też przyleciała i zamieszkała z nami. Będą się uczyć wieczorowo i pracować i dawać kasę na jedzenie itp. Muszę się zastanowić... szczerze nie mam ochoty na dodatkowe problemy. Przecież ja ją ledwie znam. Małe dzieci nie dadzą zjeść, duże nie dają spać. Tak mawiała za życia moja tesciowa. A w pracy co? Dostałam dziś umowę na 4 miesiące, Najniższa krajowa . Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Droga LIVIO! Miłość również zabieram do siebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Sprawa nie jest łatwa. Nie spiesz się , przeanalizuj , porozmawiaj z córką, może również z Mamą. Jeżeli decyzję podejmiesz ...na tak .... postaw swoje warunki. Najpierw niech S podejmie pracę , zacznie naukę tak jak mówi. Nie spiesz się MARYLKO. Dobrej nocy Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×