Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninca

lifting

Polecane posty

Gość ninca

Nosze sie z zamiarem zrobiena liftingu twarzy i dlatego bardzo prosze o polecenie mi jakiegos dobrego lekarza w Polsce specjalizujacego sie wlasnie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Na Twoim miejscu zajrzałabym na Forum - Beauty w Polsce. Znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zastanawiam się nad liftingiem twarzy i proszę o opinie i rady osoby, które robiły już ten zabieg. Trochę się boję ewentualnych skutków ubocznych i samej operacji. Nie wiem też, do którego lekarza się zwrócić. Myślałam o doktorze Zawiszu (jestem z Krakowa). Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pano_rama
Witam, ja dopiero się wybieram za 2tyg do Centrum Malia. Nie jestem z Warszawy, ale ta klinika została mi polecona przez zaufaną osobę, więc tam jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję za odzew Pano_rama:) Czy może powiedzieć mi coś bliższego, to znaczy do jakiego lekarza się wybierasz i jaka jest cena zabiegu? Czytałam dużo dobrych opinii o Centrum Malia. Czy widziałaś może efekty liftingu tam robionego? Mieszkam w Krakowie, ale nie wykluczam zabiegu w innym mieście. Na razie wybrałam doktora Zawisza, za tydzień mam u niego konsultację i zobaczę, co mi powie. Może odezwą się kobiety po liftingu. Czy są zadowolone? Czy warto ryzykować taką operację? Bardzo proszę też o jakieś opinie na temat tego lekarza, jeśli na forum znajdą się po zabiegasz twarzy u dr Zawisza. Przy okazji... Na liście Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej znajduje się nazwisko "Artur Zawisza", nie "Artur Zawisz". Nie wiem, czy jest dwóch lekarzy: Zawisz i Zawisza, czy chodzi o tego samego, a na liście jest pomyłka? Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pano_rama
No widziałam efekty właśnie u tej osoby czyli u mojej ciotki z Warszawy :) ona tam zresztą nie tylko lifting robiła. Ja idę akurat do dr Macieja Kulickiego, ale ogólnie jest tam więcej lekarzy. Zresztą możesz na stronie centrum malia przejrzeć lekarzy i informacje o nich :) nie wiem jeszcze jaka będzie cena zabiegu w moim przypadku - bo to są tzw "ceny widełkowe". Ale z tego, co się orientowałam to chyba od 9 czy tam 10 tys do 15 i to jest cena za twarz + szyję. Nie wiem, czy to drożej, czy taniej niż w innych klinikach, ale szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi. Widziałam efekt u cioci, podoba mi się, to jest zabieg na lata, więc chcę, żeby był wykonany jak najlepiej, a nie jak najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwa:)))
Pano_rama odezwij się proszę jak już będziesz po :) ja też myślę o tym, żeby gdzieś w Warszawie zrobić lifting i będę wdzięczna za twoją opnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pano_rama
cierpliwa - oczywiście, dam znać jak już będę po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze wesoła!
Cześć, ja robiłam w Centrum Malia lifting. Więc mogę już teraz Wam polecić :) Jestem bardzo zadowolona z efektów. Robiłam 3 lata temu u dr Molskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasador_Optopol
Witaj! Lifting jest metodą skuteczną, ale jednocześnie inwazyjną, więc zawsze trzeba się liczyć z jakimiś skutkami ubocznymi czy powikłaniami (oczywiście jest to sprawa bardzo indywidualna). Czy rozważałaś inny sposób uporania się ze swoim problemem? Doskonałe efekty przynosi np. zabieg Thermage, który używa fal radiowych, docierających głęboko w skórę właściwą i rozgrzewających ją aż do temperatury 7080 st. C. To powoduje, że zawarte w niej włókna kolagenowe znów stają się giętkie i elastyczne i twarz zaczyna wyglądać młodziej. Poprawa widoczna jest bardzo szybko, a w miarę upływu czasu staje się coraz wyraźniejsza. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Trzeba jednak uważać, czy oferowany nam Thermage jest faktycznie tym zabiegiem. Wybierając się na zabieg warto sprawdzić, czy rzeczywiście jest on przeprowadzany na oryginalnym sprzęcie. Adresy klinik oferujących zabiegi Thermage można znaleźć m.in. na: www.optopol.com.pl Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7080 st. C
7080 st.C- temperatura stosowana przy zabiegu thermage ?!!!! To jakby 4 razy większa niż w piecu martenowskim (1750 stopni C). Czy Pan /Pani wie o czym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 7080 st. C
"zgubił/a" myślnik,tak trudno się zorientowac? Pano-rama, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggapppa
