Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keniaaaaa87

DO DZIEWCZYNY KTÓRE SIĘ ZNAJĄ NA MARKOWYCH RZECZACH

Polecane posty

Kiedyś byłam w Łodzi i widziałam kurtkę Calvina Kleina po 200 czy 300 zł w hurcie. Pytam jak to jest możliwe że taka sam kurtka która kosztuje ileś tam tysięcy w markowym butiku nagle znajduje się w Łodzi na hali gdzie sprzedaje się hurtowo ubrania. Pani wyjaśniła mi że te kurtki to podróbki ale wychodzą dokładnie z tej samej fabryki w Chinach z której wychodzą oryginały a różnią się tylko tym że nie mają oryginalnych metek :) Ale metki to nie problem dla kogoś kto ma trochę oleju w głowie albo znajomości. Kurtka wyglądała identycznie jak oryginał, materiał, krój, szycie, wszystko to samo. Może te torebki to też coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ja tam mam alergię na podróbki. Gadkę o produkowanych po godzinach w Chinach rzeczach slyszałam już w kontekście melissek od vivienne westwood. Szkoda tylko, że one są produkowane w brazylii. Interes podróbkowy się kręci, w chinach para kosztuje ok 20 dolarów, u nas są sprzedawane jako oryginały po 300. Więc kosztują niemało, a jakości i właściwości oryginałów nie mają (odparzają, nie "oddychają". Niestety kupując podróbkę nabijasz kabzę oszustom i naciągaczom, którzy zarabiają, sprzedając je jako oryginały. Podobnie jest na rynku butów EMU i UGG. BTW, handlowanie podróbkami jest karalne, nawet więzieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×