Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PANIKAMILKAAAAAAA

Rozjasnienie włosów POOOMOCY

Polecane posty

Gość PANIKAMILKAAAAAAA

Mam pytanie rozjasnialam wlosy z sredniego brazu rozjasniaczem z joanny ( polecila mi sklepowa ) Wlosy masakrycznie pomaranczowe , no ale mowie sprobuje znowu 2 raz ba wlosy pomaranczowe , po 3 mies. polozylam farbe rozjasniajaca wlosy mam od skory bile i coraz ciemniejszy blond az po rude konce. ( Farba brazowa byla to farba z Loreala Nakładalam ja 4 mies przed rozjasnieniem) wlosy w stanie dobrym , ale chce uzyskac moj wymarzony blond. Pomocy Ps. fryzjerska nie podejmie sie rozjasnienia powiedziala ze tzreba czekac az odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa slowa dla ciebie
gdzie ty taka super fryzjerka znalazlas???? wg mnie uztyskanie teraz jednolitego koloru bedzie prawie ze niemozliwe. osobiscie to poelcalabym kupic Wella koleston special blond a wiec numer 12 i welloxon 12% ale pewnie szkoda bedzie ci kasy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa slowa dla ciebie
biedronka no to cos doradz bos fryzjerka wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ja mam pisać jak za dwa dni powstanie nowy taki temat.. :/ szkoda mojego pisania... pisałam już chyba na 20 takich tematów.. i co ?? trzeba se poszukać.. i poczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIKAMILKAAAAAAA
Niestety nie znalazłam powodu dlaczego włosy rozjasniaja sie na pomaranczowo przy aplikacji rozjasniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa slowa dla ciebie
poszukalam i nic nie znalazlam. dalczego wella blond 12 i 12% to zly pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa slowa dla ciebie
no to podaj chociaz tytul czy jakies slowa klucz to ja poszukam bo mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIKAMILKAAAAAAA
Błagam was dziewczyny! chce tylko znać przyczyne .... Bo Jak kolejny raz rozjasnie wlosy jaką kolwiek metodą to znowu będę miała pomarańczowe i takie błędne koło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to sobie srake na głowie zrobiłaś już chyba niezła - o zniszczonych włosach nie wspomne:/ Jeśli masz brązowe włosy - a tym bardziej jeśli jest to farba brązowa to rozjaśnianie włosów na blond samemu jest najgorszym rozwiązaniem! Lepiej wybulić troche więcej kasy na dobrego fryzjera niż po taniości kupić pierwszy lepszy rozjaśniacz i heyah. Przede wszystkim to z takich ciemnych włosów zawsze najpierw wyjdą żółte, pozniej trzeba położyć jeszcze farbe normalna w dobranym odcieniu. Wiem co pisze bo sama jestem szatynką i od jakiegos czasu robie się na blond,ale tylko i wyłącznie u fryzjera bo przy naturalnych,ciemnych włosach potrzebna jest profesjonalna ręka,a nie samoróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jeszcze do tego najgorsze gówno z rynku czyli rozjaśniacz z joanny :D he he idź autorko do fryzjera tylko dobrego..jeśli odmówi Ci usługi tzn że się nie zna na swojej pracy kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ma racje - wykwalifikowany fryzjer zawsze Ci pomoże i nie ma u niego stwierdzenia,że "nie da rady". Musisz tylko troche pochodzić po swojej miejscowości i dobrze poszukać, popytać. Mi też zdarzyło sie kilkakrotnie,że zaszłam do takiego ciecia czy cieciówy, którzy wciskali mi bajeczki,że się nie da tak jak ja chce,a o dziwo przeszłam kilka metrów dalej do nastepnego salonu i bez większych problemów sie udało,więc szukaj dobrze i patrz też jakich kosmetyków dany zakład fryzjerski używa bo to istotne. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×