centrum malia pokochało WOM wystarczy tylko pochodzić po forach wstyd, oj wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasador_Optopol
Witam! Chodziło oczywiście o temperaturę 70 80 st. C. Zainteresowane osoby przepraszam za tę pomyłkę. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania odnośnie do zabiegu Thermage, chętnie na nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robiła w Malii face-lifting. Chociaż ja jej odradzałam, bo byłam przeciwniczką operacji plastycznych, w dodatku wydawało mi się, że ona przesadza to jak zobaczyłam efekt po zmieniłam zdanie i sama się zdecydowałam na operację. W Mali są doświadczeni lekarze ze specjalizacją z chirurgii plastycznej. Mąż znajomej poszedł na operację do lekarza, który nigdy nie miał specjalizacji (było nim głośno bo operował też jedną ze znanych osób i zrobił to fatalnie) i potem tylko szukał kogoś kto zrobi mu poprawki. Sama mam mieć operację w listopadzie, okropnie się boję, ale jak widzę jaką elegancką szyję ma teraz moja koleżanka to jestem gotowa znieść to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zabieg chirurgiczny liftingu twarzy to zdecydowanie mogę polecić dra Kratochwila. To znany i dobry lekarz specjalizujący się w chirurgii plastycznej i zabiegach wlasnie takich jak lifting i powiększanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś zdecydowana na zabieg i szukasz odpowiedniego lekarza, najlepiej poszukać tutaj: http://www.certyfikowani.org/lekarze/szukaj.html Na tej stronie znajdziesz wykaz lekarzy certyfikowanych. Może któryś z nich przyjmuje w Twojej okolicy. Wybierając takiego lekarza masz pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo i będziesz zadowolona z jego efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka3
A czy któraś z pań, już po liftingu, mogłaby opowiedzieć o rekonwalescencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nigdy nie zdecydowala sie na operacje , dlatego sprobowalam zabiegu Zaffiro - laser ujedrniajacy i liftingujacy. Po 4 zabiegach osiagnelam super efekt! Znajome ze studiow myslaly ze jestem po operacji i bez zajakniecia moglam powiedziec, ze jej nie mialam:) Polecam! Wcale nie boli (no moze troszke gorąco) i naprawde warto. Zabiegi robilam w Łodzi w GoodTime DaySpa. Kosmetolog polecila mi zaffiro, pozniej chodzilam dodatkowo na Thermalipo na zmarszczki wokol oczu. teraz chodze na zabiegi manualne z mikro i mezoterapie beziglowa. Chyba wszystko razem mi pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka kabana
a ja mam bmw e46 wersja po liftingu- jak jade w takiej ladnej furze, to nie musze poprawiac twarzy, chlopcy zawsze zaczepiaja :) a i ja sie pewnie i atrakcyjnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraceKelly
@poka kabana hahahahahahahahha dobre :D ja akurat musialam cos z moją twarzą zrobic bo zaczynala przypominac flubbera z filmu dla dzieci i zrobilam serie fal radiowych w klinice urody laime w krakowie, na efekt niestety musialam troche poczekac, wiec jak ktos nie ma cierpliwosci to nie polecam, ale efekt faktycznie taki jakby mi skalpelem naciągali twarz, wiec jak znowuż ktos sie boi lekarzy to polecam, bo ja sie na operacje nie nadawalam a te zabiegi nie maja uzo obostrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne! FR i Klinika urody laime w Krakowie, reklama goni reklamę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalmana
Ampułki liftingujące HB dały mi lepszy efekt niż zabiegi w Kraku. W sumie to śmieszne, bo koszty nie mają porównania, a pod względem jakościowym, jedna wielka lipa. Nie rozumiem tego, nie tak powinno być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalmana, a co Ty tak wszędzie wyskakujesz z ampułkami HB. Jeśli już coś polecasz, to chociaż napisz coś więcej o tym specyfiku. Co to za firma HB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Objechałam wiele klinik i ostatecznie wybrałam dr Pabiańczyka w Krakowie, bo miałam okazję widzieć u siostry jak wyglądają efekty jego pracy. Zdecydowałam się na lifting z nićmi i efekt jak dla mnie jest świetny. Wygląda to bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermenka_personalna

W Warszawie jest Estell, niezawodna klinika. szukałam kogoś kto zrobiłby mi w miare tanio twarz i wyczytalam że oferują wszystkie te najnowsze metody liftingu, w tym czoło endoskopowo i brwi MIMS'em. Mój zabieg, robiony klasycznie, poszedl bez problemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×